KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   2 x 15 g, 60 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hessviky666, Módosítva: 2018. június 25.

Kiszerelés:   2 x 15 g, 60 ml
Kategória:   Hajfestékek

Hajfesték eltávolító kimosható színezőkhöz

"A haj porózusságától függően a kék és a zöld színek tovább megmaradhatnak benne. Használd a Colorista Removert a Colorista Washout hajszínezők nyomainak eltávolításáért!"

hessviky666

2018. augusztus 15.

Miután a türkiz festék a kimosó samponozással sem akart menta színűnél jobban kifakulni 2 hónap után, kipróbáltam ezt. Gyakorlatilag ez egy szőkítő, csak oda szabad kenni, ahol a szín még nem fakult ki teljesen (csak a zöldes, kékes árnyalatokhoz lehet használni!). Igazából szépen kiszedte a maradékát a színnek, de kicsit félkésznek érzem a színezőket a gyártótól abból a szempontból, hogy ez a szőkítő csak most jelent meg, eddig max a samponnal lehetett próbálkozni a szín eltüntetésere, pedig ha jól olvastam, sokaknak okozott problémát még a pasztell árnyalatok kifakulása is... én a készlethez csomagolnám, de végtére is így többet le lehet húzni a vásárlóról. Illetve lehetne kisebb a kiszerelése, mert nekem 4 tincset kellett vele kezelnem.
Mind1, a termék teszi a dolgát, szóval nem tudok alacsony pontszámot adni rá.

hessviky666
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Mind1, a termék teszi a dolgát, szóval nem tudok alacsony pontszámot adni rá.

Hidratálók: Urea, Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.