KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Könnyű, Tápláló Sampon Normál, Száraz és Szöszösödő Hajra

L'Oreal Paris

Ár:   799 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Effi, Módosítva: 2018. október 8.

Kategória:   Samponok

A könnyű, tápláló sampon könnyed összetétele nagyszerűen ápolja a normál és száraz hajat. A finom kókuszolaj erejével:

• A hajszálak elnehezítés nélküli, intenzív táplálásáért.
  • A hajszálak simításáért, a fényességért.
  • A kellemes kókuszillatért.

csemezb

2018. december 5.

Használtam a "testvérét" ő 4 csillagot kapott tőlem. Az illata brutál tartós, én teljesen meg voltam lepődve, hogy 3-4 nap múlva is éreztem a hajamon, meg a párnámon is. Nem nehezíti el a hajam, nem lesz zsírosabb tőle, ami plusz, mert az én közel fenékig érő hajamat nem olyan jó naponta mosni :D Viszont arra tényleg figyelni kell, hogy rendesen ki legyen mosva a hajból, különben akkor ez is ugyanúgy fog zsírosítani, mint az összes többi sampon, ha nem mossák ki. Én most megelőlegezek neki 5 csillagot. Ha elfogyott a teljes flakon, jelentkezem!

csemezb
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 5.

Effi

2018. október 3.

Először is: csak az használjon ilyet, aki bírja a brutálisan erős illatú hajat napokig! Valami elképesztő kókusz(jellegű) illata van, nem tudsz olyan parfümöt, vagy egyéb cuccot használni, ami akár egy kicsit is elnyomná, nem, ez illatozik a következő hajmosásig rendületlenül. Az én normál, szöszös, "hullámos" hajborzalmam puha és fényes lesz tőle (na meg szagos), és tényleg kevésbé birkásodik. A sampon mellett használt egyéb ápolószerekkel csak óvatosan, mert a benne levő olajok bőven elegendőek egy normál haj számára. Én elkövettem azt a hibát, hogy hajápoló olajat használtam utána, hát mondanom sem kell, másnap reggel már sikkantottam is egyet a tükör előtt, hogy mi a franc a fejemen ez a zsírtenger? Szóval csak módjával. Azóta csak a végekre kenek egy kis plusz olajat, úgy kibír 3-4 napot is a hajam mosás nélkül. Veszettül habzik, nem kell sok belőle (pedig hosszú hajam van), nem is vészesen drága, úgyhogy egy őszi samponnak tökéletesen megfelel. A húsvéti locsolós illatfeeling miatt levonok egy csillagot.

Effi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.