KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   1786 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2012. május 9.

Kategória:   Hajápolók

A legnagyobb Arginin koncentrációval rendelkező termék az Arginine Resist X3 termékcsaládon belül. Intenzív hajtő-célzó hajápoló a fokozott erősítő hatásért.

Ár: 1600 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

horsy

2017. január 17.

Hajerősitő hatást nem tapasztaltam,fejbőr viszketést viszont igen...

horsy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

Hajerősitő hatást nem tapasztaltam,fejbőr viszketést viszont igen...

szusmus

2014. október 26.

Sajnos csak 4-5 alkalommal tudtam használni, így hajerősítő hatásáról nem tudok véleményt mondani. Illata nem rossz, valóban könnyebben kifésülhető tőle a haj, viszont az én fejbőröm borzasztóan viszketett tőle, szinte égett. Biztosan nem veszem újra!

szusmus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 26.

Jelizz

2014. szeptember 20.

nagyon erps az illata... es draga bar en akcosan vettem...
De meg vagyok vele elégedve!

Jelizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

nagyon erps az illata... es draga bar en akcosan vettem...
De meg vagyok vele elégedve!

ronavolgyifanni

2014. március 18.

Igazság szerint az egész arginine resist-es termékcsalád a szívem csücske, viszont ez a termék a leggyengébb láncszem. Hatását nem igazán érzem, már csak minden 3. hajmosás után használom, amolyan "hátha ér valamit" alapon. Viszont a kifésülhetőség és puhaság ennél is adott mint ahogy testvértermékeinél is, de azt gondolom, hogy egy hajerősítőnél ennyi már nem elég, így csak 2 csillagot adok neki.

ronavolgyifanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 18.

Reni91

2013. december 23.

Használtam egy ideig, de nem éreztem a hatását, úgyhogy már nem használom :/

Reni91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 23.

Használtam egy ideig, de nem éreztem a hatását, úgyhogy már nem használom :/

Adrienn08

2013. május 17.

A brutál száraz hajam fényes és puha lesz tőle. Erősítő hatásáról még nem tudok nyilatkozni, de játszom a gondolattal, hogy kipróbálom a sampont és balzsamot, együtt hátha hatásosabb. Az illatát imádom!!!

Adrienn08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 17.

eddina

2013. május 4.

A sampont és az instant balzsamot is használom ebből a termékcsaládból, na ennek aztán semmi, de semmi hatása, azt leszámítva, hogy tetszik az illata...ráadásul mióta ezeket használom, viszket a fejem...

eddina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 4.

xxmaiax

2013. április 25.

Hát semmit sem ért sajnos, hajhulláson nem segít, de legalább könnyebb kifésülni ha ez pozitívumnak számithat

xxmaiax
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

szancsu

2013. március 16.

Nekem nagyon száraz és töredezett a hajam,mert minimum 2naponta vasaltam.Már kivasalva sem volt olyan szép,egybe állt az egész. :S
Talán szülinapomra kaptam ezt,és nekem nem zsírosítja a hajtöveket,este megmosom a hajam,ezzel be is fújom jó alaposan,és reggel ha kivasalom akkor könnyebben fésülhető,könnyebb kivasalni is,nem áll össze és szép.Nekem nagyon bevált,nagyon szeretem. :)

szancsu
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 16.

szerka

2013. március 13.

Én csak a hajtövekre használom,mert ha a haj teljes hosszára fújom, nagyon megkeményíti. Hatására vonatkozóan, nem vettem észre semmit.

szerka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 13.

Vitaminok: Glyceryl Linoleate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).