KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: lucintaa, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. augusztus 28.

Kategória:   Hajápolók

A kókuszolajjal ellátott, rendkívüli hajpakolás intenzív táplálást nyújt a száraz, normál haj számára, elnehezítés nélkül. Finom kókusz illata van, és a krémes textúrája könnyen lemosható. Az eredmény: sima, puha, és könnyen kezelhető haj.

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Evie

2017. november 17.

Nagyon régóta ez az egyik legjobb dolog, ami a hajammal történt. Annyira puhává és selymesse teszi, amiről ezelőtt azt gondoltam, hogy csak a fodraszom képes rá :) az illata csodás, nem émelyítő, de egyértelműen kókuszos. Az egyébként lelapulasra hajlamos hajamnak szép volument ad.

Kieg.: a szokásos samponommal használtam,amivel 3 naponta kell hajat mosnom, mert alapból kicsit lelapítja a hajam és hamar zsírosodik (alig várom,hogy elfogyjon), e mellé kezdtem el ezt a hajpakolást használni. Egyrészt a hajam egyáltalán nem lapul le velem 3 nap után sem,és ahogy korábban írtam, nagyon szép volument ad neki. Most ezzel min. 5 napot bír a hajam a következő hajmosásig (de akkor sem úgy néz ki, mintha csak a samponomat használom, vagy a samponomat másik balzsammal), ami nem tudom hogyan lehetséges :) Ami pluszban meglepő,hogy az illatát 5 nap után is érzem, és nem csak én, hanem a környezetem is "kókusz!" felkiáltással él, ha megérzi a hajam illatát :D Ilyet még soha, egy samponnal/balzsammal sem tapasztaltam.

Evie
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Szofi9191

2017. október 14.

Tegnap vettem,selyemesen puha lett tőle a hajam. Eddig 5+ csillag.

Szofi9191
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

Tegnap vettem,selyemesen puha lett tőle a hajam. Eddig 5+ csillag.