KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: lucintaa, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. december 15.

Kategória:   Hajápolók

A kókuszolajjal ellátott, rendkívüli hajpakolás intenzív táplálást nyújt a száraz, normál haj számára, elnehezítés nélkül. Finom kókusz illata van, és a krémes textúrája könnyen lemosható. Az eredmény: sima, puha, és könnyen kezelhető haj.

Andi777

2018. január 8.

Sajnos le kell pontoznom. Az illata isteni,tenyleg fincsi kokuszos,ami elegge tartos is,de az en igenybevett,szoke festett hajamnak sajnos keves. Nincsenek nagy elvarasaim csak annyi,hogy puha legyen a hajam szaritas utan,de nem hozza ezt az elvarast...kb annyit tud mint mas sima mezei balzsam. 😕

Andi777
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 8.

Daisyyy

2017. december 30.

Nagyon jó, abszolút bevált nálam, kellemesen selymes lett tőle a hajam és jó sűrű balzsam, tényleg rendesen táplálja a hajszálakat.

Daisyyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 30.

Evie

2017. november 17.

Nagyon régóta ez az egyik legjobb dolog, ami a hajammal történt. Annyira puhává és selymesse teszi, amiről ezelőtt azt gondoltam, hogy csak a fodraszom képes rá :) az illata csodás, nem émelyítő, de egyértelműen kókuszos. Az egyébként lelapulasra hajlamos hajamnak szép volument ad.

Kieg.: a szokásos samponommal használtam,amivel 3 naponta kell hajat mosnom, mert alapból kicsit lelapítja a hajam és hamar zsírosodik (alig várom,hogy elfogyjon), e mellé kezdtem el ezt a hajpakolást használni. Egyrészt a hajam egyáltalán nem lapul le velem 3 nap után sem,és ahogy korábban írtam, nagyon szép volument ad neki. Most ezzel min. 5 napot bír a hajam a következő hajmosásig (de akkor sem úgy néz ki, mintha csak a samponomat használom, vagy a samponomat másik balzsammal), ami nem tudom hogyan lehetséges :) Ami pluszban meglepő,hogy az illatát 5 nap után is érzem, és nem csak én, hanem a környezetem is "kókusz!" felkiáltással él, ha megérzi a hajam illatát :D Ilyet még soha, egy samponnal/balzsammal sem tapasztaltam.

Evie
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Szofi9191

2017. október 14.

Tegnap vettem,selyemesen puha lett tőle a hajam. Eddig 5+ csillag.

Szofi9191
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

Tegnap vettem,selyemesen puha lett tőle a hajam. Eddig 5+ csillag.

Tartósítószer.