L'Oreal Paris

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: lucintaa, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. december 15.

Kategória:   Hajápolók

A kókuszolajjal ellátott, rendkívüli hajpakolás intenzív táplálást nyújt a száraz, normál haj számára, elnehezítés nélkül. Finom kókusz illata van, és a krémes textúrája könnyen lemosható. Az eredmény: sima, puha, és könnyen kezelhető haj.

adri0419

2018. augusztus 26.

Csodás kókuszillat és pihe-puha haj az eredmény, ha ezt használom!

adri0419
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Csodás kókuszillat és pihe-puha haj az eredmény, ha ezt használom!

sztinke

2018. július 30.

A balzsam és a sampon után ő is bekerült a hajmosó-hajápoló "csapatomba". Az illata ennek is fantasztikus, együtt használva a termékeket pedig tök jó tartósan meg is marad a hajban.
A hidratáló hatásával sincs különösebb gond, bár kicsit lehetne táplálóbb, nekem így inkább egy sűrűbb állagú hajbalzsamnak tűnik, mint hajpakolásnak. Ettől függetlenül ez az egyetlen hátránya, sokáig elég lesz a mennyisége, és ár-érték arányban is megfelelő.

sztinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

kgyrk

2018. július 21.

Nagyon szeretem, fényes, puha lesz a hajam tőle, viszont ha 5p-nél tovább hagyom a hajamon elnehezíti... :)

kgyrk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

kristinakroes

2018. július 1.

Isteni kókuszillata van és pihe-puhává varázsolja a hajat :)

kristinakroes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Isteni kókuszillata van és pihe-puhává varázsolja a hajat :)

NatiNati

2018. július 1.

Nyáron csak a kókusz. :) A következő hajmosásig érezni a hajamon. Az már csak plusz extra, hogy pihepuha tapintása lesz. Imádom!

NatiNati
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Zsolt8912

2018. június 20.

Nemrég fedeztem fel a kókuszos termékcsaládot, be is szereztem, mert más márka kókuszos termékeivel szemben akartam tesztelni őket. Megmondom nem kellett csalódnom ebben a termékben sem, mind a sampon, balzsam és a pakolás csodát tesz a hajammal! Imádom benne, hogy jó erős testes a pakolás, isteni illattal rendelkezik amely napokig elkísér és valóban csodát tesz! Már használom egy ideje, úgy gondolom egy nagyon jó befektetés volt és tuti, hogy újra megveszem majd! Nálam ez is ötös!

Zsolt8912
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 20.

Kriszta180222

2018. június 20.

Hozza a megszokott Elseve minőséget, nagyon meg vagyok velük elégedve, alapvetően nagy különbséget nem fedeztem fel köztük, mindegyiket szereti a hajam az eddig próbáltak közül. Ami miatt most mégis ez a befutó az az illata, valami mennyei.

Kriszta180222
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 20.

Andi888

2018. június 14.

A hajamra az utóbbi időben Elseve termékeket használok és a szokásos minőséget adja. Finom illat, testes és hatékony pakolás. A kókusz illat miatt vettem meg, nagyon elégedett vagyok és hajmosás után két napig érzem az illatát a hajamon. Jó nagy flakon, irtó sokáig elég nekem.

Andi888
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Jutka1989

2018. május 23.

Az olajos pakolás nálam a nagy kedvenc, abból több tégelyt elhasználtam már. Megláttam ezt a kókuszos pakolást, vettem egyet próbára. Nagyon bevált a hosszú, száraz végű hajamra, jól hidratál és kellemes, hosszantartó az illata :)

Jutka1989
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

Kolett89

2018. május 18.

Nagyon tetszik az illata, a legjobb benne, hogy hajszárítás után is megmarad az illata.
Puha és jól fésülhető a hajam.
Pakolásként használom 15-20 percet van a hajamon.
-1* az ára miatt. Elég jó adag, de akkor is ...

Kolett89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

Puha és jól fésülhető a hajam.
Pakolásként használom 15-20 percet van a hajamon.
-1* az ára miatt. Elég jó adag, de akkor is ...

Antioxidánsok: BHT

Tartósítószer.