KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   999 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cirmok, Módosítva: 2012. július 21.

Kategória:   Samponok

jégvirág

2013. október 13.

Régebben használtam, amikor még festettem a hajamat. Igazából nem védte sem a festett hajszínt, illetve a korpával sem kezdett semmit sem, pedig anno reménykedtem ebben a termékben, mert 2 az 1-ben sampon, de nem jött be.

jégvirág
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 13.

IchigoSachi94

2013. május 1.

Már párszor használtam. Nem erősíti a hajam színét, és egyből már másnap tiszta korpa a fejbőröm. Nem veszem meg többet.

IchigoSachi94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 1.

Miau87

2013. március 31.

Már az első használat után láthatóan kevesebb a korpa,nem irritál,jó az illata,és puha,selymes lett tőle a hajam.Nálam ez a legjobb sampon!Bár mostanában nem találom sehol,nincs a Rossmannban,és a Tescoban is csak pár darab volt a többi mögött.

Miau87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

cirmok

2013. január 14.

Én vagyok a célközönsége ennek a samponnak: enyhén korpás, viszketésre hajlamos fejbőr, és festett, vékonyszálú haj. Korábban a Schwartzkopf BC korpásodás elleni kímélő samponját használtam (a fodrászom javasolta), de ezt sokkal jobban szeretem: nem irritálja a fejbőrt, a korpát elmulasztotta és nem engedi visszatérni (bár nem volt olyan erős korpásodás korábban sem), és a hajszínemmel is elég kíméletes. Szeretem, épp most vettem újra, bár ez nem volt egyszerű, csomó helyen néztem, sehol sem volt, végül az Intersparban találtam rá teljesen véletlenül.

Szerk. 01.13. Abba kellett hagynom a használatát, egy ideje inkább árt, mint használ: már a hajszárítás után viszketett tőle a fejbőröm, a hajamat szétszárította, és a szokásos őszi hajhullást is felerősítette. Átálltam Revalidra, az mindent visz.

cirmok
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 14.

Trixi

2013. január 7.

Amikor használtam, eltávolította a korpát, viszont már a következő alkalommal visszatért, ha másik samponnal mostam hajat. A hajszínemet viszont nem őrizte meg, ezért folyamatosan nem tudtam használni.

Trixi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 7.

blackhaired

2012. augusztus 31.

Imádom ezt a sampont. A legjobb, amit valaha használtam. Nyáron bekorpásodott a hajam, mivel nem szárítottam, fene gondolta volna, hogy a melegben is megfázhat a fejbőr. A Müllerben vettem 595 - ért. Első alkalom után hatott, egykutya talán a Head&Shoulders-szel, ami kb egy ezres vagy több... Szóval csak 5!!

blackhaired
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 31.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak