KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csilluska, Módosítva: 2013. március 16.

Kategória:   Samponok

Korpás, zsírosodásra hajlamos hajra.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

profectuscat

2013. július 28.

Nevetséges... korpásodás ellen van, és olyan korpás a fejbőröm, mint még soha! Elhasználom, de borzasztó, hogy ezt műveli a fejbőrömmel. Illetve nem csak korpás tőle a hajam, de csomókban kezdett el hullani amióta ezt használom. Nem vagyok egy hajhullatós, csak tavasz - ősz a "kritikus", de ez már sok...

profectuscat
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 28.

sebidori91

2013. május 1.

Én szeretem. Jó az illata, jó az ára, jól habzik és szép fényes tőle a hajam is!:)

sebidori91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 1.

Dori0407

2013. április 22.

Auchanban még lehet kapni,én ott vettem kb. egy hónapja :)

Dori0407
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 22.

Auchanban még lehet kapni,én ott vettem kb. egy hónapja :)

anita_fliszar

2013. március 27.

Sajnálom hogy már nem lehet kapni. :( Jó volt a minősége.

anita_fliszar
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 27.

Sajnálom hogy már nem lehet kapni. :( Jó volt a minősége.

Nessy

2013. január 15.

Amikor én használtam kék és rózsaszín volt. Csökkentette a pikkelyeimet, a hajam is viszonylag jól nézett ki, bár a sima tükörfény sampon azért szebbé tette! Kétnaponta mosni kellett a hajamat, de mivel korpa ellen az egyik leghatékonyabb drogériás sampon volt( az egész L'Oreal korpásodás elleni sorozat) ezért egyszer újravettem. Akkor már csökkent a hatása.

Nessy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 15.

miranda99

2012. szeptember 14.

imádom, már vagy négyszer újra vettem

miranda99
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 14.

imádom, már vagy négyszer újra vettem

Jelizz

2012. július 14.

Akciósan vettem 399ft-ért! Tetszik h 2 funkcíós! Ténleg már használtam párszor és kevesebb a kmorpám és jujj a hajam szép puha lett tőle, nekem okés! ^^

Jelizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 14.

sokposzter

2012. június 2.

Nekem eddig ez volt a legrosszabb sampon. Másnapra ömlött a korpa a hajamból, még jobban korpás lett, mint volt. Ezelőtt a hajzsírosodást csak hírből ismertem, mivel 2 nap múlva már olyan is lett.

sokposzter
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. június 2.

monip

2012. április 24.

Egy meglepően jó sampon,nem vártam sokat tőle,de kellemes csalódás volt,megszüntette a fejbőrviszketést,a korpásodást 95%ban,és amellett ápolja a hajat,nem szárítja mint általában a hasonló fejbőrproblémákra való samponok.

monip
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 24.

villa

2012. március 17.

Több Elséve terméket kipróbáltam már, de nekem egyik sem vált még be. Az illatuk jó, de kb ennyi.

villa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 17.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Hidrolizált (kisebb molekula darabokra bontott) fehérje féle, melyet puha testűek bocsátanak ki. A kozmetikumokban a conchiolin fehérjét leginkább gyöngykagylók fehérjéjéből nyerik.  A hivatalos INCI besorolás szerint haj- ás bőrkondícionáló anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak