KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szuzibrandi, Módosítva: 2012. március 22.

Kategória:   Samponok

Összetétele kifejezetten arra lett kifejlesztve, hogy hosszantartó dús hatást adjon hajának. Úgy alkották meg, hogy kíméletes legyen a hajszálakhoz, az Elsève Non Stop Dúshatás hajerősítő sampont olyan gyakran használhatja, amilyen gyakran csak szeretné. A szilikonmentes sampon nem nehezíti el a hajat.

Akár 18 órás hatás.

senskin

2015. március 7.

Kár, hogy nem gyártják. Szerettem. :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 7.

Kár, hogy nem gyártják. Szerettem. :)

wishes

2012. március 11.

Nekem is dúsabb és jobb tartású lett az amúgy lelapuló hajam, és a zsírosodását is mérsékelte. Nem nehezíti el a hajszálakat, de nem is hagyja "szállni". Nagyon jó kis sampon.

wishes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 11.

nettike

2011. november 2.

Nagyon jól dúsít ,tartást ad a hajnak és az illata is jó.

nettike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. november 2.

Nagyon jól dúsít ,tartást ad a hajnak és az illata is jó.

Metta

2011. augusztus 22.

Én régebben használtam. De tényleg jó. Dúsabb és erősebb tartású lett tőle a hajam.

Metta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 22.

malvina

2011. augusztus 1.

Tényleg dúsabb és jobb tartású lesz tőle az amúgy lelapuló hajam, s ezt a jó tulajdonságát 1-2 napig meg is tartja. Viszont a hajmosás utáni kifésülés árnyalatnyival nehezebb, mint más samponoknál. A szalicilsav miatt nem 5 csillagos.

malvina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 1.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak