KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   870 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: xameee, Módosítva: 2011. szeptember 19.

Kategória:   Hajápolók

Hosszú, élettelen hajra. Egyenletes táplálást nyújt a hajszálak számára, anélkül, hogy elnehezítené azokat. Tükörfényt és kasmírtapintást nyújt  a hajnak. Összetételében 2 hatóanyagot egyesít: Proteint, mely tápláló és energizáló tulajdonságáról híres, és ragyogásáról ismert Gyöngyöt. A táplált hajszálak napról napra erősebbé, rugalmasabbá válnak, így a haj újra életre kel. Egységesíti a hajszálak felületét. A hajszál felülete simább, ezáltal összegyűjti és jobban visszaveri a fényt.

Kiszerelés: 200 ml

demenyv

2017. május 29.

Nagyon szeretem a samponjával együtt használom, de szerintem egy kisebb kiszerelés is elegendő lenne. Minden ígéretét betartja :)

demenyv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 29.

Timitami

2017. február 20.

Évek óta használom, azt hiszem, ez mindent elmond az elégedettségemről. Megmosom a hajam, majd hajszárítás előtt viszek fel ebből a hajamra. Valóban fényes, puha tapintású, jó esésű lesz tőle a hajam. Külön jó pont, hogy a vállig érő egyenes hajamra nem kell sok ebből a balzsamból, így egy flakon nagyon sokáig kitart, de valóban sokáig, talán 2 évig is. Abszolút hozza, amit ígér, 5 pont.

Timitami
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 20.

Ildiii

2017. január 10.

A márka több termèkèt kipróbáltam már, eddig talán ezzel vagyok a legjobban megelègedve. Erősen hullámos száraz hajam van, ettől a balzsamtól legalabb szèp fènye lesz valóban, puhább ès talán a hajvasalás hatása is tovább tart. Az illata is nagyon tetszik :)

Ildiii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.

2016. december 12.

Samponjával együtt használom, puha, selymes, fényes hajat varázsol. Könnyen kifésülhető utána a haj, de sokáig nem szabad a hajon hagyni, pár perc elég neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 12.

Alma07

2016. október 20.

semmi extra sima balzsam

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Alma07
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 20.

semmi extra sima balzsam

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
nusmanna

2016. október 8.

Ilyen rossz balzsamom sosem volt még... Nem csillogott a hajam tőle, sőt tök fakó és száraz lett. Aki a tipikus kisegér fakó hajat szeretné annak ez tökéletes.

nusmanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 8.

Honey01

2016. június 20.

Balzsamnak nagyon jó, bár néhány napja kb. 10 percre a hajamon hagytam. Teljesen kezelhetetlen lett a hajam, nem volt tartása, nem tudtam beszárítani, iszonyat csúszott és 2 nap múlva újra mosnom kellett, mert zsírosan fénylett.
Felvitel után max. fél perc múlva le kell öblíteni. Akkor pont jó, könnyen kifésülhető. Kellemes illatú.

Honey01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 20.

ilovedavidsomuch

2016. január 31.

A hajamnak ez egy igazi csodaszer. Imádom, nagyon kellemes illata van, sokkal fényesebb, puhább lett tőle a hajam, és még könnyebben is ki tudom fésülni. Egy hibája van a göndör hajat tönkre teszi, anyukámnak dauroltatva van a haja és neki hullámos lett. Nekem ez nem igazán okoz problémát, mert természetesen szögegyenes hajam van. Ennek ellenére, gyönyörű hajkoronát tud csinálni! :)

ilovedavidsomuch
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 31.

dori96

2016. január 25.

párszor újra is vettem. nem csodaszer, mert vannak ennél jobb termékek , olcsóbban is.
de egynek jó, nem tudok róla rosszat írni.

dori96
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 25.

de egynek jó, nem tudok róla rosszat írni.

Damayanti

2015. szeptember 28.

Én szerettem, tényleg selymes, fényes, puha, sima felszínű lett tőle a hajam és az illata is elég kellemes volt, bár jobban szeretem a nem kiöblítendő szérumokat, elixíreket, amikkel kicsivel kevesebb a macera, nem kell rajta hagyni, várni vele és aztán kiöblíteni... Nekem nem zsírosított, de az is igaz, hogy nekem eleve normál hajam van, legfeljebb olykor a vége felé kissé szárazságra hajlamos, szóval lehet, hogy akinek zsírosodásra hajlamosabb a haja, annak tényleg nem a legjobb, de nekem az én hajtípusomra bevált.

Damayanti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Lilás piros.

Hidrolizált (kisebb molekula darabokra bontott) fehérje féle, melyet puha testűek bocsátanak ki. A kozmetikumokban a conchiolin fehérjét leginkább gyöngykagylók fehérjéjéből nyerik.  A hivatalos INCI besorolás szerint haj- ás bőrkondícionáló anyag.

Tartósítószer.