KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   821 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 821 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: xy, Módosítva: 2016. október 7.

Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 821 Ft

Az első L'Oréal Paris sampon Fényvisszaverő Technológiával. Táplálja a hajat a hajtövektől a hajvégekig és védő réteggel vonja be azt:

• Hosszantartó, intenzív ragyogás
  • A haj védett: táplált, puhább és fényesebb.
  • A szín ragyogása láthatóan tartósabb: hajszíne fényes és ragyogó.

Ár: 821 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

FDA

2018. október 28.

Nem rossz. Kb. hozza a szokásos, márkájára jellemző színvonalat. Jó az illata, jól tisztít, jól habzik, nem szárít, nem zsírosít gyorsan.

FDA
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 28.

kamcsi28

2018. október 11.

Eszméletlen illata van :)

kamcsi28
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 11.

Eszméletlen illata van :)

Hlilla63

2018. október 11.

Szuper sampon, simítja, fényesíti a hajamat, ami egyébként száraz és sprőd lenne. A balzsammal együtt használva eddig egyedül ez vált be.

Hlilla63
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 11.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. augusztus 26.

Szeretnék végre egy olyan sampont is, amire azt mondom, hogy micsoda különbség a korábban használtakhoz képest és innentől már nem is kell más. Ahogyan folyamatosan jönnek-mennek a termékek én is röpködök közöttük, hátha kezembe akad az igazi. Van még rá esélyem???
Nem észleltem tőle sem különös hatást... és az a sok piros az összetevőkben sem tetszik:(

Fiorentina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Enne

2018. augusztus 23.

Update
Évek óta tartó újravétel után úgy döntöttem, lecserélem. Biztos vagyok benne, hogy időközben változott a formula. A fodrászomnak állandóan panaszkodom, hogy már az első hajmosás után sokat fakul a vörösre festett hajam, és mire (5-6 hét) eljutok hozzá, konkrétan világos narancsszínű, heti egy mosás mellett, pedig az csak 5 hajmosást jelent rosszabb esetben. Brutál... mindig a hajfestékét szidtam, de most az utolsó vélemények elgondolkodtattak...kb. ugyanezt tapasztalom én is, hogy szinte kifolyik a szín a hajamból. :( Garnier botanic therapy festett hajra való változatát vettem legutóbb, még nem fogtam be, mert ebben is van még kb. 2-3 adag, de erősen hajlok rá, hogy a következő mosást nem éri meg a polcon. Dühös vagyok. Az illata jó, és nem zsírosodik egyébként gyorsan a hajam (lehet, hogy a göndörség is hozzájárul ehhez), tehát azon kívül, hogy nem tartja meg a színt, nincs gondom vele. De így most le kell pontoznom sajnos.

2016. július 21.
A Varga sampon több éves használata után vettem, mert amikor elkezdtem festetni a hajamat, azt tapasztaltam, hogy a Varga mintha leoldotta volna a festékanyagot mosáskor. Ennél nem tapasztalom ezt, úgyhogy szerintem a nevéhez hű, és már egy éve biztos használom. Jól teljesít, a színem több hétig ragyogó szép marad, inkább a lenövés miatt megyek újra festetni. Nem is kezdi ki a fejbőrömet úgy, mint az előző.
Színvédelemre nyugodt szívvel merem ajánlani!

Enne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Update

2016. július 21.
Színvédelemre nyugodt szívvel merem ajánlani!

Csipetke

2018. augusztus 23.

Illatra állagra jó ez a sampon. Elhasználtam belőle egy flakonnal ha már megvettem de védeni nem védett semmit a hajszínemből. A sötét hajamból végig a használata során folyt a festék. Pedig nem valami gagyi hajfestéket használtam. És konkrétan kifakult. Olyan érzést hagyott maga után minden egyes használat után mintha nem öblítettem volna ki rendesen a hajamból. Igazából azt sem tudom miért használtam el az egészet és miért nem a kukába dobtam.

Csipetke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

trixie

2018. július 9.

Hát én ezt a sampont nem értem... Mindent csinál csak a színt nem védi meg nálam :/ Két féle vörös festékkel is teszteltem 4 hónap alatt és ugyan úgy folyt a festék a hajamból... Az a érdekes mikor kíváncsiságból a narancssárga Garnier töredezett hajra valót használtam nem jött ki annyi szín a hajamból és nem szárított úgy mint ez a "csoda szer".

trixie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

monic7676

2018. június 16.

Pár hete használom ezt a sampont! Nagyon jó illata van mosás után friss érzés egy napig! Negatívum : Nagyon hamar zsírosodik tőle a hajam! Második nap végére lapos és olyan mintha egy hete mostam volna.. :(

monic7676
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 16.

Fruzsiii

2018. április 17.

Nagyon jó sampon,imádom az illatát,szépen tisztítja a hajamat,és amióta használom tartósabb a hajfestékem,nem hagy zsíros érzetet a hajon,és fejbörön.

Fruzsiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

fazekaslilla1995

2018. április 2.

A fodrászom ajánlotta, mert ő is ezt használja és neki nagyon bevált, nekem viszont nagyon nem. A színvédő hatásból nem sokat tapasztaltam, viszont a hajam nagyon gyorsan zsírosodott tőle. Általában 4-5 napot kibír, ezzel a samponnal 2-3-at bírt, úgyhogy 3-4 használat után le is passzoltam.

fazekaslilla1995
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak