Elséve Töredezés Elleni Sampon (L'Oreal Paris)

Elséve Töredezés Elleni Sampon

Címkék: Hajápolás

Az Elséve Töredezés elleni sampon a haj sérült területeit célozza meg, hogy feltöltse a sérüléseket. A haj erősebbnek és rugalmasabbnak érződik.

Segít a sérült haj javításában, összetétele a haj egyik természetes ceramidjának másolatával van gazdagítva.

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: Odil

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Már nem gyártják | Hiba az oldalon

Vásárold meg

Krémajánló

Vélemények Vélemények / Összetevők részletesen Összetevők részletesen

Újonc Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)   Korcsoport: < 18

Imádom ezt a sampont! göndör hajam van ami érzékenyebb a normál hajnál és nagyon jó neki, mert egy évvel ezelőtt szétvasaltam a hajam és a hát közepéig érő hajamat le kellett vágatni vállig, és még ígyis nagyon sérült volt. már a 4. üveggel használom el ezt a sampont annyira jó. megerősíti a hajszálaimat és nem nehezíti el, és nem zsírosítja- ami a könnyen zsírosodó hajamnak nagy bónusz. szerintem mindenkinek érdemes kipróbálnia, mert nagyon jól rendbehozza a hajat .

5/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Szerettem ezt a sampont még régen, jól bevált

5/5

Krémmániás Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

Nagyon szeretem,tényleg gyönyörű puha lett tőle a hajam.és az illata is mennyei.

1/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 25-34

Sokáig használtam, mégsem tudok ma már semmi pozitívat mondani róla, mert azóta találtam sokkal de sokkal jobb terméket ( a titok az argán olajban van). Ideig-óráig fésülhetőbb volt a hajam, de a töredezettségen nem segített, nem táplálta a hajam. Az illata jó, de nekem ennél többet nem adott, helyett maradt a seprű hajam...

Újonc Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: < 18

nem tudja valaki miért nincs már a boltokban? Annyira szerettem..:/
    esetleg nem tudnátok egy ugyanilyen hatású Elseve vagy Gliss Kur terméket mondani?

• ,
    Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 18-24

Szívesen kipróbálnék a márkán belül valami nem éppen színvédő hatású terméket is. Mint például ezt a töredezés elleni sampont. Júliusban volt először festve a hajam, aztán most keresem azt a sampont és balzsamot amik táplálnak de nem fakítják ki az új hajszínemet. Ez ugye nem fakítja a festett hajszínt?

Krémmániás Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Pigmentfoltok   Korcsoport: 18-24

Jelenleg ilyet használok, sok Elséve sampont használtam már, eddig ez a legjobb. Kevésbé töredezik a hajam, és nagyon könnyű kifésülni hajmosás után. Az illata is finom.

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 25-34

Sajnos 1 csillag lenne, mert az elején szerettem, de szép lassan kiderült, hogy sebes lesz tőle a kezem. A bőrt a kezemen érdesre szárította, viszketett és minden bajom volt. A fejbőröm is viszketett, de az csak néha. Sok idő volt ameddig rájöttem, hogy mi a hiba. Addig elment azt hiszem 2 flakon. Ettől függetlenül előtte jó volt a hajamra, mert tényleg sokkal kevésbé volt töredezett a vége, mint most utána, hogy nem használtam, de vmit vmiért.
    Attól mert ápoló sampon, nekem nem lapította le a hajam annyira, mint ahogy gondoltam volna, ez mindenképpen +.
    Azért adok neki mégis 3 csillagot, mert nem valószínű, hogy mindenkinek leszárad és kisebesedik a keze tőle, és előtte tényleg jó volt.

Update: Tényleg használ a hajvégekre, most már kb 3 hete nem használom, és nagyon szembetűnő, látható a különbség. Így most már fel kell pontoznom 4-re.

Krémek Krémje Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 18-24

Évekkel ezelőtt használtam, azóta már nagyon át vagyok térve természetesebb kozmetikumokra. Ugyanakkor fontosnak tartom megjegyezni, hogy akkoriban nagyon tönkre volt menve a hajam, a sok festegetés miatt elsősorban. Egy barátnőm ajánlotta ezt a sárga Elséve sampont balzsammal együtt, hogy az ő hajával csodát tett. És mit ne mondjak, az enyémet is szépen rendbe hozta! Azóta már tényleg lemondtam a hagyományos bolti darabokról, de ha még mindig ilyen termékeket használnék, biztos újravenném ezt a sampont, mert tényleg jó volt.

5/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 25-34

Imádtam ezt a sampont. :) Száraz hajra tökéletes volt, csak azért váltottam, mert folyamatosan jöttek be az újabbnál-újabb L'oreal samponok és mindig kipróbáltam őket. :)

Water / Aqua EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nagyon sok

Sodium Laureth Sulfate ti|eu EWG Kockázat: 4, EWG Adat: Korlátozott

Kókuszból előállítható, tisztítókban, szappanokban és samponokban gyakran használt felületaktív anyag és emulgeálószer.  Az SLS -nél  gyengédebb, de hatékony tisztító anyag. Bár nagy mennyiségben az SLES is irritáló (az SLS mar kisebb mennyiségben is az...), a kozmetikumokban található koncentrációban a használata biztonságosnak tartott.

Dimethicone eo|szil EWG Kockázat: 3, EWG Adat: Korlátozott

Sűrűbb állagú szilikon féle. A bőrön alkalmazva selymes érzetet ad.

Disodium Cocoamphodiacetate ti EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Sodium Chloride EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nagyon sok

Cetyl Alcohol ti|eo|eu|al EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Hydroxystearyl Cetyl Ether EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Az összetevőnek még nincs leírása. Készíts leírást Te! (Hol nézhetünk utána egy összetevőnek?)

Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Cocamide Mipa ti|eu EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Sodium Benzoate ta EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Sodium Glycolate EWG Kockázat: 3, EWG Adat: Korlátozott

Sodium Cocoate ti|eu EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Sodium Hydroxide EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

PPG-5-Ceteth-20 ti|eu EWG Kockázat: 3, EWG Adat: Korlátozott

Salicylic Acid kh|gy EWG Kockázat: 6, EWG Adat: Sok

Szalicilsav vagy BHA (beta hydroxy acid). Pattanások és mitesszerek ellen az egyik leghatásosabb ma ismert, helyileg (vagyis a bőrön, és nem szájon át bevéve) használt összetevő. Egyrészt az AHA-savakhoz hasonlóan kémiai hámlasztó, azonban az AHA-kkal ellentétben nem vízben, hanem zsírban oldódik, így képes a pórusok belsejében is hámlasztani, ezzel mintegy „kitisztítva” azokat. Másrészt a szalicilsav hatásos gyulladáscsökkentő is, ami szintén fontos a pattanások kezelésében. A szalicilsavat általában 0,5-2%-os koncentrációban használják, hámlasztó hatását pedig 3 és 4 közötti pH-érték esetén fejti ki a legjobban.

Limonene i EWG Kockázat: 6

Linalool i EWG Kockázat: 4, EWG Adat: Korlátozott

Benzyl Salicylate i EWG Kockázat: 6, EWG Adat: Korlátozott

Illatanyag. Potenciális bőrirritáló. Színtelen vagy enyhén rózsaszínes, szagtalan, vízben enyhén oldódó vegyület.

Propylene Glycol h EWG Kockázat: 3, EWG Adat: Közepes

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen

2-Oleamido-1,3-Octadecaneidol EWG Kockázat: 0

Carbomer EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Közepes

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Citronellol i EWG Kockázat: 4, EWG Adat: Korlátozott

Butylphenyl Methylpropional i EWG Kockázat: 5.5

Mesterséges illatanyag. Potenciális bőrirritáló.

Methyl Cocoate eo EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Citric Acid kh EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Sok

Hexyl Cinnamal i EWG Kockázat: 4, EWG Adat: Korlátozott

Glyceryl Linoleate eo|eu|v EWG Kockázat: 2 - 3, EWG Adat: Korlátozott

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

Glyceryl Oleate eo|eu EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Glyceryl Linolenate eo EWG Kockázat: 3, EWG Adat: Korlátozott

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

Parfum / Fragrance i EWG Kockázat: 8, EWG Adat: Közepes

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!