KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   1037,00 HUF   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Szépségbolt.hu   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: Odil

Utolsó módosítás dátuma: 2012. február 28.

Ár:   1037,00 HUF
Lelőhely:   Szépségbolt.hu
Kategória:   Samponok

Az Elséve Töredezés elleni sampon a haj sérült területeit célozza meg, hogy feltöltse a sérüléseket. A haj erősebbnek és rugalmasabbnak érződik.

Segít a sérült haj javításában, összetétele a haj egyik természetes ceramidjának másolatával van gazdagítva.

Ár: 1037,00 HUF, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Pinky

2014. szeptember 9.

A töredezés elleni tulajdonságáról nem tudok nyilatkozni, mivel a szőkített hajam sűrűn találkozott a nagyon sós vízzel, és bizony elkezdett töredezni, mert kiszáradt. Viszont volt hogy strandolás után nem ezt a sampont használtam, és nem lett olyan szép az eredmény, mint amikor ezzel mostam hajat. Jobban nem zsírosított.

Pinky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

BeYou1994

Korcsoport: < 18
2014. március 28.

Imádom ezt a sampont! göndör hajam van ami érzékenyebb a normál hajnál és nagyon jó neki, mert egy évvel ezelőtt szétvasaltam a hajam és a hát közepéig érő hajamat le kellett vágatni vállig, és még ígyis nagyon sérült volt. már a 4. üveggel használom el ezt a sampont annyira jó. megerősíti a hajszálaimat és nem nehezíti el, és nem zsírosítja- ami a könnyen zsírosodó hajamnak nagy bónusz. szerintem mindenkinek érdemes kipróbálnia, mert nagyon jól rendbehozza a hajat .

BeYou1994
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2014. március 28.

viktoriacsoke

2014. január 5.

Szerettem ezt a sampont még régen, jól bevált

viktoriacsoke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 5.

Szerettem ezt a sampont még régen, jól bevált

jetroh

2013. december 15.

Nagyon szeretem,tényleg gyönyörű puha lett tőle a hajam.és az illata is mennyei.

jetroh
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 15.

tofifi11

2013. december 14.

Sokáig használtam, mégsem tudok ma már semmi pozitívat mondani róla, mert azóta találtam sokkal de sokkal jobb terméket ( a titok az argán olajban van). Ideig-óráig fésülhetőbb volt a hajam, de a töredezettségen nem segített, nem táplálta a hajam. Az illata jó, de nekem ennél többet nem adott, helyett maradt a seprű hajam...

tofifi11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 14.

barbii1998

Korcsoport: < 18
2013. október 28.

nem tudja valaki miért nincs már a boltokban? Annyira szerettem..:/
esetleg nem tudnátok egy ugyanilyen hatású Elseve vagy Gliss Kur terméket mondani?

barbii1998
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2013. október 28.

nem tudja valaki miért nincs már a boltokban? Annyira szerettem..:/

Lillcsike

2013. július 13.

Jelenleg ilyet használok, sok Elséve sampont használtam már, eddig ez a legjobb. Kevésbé töredezik a hajam, és nagyon könnyű kifésülni hajmosás után. Az illata is finom.

Lillcsike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 13.

Langel

2013. március 29.

Sajnos 1 csillag lenne, mert az elején szerettem, de szép lassan kiderült, hogy sebes lesz tőle a kezem. A bőrt a kezemen érdesre szárította, viszketett és minden bajom volt. A fejbőröm is viszketett, de az csak néha. Sok idő volt ameddig rájöttem, hogy mi a hiba. Addig elment azt hiszem 2 flakon. Ettől függetlenül előtte jó volt a hajamra, mert tényleg sokkal kevésbé volt töredezett a vége, mint most utána, hogy nem használtam, de vmit vmiért.
Attól mert ápoló sampon, nekem nem lapította le a hajam annyira, mint ahogy gondoltam volna, ez mindenképpen +.
Azért adok neki mégis 3 csillagot, mert nem valószínű, hogy mindenkinek leszárad és kisebesedik a keze tőle, és előtte tényleg jó volt.

Update: Tényleg használ a hajvégekre, most már kb 3 hete nem használom, és nagyon szembetűnő, látható a különbség. Így most már fel kell pontoznom 4-re.

Langel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 29.

Lujza1104

2013. március 16.

Évekkel ezelőtt használtam, azóta már nagyon át vagyok térve természetesebb kozmetikumokra. Ugyanakkor fontosnak tartom megjegyezni, hogy akkoriban nagyon tönkre volt menve a hajam, a sok festegetés miatt elsősorban. Egy barátnőm ajánlotta ezt a sárga Elséve sampont balzsammal együtt, hogy az ő hajával csodát tett. És mit ne mondjak, az enyémet is szépen rendbe hozta! Azóta már tényleg lemondtam a hagyományos bolti darabokról, de ha még mindig ilyen termékeket használnék, biztos újravenném ezt a sampont, mert tényleg jó volt.

Lujza1104
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 16.

beautyby_Niki

2013. március 5.

Imádtam ezt a sampont. :) Száraz hajra tökéletes volt, csak azért váltottam, mert folyamatosan jöttek be az újabbnál-újabb L'oreal samponok és mindig kipróbáltam őket. :)

beautyby_Niki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 5.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Glyceryl Linoleate

Kókuszból előállítható, tisztítókban, szappanokban és samponokban gyakran használt felületaktív anyag és emulgeálószer.  Az SLS -nél  gyengédebb, de hatékony tisztító anyag. Bár nagy mennyiségben az SLES is irritáló (az SLS mar kisebb mennyiségben is az...), a kozmetikumokban található koncentrációban a használata biztonságosnak tartott.

Sűrűbb állagú szilikon féle. A bőrön alkalmazva selymes érzetet ad.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Szalicilsav vagy BHA (beta hydroxy acid). Pattanások és mitesszerek ellen az egyik leghatásosabb ma ismert, helyileg (vagyis a bőrön, és nem szájon át bevéve) használt összetevő. Egyrészt az AHA-savakhoz hasonlóan kémiai hámlasztó, azonban az AHA-kkal ellentétben nem vízben, hanem zsírban oldódik, így képes a pórusok belsejében is hámlasztani, ezzel mintegy „kitisztítva” azokat. Másrészt a szalicilsav hatásos gyulladáscsökkentő is, ami szintén fontos a pattanások kezelésében. A szalicilsavat általában 0,5-2%-os koncentrációban használják, hámlasztó hatását pedig 3 és 4 közötti pH-érték esetén fejti ki a legjobban.

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).