KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   1650 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 14.

Kategória:   Hajápolók

Pro-Keratinnal és tápláló Shine-Care szérummal gazdagított, nem leöblítendő expressz balzsam  a dupla hatásért:

• Azonnal hat a töredezett hajvégek jelei ellen és gyönyörűbbé teszi a hajat.
  • Könnyű kifésülés, fényesség és UV-védelem.

Ár: 600 Ft , Eladó: LillaH
Állapot: Új, kb 2 fújás hiányzik belőle., Helyszín: Budapest, fizetés: Postázom (+postaköltségért) előreutalás után, vagy személyes átvétel Budapesten lehetséges

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

dortita

2018. június 11.

Az illata nagyon finom, viszont nem érződik sokáig és nem nagyon vettem észre változást a használatától. Egy kicsivel könnyebben fésülhetővé válik tőle a hajam, de nem lesz puhább vagy fényesebb.

dortita
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

Spvirgi

2018. május 29.

Nagyon jó illatú termék, de valamiért elnehezíti és zsírosnak látszik tőle a frissen mosott hajam.
Pedig igazán szerettem volna szeretni!!

Spvirgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Pedig igazán szerettem volna szeretni!!

hdyna

2018. április 25.

Nagy reményekkel vásároltam a terméket.Vékony szálú, töredezésre hajlamos hajam van. Vizes hajra fújtam, és szárítás után vártam a csodát.
Hát mondanom se kell, hogy szárítás után száraz kifésülhetetlen lett a hajam, szinte kiáltott segítségért. Másnap újra mostam a hajam, mert borzalmas volt még a tapintása is. Az illata valóban jó, de semmi több.

hdyna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 25.

Liliana09

2018. április 19.

Göndör hajamra használom tényleg puhább lesz tőle a hajam nem áll úgy szét és az illatát is imádom ez már a harmadik doboz belőle amit használok

Liliana09
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

nemethtamara

Korcsoport: < 18
2018. március 2.

Én reggelente szoktam a hajamra fújni, hogy ne álljon annyira szét, mert ugye göndör hajam van. Egyáltalán nem nehezíti,kicsit fényessé teszi a hajat. Jó termék, de átlagos.

nemethtamara
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 2.

boni04

2018. február 10.

A másodikat flakont nyúzom, de lesz még folytatás! Nagyon gyorsan rendberakja a seprűs hajvégeket, az illata mennyei! Nagyon szeretem!

boni04
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

jeffieffi22

2018. január 12.

Borzalmas...az illatán kívül valóban semmi pozitívum, nekem is hosszú hajam van és szárítja, gubancolódik tőle....

jeffieffi22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

Lina14

2017. december 17.

foleg akkor rakom fel, ha befonom/osszefogom a hajam, igy kicsit apolja hajmosasig
nem rossz, de semi extra, nem tudom hogy nehezit e, mert meg nem viseltem kibontott hajon

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 17.

szekelyeni

2017. december 9.

illatán kívül semmi pozitív... sok és hosszú hajam van, ettől viszont sír minden egyes hajszálam, elnehezít és összetapad tőle a hajam úgy,hogy az ujjaimat sem tudom végig húzni közte

szekelyeni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

chhaya

2017. november 17.

Az illata mennyei! De sajnos a hajam nem nagyon szerette, elnehezítette, és ragacsos vagy legalábbis nem friss hatásúvá tette. Gyorsan elfogyott szerencsére. Az nem tűnt fel, hogy a töredezett hajvégeimnek bármit is használt. Szívesen vettem volna újra, mert az illata tényleg nagyon bejött, de nem az én hajamra találták ki.

chhaya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Hidratálók: Lactic Acid, Glutamic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).