KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   1650 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 14.

Kategória:   Hajápolók

Pro-Keratinnal és tápláló Shine-Care szérummal gazdagított, nem leöblítendő expressz balzsam  a dupla hatásért:

• Azonnal hat a töredezett hajvégek jelei ellen és gyönyörűbbé teszi a hajat.
  • Könnyű kifésülés, fényesség és UV-védelem.

Ár: 600 Ft , Eladó: LillaH
Állapot: Új, kb 2 fújás hiányzik belőle., Helyszín: Budapest, fizetés: Postázom (+postaköltségért) előreutalás után, vagy személyes átvétel Budapesten lehetséges
800 Ft - L'Oreal Paris Elseve Total Repair 5 Double Elixir
Ár: 800 Ft , Eladó: hajnalcsillag
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten a Nyugatinàl HÉTKÖZNAPOKON/Foxpost/Ajánlott postán maradó előre utaás után

Ezisen

2018. október 16.

Még mindig nem értem, miért lepődik meg valaki, hogy ha nem a saját hajtípusára vesz valamit, és nem lesz jó tőle. Hajerősítést ettől senki ne várjon, ez szerkezetileg javít a roncsolt hajon.
Én teljesen meg vagyok vele elégedve, mert egészen csúnyán sikerült hidrogénnel szerkezetileg roncsolni a hajam, ha ezzel fújom, akkor egészségesnek tűnik, vizesen nincs az a gumis érzet, szárazon nem töredezik, nem seprű száraz. (Igaz minden alkalommal használom hozzá az extreme repair sampont, a hajpakolást, a balzsamot, meg olajat, de az én hajamra így muszáj.)

Ezisen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

Eedina

2018. szeptember 21.

Valahogy nincsen szerencsém a hajápolókkal. Olyan öblítés nélküli sprayt kerestem, ami
gátolja a hajvégek kiszáradását és tartósan megőrzi a hajam puhaságát. A fenyességről már álmodni sem merek. Na ez a készitmény (két fázisú, rázókás) bár könnyen kifesülhetővé teszi a hajat a beszárítás után, szépen el is nehezíti és másnapra a haj szinte érthetetlen módon száraz, sőt idegesítően sprőd lesz. Azt nem tudom, hogy táplál e, de hogy szárít az biztos. Emellett kicsit ragacsos érzetet is nyújt. A hajmosás utáni puhaság mintha sosem lett volna. A célom, hogy majd időnként újra befújva a hajam a következő hajmosásig ápolt lesz, szertefoszlott. Sajnálom a ráköltött pénzt, de az ember csak úgy tesztelhet, ha szorgalmasan válogat a jó tulajdonságokat ígérő termékek között. Egyetlen előnye számomra a finom illata, pont ezért az egyért kaphat 1 csillagot.

Eedina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

boni04

2018. szeptember 18.

2018.04.
A másodikat flakont nyúzom, de lesz még folytatás! Nagyon gyorsan rendberakja a seprűs hajvégeket, az illata mennyei! Nagyon szeretem!

UPDATE:
A harmadik flakon felénél járok. Még mindig nagyon szeretem az illatát, a hatását is. Mindenkinek ajánlom!

boni04
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

2018.04.

UPDATE:

ildi98

2018. augusztus 23.

Meg vagyok lepve, hogy így le lett húzva ez a termék.. Nekem nagyon bevált. Könnyű kifésülni tőle a hajam, de nem ragad, szép fényt kap, jó illata van, és lassan fogy. Mindent hoz, amit elvárok tőle. Az eredeti ára kicsit sok, de sikerült akciósan hozzá jutnom.

ildi98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Csutak

2018. július 30.

Nagy reményeket fűztem hozzá az első használat után. Akkor még kifésülhetővé, selymessé tette a hajamat és picit az illata is tovább érzett. Mára ez a helyzet viszont megváltozott. Úgy kiszárította a hajvégeimet, hogy csikorogtak szinte, amikor megnéztem, tapintottam. Két csillagot adok rá az első élmények miatt, elhasználni pedig nem fogom, max ecseteket befújkálni...vagy továbbadom a fodrászomnak.

Csutak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

dortita

2018. június 11.

Az illata nagyon finom, viszont nem érződik sokáig és nem nagyon vettem észre változást a használatától. Egy kicsivel könnyebben fésülhetővé válik tőle a hajam, de nem lesz puhább vagy fényesebb.

dortita
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

Spvirgi

2018. május 29.

Nagyon jó illatú termék, de valamiért elnehezíti és zsírosnak látszik tőle a frissen mosott hajam.
Pedig igazán szerettem volna szeretni!!

Spvirgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Pedig igazán szerettem volna szeretni!!

hdyna

2018. április 25.

Nagy reményekkel vásároltam a terméket.Vékony szálú, töredezésre hajlamos hajam van. Vizes hajra fújtam, és szárítás után vártam a csodát.
Hát mondanom se kell, hogy szárítás után száraz kifésülhetetlen lett a hajam, szinte kiáltott segítségért. Másnap újra mostam a hajam, mert borzalmas volt még a tapintása is. Az illata valóban jó, de semmi több.

hdyna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 25.

Liliana09

2018. április 19.

Göndör hajamra használom tényleg puhább lesz tőle a hajam nem áll úgy szét és az illatát is imádom ez már a harmadik doboz belőle amit használok

Liliana09
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

nemethtamara

Korcsoport: < 18
2018. március 2.

Én reggelente szoktam a hajamra fújni, hogy ne álljon annyira szét, mert ugye göndör hajam van. Egyáltalán nem nehezíti,kicsit fényessé teszi a hajat. Jó termék, de átlagos.

nemethtamara
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 2.

Hidratálók: Lactic Acid, Glutamic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).