KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   898,00 HUF   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Szépségbolt.hu   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat

Utolsó módosítás dátuma: 2015. március 5.

Ár:   898,00 HUF
Lelőhely:   Szépségbolt.hu
Kategória:   Samponok

Ár: 898,00 HUF, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Tunderviragos

2015. július 12.

Ő a másik kedvenc samponom a Schauma Q10 mellett, őt is mindig újraveszem, és amikor hajnövesztésben vagyok ő is mindig bekerül a kosaramba, mert nem szárít és megemeli a hajtövet. És finom az illata, mint az összes Loreal samponnak imádom őket. Mindegyiket szinte kipróbáltam már, néha van amikor illat szerint döntök:)).

Tunderviragos
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

nettike

2015. május 27.

Az összes sampon közül amit eddig próbáltam (volt már jó néhány darab) amitől tényleg dúsabbnak látszik a hajam! Számomra ez a tökéletes Sampon! A hajamat nem szárítja sőt inkább ápolja én nagyon meg vagyok vele elégedve! Az illata is nagyon jó! :)

nettike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 27.

senskin

2015. január 3.

Az összes L'oreal samponban van valami fura, maga az illata, olyan jellegzetes, Nem szeretem, és túlságosan hamar zsírosítja a hajat.
Ennek ellenére sokat használtam, de folyamatosan keresem a megfelelő sampont....

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 3.

Milus

2014. november 15.

Régen használtam már ilyen borzalmas sampont. Igaz, hogy a hajam tartásával nincs probléma de a fejem viszket tőle... biztos, hogy nem vásárolom újra, kb. kézmosásra használom.

Milus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 15.

Tincsa

2014. augusztus 13.

Nem a legjobb sampont amit használtam, de nem is a legrosszabb. Alapból hamar zsírosodik a hajam, ezzel a samponnal 3 napig ki tudtam tolni a mosást, és egész jó tartása is lett, bár kicsit kócolta a hajam. Kicsi hibája miatt 4*. :)

Tincsa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

andi91

2014. július 2.

Jaaaaj, kis túlzással a legrosszabb sampon amit valaha használtam! Zsírosít és ezért lelapítja a hajamat, a hajvégeimet meg szálkásítja. Szörnyű, de tényleg :(

andi91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 2.

claudia

2014. június 9.

Sajnos imádom az Elséve samponokat, holott tudom, hogy egyáltalán nem fognak úgy hatni, mint ahogy azt a matricájuk ígéri, csak átlagos samponok.
Ezt is az illata miatt vettem meg (no meg az akció). Megmostam a hajam, vártam a reggelt, hogy bezsírosodjon a hajam mint ahogy sokan írtátok de semmi. Megfésültem a hajam és nagyon dús lett, ami 2 napig (!) is tartott. Majd' elájultam mikor megláttam hogy igen, még mindig tartja :)
De azért megadta nekem is, harmadik napon már elég vállalhatatlanul néztem ki, szóval újra meg kellett mosnom.
Összességében nagyon meglepődtem, hogy baromira feltöltötte vagy megemelte a hajam (egy sampon hogy tudná megemelni a hajat??) és tartott is viszont az utána következő állapot nem jött be. Legyen egy négyes :)

claudia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 9.

lucimuci77

Korcsoport: < 18
2014. május 19.

Az illata jó,viszont nem haszál semmit..Sőt! Nagyon zsíros lett tőle a hajsm :(

lucimuci77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2014. május 19.

Az illata jó,viszont nem haszál semmit..Sőt! Nagyon zsíros lett tőle a hajsm :(

kockaorchidea

2014. február 17.

Tényleg az egyik legrosszabb Elséve sampon, de az ember már elhasználja.

kockaorchidea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 17.

Tényleg az egyik legrosszabb Elséve sampon, de az ember már elhasználja.

Shennny

2014. január 30.

Fincsi illata van és nekem sokáig nem zsírosodik utána a hajam, dúsít is bár oroszlánfejet ne várjon senki, bár azt nem is sampontól kell. Jah és még sose volt ilyen puha és selymes a hajam! Teljesen megéri szerintem!

Shennny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 30.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Soluble Collagen
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Kókuszból előállítható, tisztítókban, szappanokban és samponokban gyakran használt felületaktív anyag és emulgeálószer.  Az SLS -nél  gyengédebb, de hatékony tisztító anyag. Bár nagy mennyiségben az SLES is irritáló (az SLS mar kisebb mennyiségben is az...), a kozmetikumokban található koncentrációban a használata biztonságosnak tartott.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Szalicilsav vagy BHA (beta hydroxy acid). Pattanások és mitesszerek ellen az egyik leghatásosabb ma ismert, helyileg (vagyis a bőrön, és nem szájon át bevéve) használt összetevő. Egyrészt az AHA-savakhoz hasonlóan kémiai hámlasztó, azonban az AHA-kkal ellentétben nem vízben, hanem zsírban oldódik, így képes a pórusok belsejében is hámlasztani, ezzel mintegy „kitisztítva” azokat. Másrészt a szalicilsav hatásos gyulladáscsökkentő is, ami szintén fontos a pattanások kezelésében. A szalicilsavat általában 0,5-2%-os koncentrációban használják, hámlasztó hatását pedig 3 és 4 közötti pH-érték esetén fejti ki a legjobban.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak