Elséve Volume Collagen Sampon (L'Oreal Paris)

Elséve Volume Collagen Sampon

Címkék: Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Már nem gyártják | Hiba az oldalon

Vásárold meg

Krémajánló

Vélemények Vélemények / Összetevők részletesen Összetevők részletesen

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

Tényleg az egyik legrosszabb Elséve sampon, de az ember már elhasználja.

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

Fincsi illata van és nekem sokáig nem zsírosodik utána a hajam, dúsít is bár oroszlánfejet ne várjon senki, bár azt nem is sampontól kell. Jah és még sose volt ilyen puha és selymes a hajam! Teljesen megéri szerintem!

Krémmániás Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 25-34

Csatlakozom az előttem szólókhoz, sokat reméltem, de sajnos nem nyújt olyan sokat...valóban dúsabb hatása van ettől a hajamnak, de másnap már elkezd zsírosodni...pedig már nagyon szeretnék egy olyan sampont amivel kitolhatnám a hajmosások idejét egy-egy nappal! Egyébként valóban jó illatú, átlagos samponnak jó, csak azért meg egy picit drága...

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

Múlt héten vettem meg ezt a sampont, túlzottan nagy reményeket nem fűztem hozzá, így a csalódás is minimális. Nekem is hasonló tüneteket produkált utána a hajam mint ahogy sok előttem írónak, a hajtövem másnapra már totál zsíros lett, ellenben a hajvégeim csont szárazak. A legrosszabb hogy semmi dúsító hatást nem vettem észre, a hajam pont ugyan olyan volt utána mint bármelyik másik sampon után. Igaz, nálam nagy a kihívás, mert hosszú, egyenes, nagyon vékonyszálú hajam van, szinte már csodára lenne szükség a dús hatás eléréséhez...
    Elhasználom mert visszavinni nem lehet, de eszembe se jutna újra vásárolni.

Krémmániás Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 25-34

update: najó, én már tényleg nem értem a hajszerkezetem:D legutóbbi hajmosás után szuper gyönyörű lett a hajam tőle, pedig ugyanazokat a termékeket használtam hozzá! Isteni fényes, puha hajam, rég volt ilyen szép! Kész befejeztem többet nem véleményezek hajjal kapcsolatos dolgokat:)

Valóban dúsít, de sajnos vannak "mellékhatásai". A hajam fakóbb lett, szárazabb, a végei már szinte söprűsek. Majdnem derékig érő a hajam, a teteje elég fejemre lapul, sokat kellett tupíroznom hogy kinézzen valahogy, viszont ezzel szinte magától beáll normálisan. További előnye, hogy harmadnapos-negyednapos hajjal is tűrhetően nézek ki, tartása van a frizkónak. Ha belőtt, sokáig kitartó frizura van szükségem még jó lehet! :) Elég húzós az ára, így mindent egybevetve csak 3 csillag.

5/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 25-34

Nagyon szárítja a hajat, de nekem nem volt evvel problémám, mert így kicsit ki lehetett húzni egy-két nappal a hajmosást, mert gyorsan zsírosodik a hajam.

• ,
    Krémmániás Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 18-24

@cioccolata igazad van, csak tudod én mindig mindent megnézek krémmánián mielőtt megveszem, és ezt nem, és amikor hazaértem rögtön csekkoltam és 3 csillag, el is szomorodtam...de belegondolva tényleg mindenki bőre-haja egyedi, nekem bejött, de akkor úgy látszik nem csak nekem :)

• ,
    Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

cserhalmiagota:

Ha neked bevált, akkor nem számít, hány embernek nem, nem igaz? :) Szerintem sokan az ár-érték aránnyal elégedetlenek, mert teljes áron jóval drágább, mint pl egy Balea.

Nekem abszolút bevált, csak azért váltottam, mert változatosságra vágytam.

Krémmániás Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 18-24

Az aktuális kedvencem. A balzsamával együtt használom és eszméletlenül dúsít! Gondolom a vékony szálú hajamon eleve látványosabb a hatása, de tényleg szuper! Találomra vettem le a polcról, mert éppen nem volt a szokásos samponom és nem gondoltam volna, hogy tényleg lesz hatása. Egy hibája van, hogy kicsit gyorsabban zsírosodik tőle a hajam, de annyi baj legyen!

Krémkedvelő Bőrtípus: Normál   Korcsoport: < 18

Nekem jól bevált és az illata is isteni úgyhogy csak ajánlani tudom.

Water / Aqua EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nagyon sok

Sodium Laureth Sulfate ti|eu EWG Kockázat: 4, EWG Adat: Korlátozott

Kókuszból előállítható, tisztítókban, szappanokban és samponokban gyakran használt felületaktív anyag és emulgeálószer.  Az SLS -nél  gyengédebb, de hatékony tisztító anyag. Bár nagy mennyiségben az SLES is irritáló (az SLS mar kisebb mennyiségben is az...), a kozmetikumokban található koncentrációban a használata biztonságosnak tartott.

Disodium Cocoamphodiacetate ti EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Sodium Chloride EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nagyon sok

Glycol Distearate eo|eu EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Sodium Laureth-8 Sulfate ti EWG Kockázat: 4, EWG Adat: Korlátozott

Az összetevőnek még nincs leírása. Készíts leírást Te! (Hol nézhetünk utána egy összetevőnek?)

Cocamide Mipa ti|eu EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Sodium Benzoate ta EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Sodium Oleth Sulfate ti|eu EWG Kockázat: 3, EWG Adat: Korlátozott

Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sodium Cocoate ti|eu EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Sodium Hydroxide EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Magnesium Laureth-8 Sulfate ti EWG Kockázat: 3, EWG Adat: Korlátozott

Magnesium Laureth Sulfate ti EWG Kockázat: 3, EWG Adat: Korlátozott

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Magnesium Oleth Sulfate ti EWG Kockázat: 3, EWG Adat: Korlátozott

Polyquaternium-30 EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Salicylic Acid kh|gy EWG Kockázat: 6, EWG Adat: Sok

Szalicilsav vagy BHA (beta hydroxy acid). Pattanások és mitesszerek ellen az egyik leghatásosabb ma ismert, helyileg (vagyis a bőrön, és nem szájon át bevéve) használt összetevő. Egyrészt az AHA-savakhoz hasonlóan kémiai hámlasztó, azonban az AHA-kkal ellentétben nem vízben, hanem zsírban oldódik, így képes a pórusok belsejében is hámlasztani, ezzel mintegy „kitisztítva” azokat. Másrészt a szalicilsav hatásos gyulladáscsökkentő is, ami szintén fontos a pattanások kezelésében. A szalicilsavat általában 0,5-2%-os koncentrációban használják, hámlasztó hatását pedig 3 és 4 közötti pH-érték esetén fejti ki a legjobban.

Soluble Collagen h EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Limonene i EWG Kockázat: 6

Linalool i EWG Kockázat: 4, EWG Adat: Korlátozott

Carbomer EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Közepes

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Methyl Cocoate eo EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Citric Acid kh EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Sok

Hexylene Glycol ti|eu EWG Kockázat: 4, EWG Adat: Közepes

Hexyl Cinnamal i EWG Kockázat: 4, EWG Adat: Korlátozott

Parfum / Fragrance i EWG Kockázat: 8, EWG Adat: Közepes

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!