KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   3799 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3599-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. március 19.

Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3599

Rúzs 24 karátos arannyal

A 24 karátos arany mellett a Color Riche-től már megszokott értékes olajok és gazdag pigmentek is megtalálhatóak benne, így az ápoló hatás és a gyönyörű színhatás sem maradhat el.

Hazánkban 4 árnyalatban kapható

Ár: 3599, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1700 Ft , Eladó: nobilissima
Állapot: 1x próbált, swatcholt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, banki utalás esetén posta/foxpost a vevőt terheli
L'Oreal Paris Gold Obsession Rúzs (Rose Gold)
Ár: 1800 Ft , Eladó: Szütyő Beauty blog
Állapot: új, leragasztott, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalás után ajánlott posta

tinyblackpaw

2018. szeptember 20.

A Rouge Gold színre esett a választásom, gyönyörű élénk piros szín. Jól pigmentált, közepesen fényes-csillámos finish-sel, kevésbé szárítja az ajkaimat mint általában a rúzsok szokták. Tartósságot vagy kenődésmentességet abszolút nem vártam tőle, ez egy hagyományos rúzs formula, nem csókálló, de egy kis ivást még elbír. Egyenletesen kopik, ha nem érintkezik semmivel akkor 4-5 órát a helyén marad. A csomagolás kissé közönségesnek hat ha közelebbről megnézem de ennek nincs igazán jelentőssége a lényeg hogy nem esik szét. Teljes áron nem venném meg, de akció keretein belül abszolút megérte.

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Csutak

2018. június 22.

A Pink Gold nevű árnyalat van meg és eleinte féltem attól, hogy túl élénk lesz rajtam, hát egyáltalán nem az. :) Szép rózsaszínű, arany csillámokkal és még az én sápadt bőrömhöz is illik. :D Tartóssága ennek sincs, nem bírja ki az evést, ivást, így négy csillag a vége.

Csutak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

Kitty9526

2018. június 14.

Mind a négy szín csodálatos, egyelőre a Nude Gold árnyalat van meg. Mindet szerettem volna megvenni szépen folyamatosan, annyira beléjük szerettem a boltban. Felkenve is isteni, viszont nekem egyáltalán nem tartós. Hogy ne használjak minden nap matt rúzst és pihentessem kicsit az ajkaimat, tökéletes, de nem tudom újravenném-e, illetve megpróbálkozom-e a többivel. :/ A színért és a hidratálásért tudok neki adni 3 csillagot.

Kitty9526
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

Pocok96

2018. március 4.

Jól pigmentáltak, nekem tartósak és nem számítják a számat!

Pocok96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 4.

Jól pigmentáltak, nekem tartósak és nem számítják a számat!

AnisiaBella

2017. november 28.

Rose Gold árnylat van meg belőle. Ritkán nyúlok érte, mert sok rúzsom van, de nem bánom hogy megvettem, mert a színe gyönyörű, és szeretem a l'oreal rúzsok minőségét.

AnisiaBella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 28.

Knubbel

2017. június 1.

Pink Gold arnyalatban van meg nekem. Gyonyoru rozsaszin. Egyaltalan nem szaritja az ajkaimat, es ez nalam nagyon nagy szo. Ivast, cigizest birja. Gondolkodtam nagyon, hogy megvegyem-e, mert igy is mar sok ruzsom van amit nem tudok hasznalni mert annyira szaritja az ajkaimat. Hiaba radirozok, ajakapolozok. De ez... Szerintem meg apol is plusszban es tartos is. Ezen felbuzdulva gondolkodok, hogy megveszem a Beige Gold arnyalatot is.

Knubbel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

CataKatinka

2017. április 19.

nekem a rózsaszínes árnyalat van meg és hétköznapra tökéletes, imádom a L'oreal rúzsok illatát, kellemes viselet a számon és úgy veszem észre nem szárítja ki az ajkaim, nagyon szeretem.

CataKatinka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Monka83

2017. április 4.

Nekem a Rose Gold árnyalat van meg, most veszem a másodikat belőle. Szeretem ezt a rúzst, szép a színe, az apró csillámokkal "megdobja" az egész hatást :) Enyhén szárító hatása van, de abszolút kellemes, semmi kence nem kell alá. Tartosságát tekintve szerintem árkategórián belül kiemelkedően teljesít. Ha csak egy kávéra van időm, akkor simán kibír fél napot és ha már kopik, akkor is egységesen. Ha van eszem iszom, akkor utána lassan elkezd kopni, de csak egy kis igazítás kell. Szeretem az illatát is.

Monka83
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 4.

KlaudiaZs

2017. március 27.

Kuponnal szereztem be a Nude gold árnyalatot, tavaszra pont egy ilyen fényes barackos bézs rúzst kerestem a hétköznapokra, a színe valóban csodás, bár sokkal arany-hatásúbbra számítottam a neve miatt. A fénye egy erőteljes, ezüstös metálos, a mostani metallic trendbe jól illeszkedik, az arany meg kimerül abban, hogy nagyon apró csillámokkal van tele, amik arany színűek, ez viszont csak nagyon közelről vizsgálgatva tűnik fel az embernek, szóval e téren nem egy nagy szám. A tartóssága meglepően jó egy világos árnyalathoz mérten, ha nem eszem-iszom szépen bírja órákig, de egyébként se kopik csúnyán vagy furán. Amivel bajom van, az először is az, hogy megül a ráncokban, eddig csak a folyékony matt rúzsoknál tűnt fel, hogy huh ráncos a szám. A másik az, hogy enyhén szárít, a nap közepére/végére feltűnik, hogy kényelmetlen viselni, kicsit húzódik a szám. Az illatával nincs bajom, első L'orealos rúzsom, eddig kerültem őket, mert nagyon sokszor olvastam, hogy az emberek utálják a büdös szagát, de szerintem nem rossz, sőt, a sokak által imádott essence rúzsoknak szerintem sokkal kibírhatatlanabb a szaguk, szóval megéri tenni ezekkel is egy próbát, ha valaki szintén emiatt kerülné. Amire érdemes még figyelni, hogy ez a barackos szín nem fog mindenkinek jól állni, mert van egy sárgás beütése, nagyon meleg árnyalat. Azt mondom, kuponnal megérte, a csomagolása is gyönyörű és a színek is szépek, a negatívumok ellenére kedvenc napsütéses mindennapi rúzsom most.

KlaudiaZs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.