KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   €8   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. január 11.

Ár:   €8
Kategória:   Samponok

Gyengéd tisztítás száraz, érzékeny hajra

Tisztítja, táplálja és védi a hajat egyetlen lépésben, valamint könnyebb kifésülést és formázást biztosít - a selymes, ápolt hajért. Tápláló összetevőkkel és növényi olajokkal kényezteti a hajat, szulfátok és szilikon nélkül.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

despina

2017. június 17.

Nagyon szeretem mert ha esetleg elfogyott a balzsamom, az sem baj ha éppen ezt a sampont használom, mivel teljesen fésülhetővé teszi az általában összegubancolódott, elég hosszú hajamat. Az illatát is kedvelem.

despina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 17.

Soleil

2017. június 16.

Nekem az eddigi LEGJOBB samponom!
Imádom, hogy hidratálja a hajam!! Imádom, hogy nincs erős illata, hogy tényleg olyan, mint egy balzsam, mely egyben tisztít is.

Az én hajam egyáltalán nem zsírosodik amúgy sem, pedig 4 ,vagy több naponta mosom. Viszont száraz, főleg bizonyos tincsek, ahol
tavaly melírozva volt, meg hullámos is, dús is. Mindig az volt a célom, hogy puhább, lágyabb esésű legyen, és persze selymes.
Nos, ezt most abszolút megkaptam, kipróbálom még balzsamját is hozzá, csak a tincsek végére, és majd updatelek.

Soleil
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.

Nekem az eddigi LEGJOBB samponom!

marlu

2017. február 16.

Nekem eddig bevált ez a sampon. Szép selymessé, fényessé teszi a hajamat. Az illata annyira nem tetszik, de egyáltalán nem zavaró. Nem tapasztaltam, hogy jobban zsírosítaná a hajamat, mondjuk én minden nap vagy 2 naponta hajat mosok, így lehet ezért nem észleltem ilyesmit.

marlu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Orchydea

2017. február 13.

Festett szőke,száraz hajam van es még igy is szörnyen zsirosit. Az ápolo hatásával elégedett vagyok, nagyon puha hajat kapunk használat után, olykor keverni szoktam másik samponnal,de még igy is hamarabb zsirosodik tőle a hajam mint átlagosan. Az árát (én 8€-ért vettem) semmikép nem éri meg.

Orchydea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

malnaszorp95

2017. február 8.

Valóban kíméletesen tisztít, nem szárítja a hajat, sérült és igénybevett hajra ideális választás. Mivel krémsampon, nem kell arra számítani, hogy jól habzik, ettől függetlenül egyszerű használata, a pumpás megoldásnak köszönhetően könnyű az adagolása is.

malnaszorp95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 8.

minibear

2017. február 6.

Még tavaly vettem a Müllerben. Bár a kiszerelése nagyobb, mint az átlag samponoké (400 ml), de azért húzós ára van. Maga a samponkrém, hajmosáskor kellemes élmény volt, habzott is, finom illata volt, de az én hajamat balzsam használata nélkül is zsírosította. Ezért csak 2 csillagot érdemel.

Frissités: Fel kell, hogy pontozzam. Egy fodrász által elrontott hajszín miatt újból festettem a hajam és mivel féltem, hogy nagyon kiszáradt a sok kémiai művelettől, ezért újra elővettem és most sokkal jobb. Ezért 4 csillag jár.

minibear
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 6.