KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   €8   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. január 11.

Ár:   €8
Kategória:   Samponok

Gyengéd tisztítás száraz, érzékeny hajra

Tisztítja, táplálja és védi a hajat egyetlen lépésben, valamint könnyebb kifésülést és formázást biztosít - a selymes, ápolt hajért. Tápláló összetevőkkel és növényi olajokkal kényezteti a hajat, szulfátok és szilikon nélkül.

malnaszorp95

2017. január 17.

Nem mondanám rossz samponnak, mert valóban kíméletesen tisztít, nem szárítja a hajat, sőt. Mivel krémsampon, nem kell arra számítani, hogy jól habzik, ettől függetlenül egyszerű használni, a pumpás megoldás is tetszik. Nem veszem újra, valami nekem hiányzik belőle, de talán csak nem az én hajtípusomnak megfelelő. Mostanában már csak hajpakolások után használom.

malnaszorp95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 17.

minibear

2017. január 17.

Még tavaly vettem a Müllerben. Bár a kiszerelése nagyobb, mint az átlag samponoké (400 ml), de azért húzós ára van. Maga a samponkrém, hajmosáskor kellemes élmény volt, habzott is, finom illata volt, de az én hajamat balzsam használata nélkül is zsírosította. Ezért csak 2 csillagot érdemel.

minibear
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.