KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   €8   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. január 11.

Ár:   €8
Kategória:   Samponok

Gyengéd tisztítás száraz, érzékeny hajra

Tisztítja, táplálja és védi a hajat egyetlen lépésben, valamint könnyebb kifésülést és formázást biztosít - a selymes, ápolt hajért. Tápláló összetevőkkel és növényi olajokkal kényezteti a hajat, szulfátok és szilikon nélkül.

Krémmánia Kedvencek a -től
marlu

2017. február 16.

Nekem eddig bevált ez a sampon. Szép selymessé, fényessé teszi a hajamat. Az illata annyira nem tetszik, de egyáltalán nem zavaró. Nem tapasztaltam, hogy jobban zsírosítaná a hajamat, mondjuk én minden nap vagy 2 naponta hajat mosok, így lehet ezért nem észleltem ilyesmit.

marlu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Orchydea

2017. február 13.

Festett szőke,száraz hajam van es még igy is szörnyen zsirosit. Az ápolo hatásával elégedett vagyok, nagyon puha hajat kapunk használat után, olykor keverni szoktam másik samponnal,de még igy is hamarabb zsirosodik tőle a hajam mint átlagosan. Az árát (én 8€-ért vettem) semmikép nem éri meg.

Orchydea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

malnaszorp95

2017. február 8.

Valóban kíméletesen tisztít, nem szárítja a hajat, sérült és igénybevett hajra ideális választás. Mivel krémsampon, nem kell arra számítani, hogy jól habzik, ettől függetlenül egyszerű használata, a pumpás megoldásnak köszönhetően könnyű az adagolása is.

malnaszorp95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 8.

minibear

2017. február 6.

Még tavaly vettem a Müllerben. Bár a kiszerelése nagyobb, mint az átlag samponoké (400 ml), de azért húzós ára van. Maga a samponkrém, hajmosáskor kellemes élmény volt, habzott is, finom illata volt, de az én hajamat balzsam használata nélkül is zsírosította. Ezért csak 2 csillagot érdemel.

Frissités: Fel kell, hogy pontozzam. Egy fodrász által elrontott hajszín miatt újból festettem a hajam és mivel féltem, hogy nagyon kiszáradt a sok kémiai művelettől, ezért újra elővettem és most sokkal jobb. Ezért 4 csillag jár.

minibear
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 6.