KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marlu, Módosítva: 2017. február 27.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

Rozmaringolajjal és a menta növény kivonatával készült. A haj kiszáradása nélkül védi a festett hajat és kíméli a hajszálakat. Meggyőző eredményt biztosít. A különösen igényes haj számára kifejlesztett készítmény, mely optimálisan védi a hajszálakat. Ápolja a festett hajszálakat és védi a kiszáradástól. A hajszín kifakulása ellen hat. A tápanyagok védik és intenzíven hidratálják a hajszálakat. A haj azonnal fésülhetővé válik. A tökéletesen védett haj hosszantartóan élénk színű marad. Az intezíven ápolt haj tökéletessé válik és selymes fénnyel ragyog.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

nkmagda

2017. szeptember 2.

Én szeretem ezt a balzsamot újra veszem majd ha elfogy, de mivel felváltva veszek mindig balzsamot ezért mjd kicsit mellőzöm. Az illata nagyon különleges a rozmaringtól de épp ez teszi különlegessé. Én leginkàbb csak a hajvégeinre teszem, szép fényes és puha lesz a festett szőke hajam és megfelelően ápol is. Valamint színmegújító vagyis megőrző funkcióját is ellátja ahogy én eddig tapasztaltam. Ár érték aràny szerintem rendben, mert soká elég és nálam jól teljesít.

nkmagda
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

marlu

2017. február 16.

Az illata számomra kellemes, gyógynövényes. Bár az én hajam nem festett, így nem tudok nyilatkozni a színvédő hatásáról, de valóban fényessé és puhává varázsolja a hajat.

marlu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.