KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: killerqueen, Módosítva: 2016. november 9.

Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Mattító hatsú bőrkiegyenlítő bázis, ami tökéletesíti a bőrfelszínt sminkelés előtt.

brigi50c

2017. november 15.

Életem első primere, úgyhogy viszonyítási alapom nincs, glamour napokon vettem féláron, gondoltam, túl nagy melléfogás nem lehet. WRONG. A bénább alapozókkal különösebben nem rontja a helyzetet, a jó alapozók finishét viszont kifejezetten rossz irányba befolyásolja ez a primer. Ahhoz képest, hogy a póruskiegyenlítés, egyenletes bőrfelszín lenne a célja, nemhogy nem segít elérni, de konkrétan látni lehetett a pórusaimat, és fényes volt az arcom, illetve kissé nedves hatású... Én azt vártam, hogy majd ettől tartósabb lesz a sminkem, azzal sem nagyon kezdett semmit. Nem tudom, hogy fogom elhasználni...

brigi50c
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

kkinga07

2016. szeptember 4.

nagy reményekkel vettem meg, a Loreal Studio Secrets-et szerettem, gondoltam ez is jó lesz. Hááát...nem rossz, valamivel jobb, mint a catrice és rimmel bázisok, de nem éri meg a pénzét. Sőt, a Revlon alapozóm jobban funkcionált nélküle. Gyengébb alapozóknál segített valamelyest a tartósságban, de összességében nem megérős.

kkinga07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

Szilikonok: Cyclopentasiloxane/ Dimethicone Crosspolymer