KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: killerqueen, Módosítva: 2016. november 9.

Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Mattító hatsú bőrkiegyenlítő bázis, ami tökéletesíti a bőrfelszínt sminkelés előtt.

encsike96

2018. június 9.

Az elő 1-2 órában megvan a mattítás, de utána ugyanúgy kifényesedik. A bőrkiegyenlítés nekem látható volt. Szépen a helyén tartja a sminket, de szerintem az árát nem éri meg.

encsike96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 9.

ladyfalcon

2018. június 9.

Egy az egyben, mint a Maybelline Baby Skin-je, csak másfélszeres áron. Amúgy a formulát kedvelem, mattít (bár a smink nem lesz sokkal tartósabb), de az árát nem éri meg, én maradok az olcsóbb verziónál.

ladyfalcon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 9.

Vince

Korcsoport: < 18
2018. április 19.

Mattosít, alapozót nem rondítja el, viszont nem hosszútávú a hatása, főleg így tavasszal ahogy egyre melegebb lesz.

Vince
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 19.

Lina14

2018. április 2.

nekem ugyan nem igazan segitett a zsírosodason, a porusaimmal segitett egy mnimalisan, de osszessegeben nem csinal semmit
ugyan sokat kapsz a tubusban, de nem igazan lesz elhasznalva reszemrol, nem igazan erte meg megvennem

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 2.

rekabeauty

2018. január 22.

Nagy reményeket fűztem hozzá mikor megvásároltam. Maga a primer elég szilikonos, kissé zavaró, azt vettem észre kicsit többet kell használnom belőle egyszerre. Sminknek tartósságában semmilyen hatást nem érzékelek. Az viszont tény, hogy annyira nem zsírosodik tőle az arcom, vagy legalábbis később kezd el,mint általában szokott.
Még egy hibája, hogy nagyon látszanak a pórusaim, jobban észreveszem őket mint azelőtt, hogy használtam volna ezt a primert. Konkératan kiemeli őket.
Mivel az ígértnek a felét hozza, azaz mattosít megadom rá a 3 csillagot, bár nem fogom újra venni.

rekabeauty
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 22.

brigi50c

2017. november 15.

Életem első primere, úgyhogy viszonyítási alapom nincs, glamour napokon vettem féláron, gondoltam, túl nagy melléfogás nem lehet. WRONG. A bénább alapozókkal különösebben nem rontja a helyzetet, a jó alapozók finishét viszont kifejezetten rossz irányba befolyásolja ez a primer. Ahhoz képest, hogy a póruskiegyenlítés, egyenletes bőrfelszín lenne a célja, nemhogy nem segít elérni, de konkrétan látni lehetett a pórusaimat, és fényes volt az arcom, illetve kissé nedves hatású... Én azt vártam, hogy majd ettől tartósabb lesz a sminkem, azzal sem nagyon kezdett semmit. Nem tudom, hogy fogom elhasználni...

brigi50c
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

kkinga07

2016. szeptember 4.

nagy reményekkel vettem meg, a Loreal Studio Secrets-et szerettem, gondoltam ez is jó lesz. Hááát...nem rossz, valamivel jobb, mint a catrice és rimmel bázisok, de nem éri meg a pénzét. Sőt, a Revlon alapozóm jobban funkcionált nélküle. Gyengébb alapozóknál segített valamelyest a tartósságban, de összességében nem megérős.

kkinga07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

Szilikonok: Cyclopentasiloxane/ Dimethicone Crosspolymer