KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

L'Oreal Elseve Full Repair 5 Sampon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krémlulu, Módosítva: 2013. április 14.

Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok

Regeneráló sampon károsodott, gyenge hajra .

Ár: 500 Ft , Eladó: Lina13
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Székesfehérváron átvehető. Készpénz

Nymphea

2018. október 14.

Nagyon finom illatú, abszolút megérte megvenni féláron a hozzá tartozó pakolással együtt. A hajam puha, fényes és élettel teli a használatával.

Nymphea
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 14.

moszatka8

2018. október 7.

A saját kategóriájában kíváló. Használatával a haj könnyen kezelhetővé válik.

moszatka8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

A saját kategóriájában kíváló. Használatával a haj könnyen kezelhetővé válik.

ildi98

2018. augusztus 23.

Festett hajon használom, és igazából meg vagyok elégedve vele. Nem nyújt semmi extrát, de jól tisztít, és tetszik az illata.

ildi98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Emese2020

2018. augusztus 17.

Nagyon sok terméken túl vagyok már sampon tekintetében.. sajnos nem nagyon szereti a hajam egyiket se. Most vele próbálkozom és pár mosás után is nagyon jó hatással van a hajamra. Nem zsírosit (amúgy hajlamos rá a hajam). Szép puha, kezelhető utána. Másik Elseve pakolással kombinálom és nagyon jól kiegészítik egymást (ELSEVE EXTRAORDINARY OIL TÁPLÁLÓ HAJPAKOLÁS)

Emese2020
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Andi888

2018. augusztus 1.

Eleve csak Elseve termékeket használok egy jó ideje a hajamra, ami szőke ombre és sűrűn vasalom is. Nagyon jó illata van, könnyed de testes textúra. Nekem nem nehezítette el, nem zsírosítja, sőt elég heti egyszer hajat mosnom. Szárazságra hajlamos a hajam a festések miatt, ez a sampon nagyon jól karbantartja, bátran javaslom. A szokásos Elseve minőség, ezekkel nehéz mellényúlni.

Update: lecseréltem a csúnya összetevő miatt

Andi888
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Update: lecseréltem a csúnya összetevő miatt

LianaLia

2018. augusztus 1.

Évekig használtam az elseve méhpempős samponját, balzsammal, pakolással együtt. Egyszerűen imádtam, aztán egyszer csak kivonták, vagy új csomagolást kapott, de már évek óta nem találom azt a termékcsaládot:( azóta többet kipróbáltam ettől a márkától, ezt a full repair verzíót is de valahogy nem az igazi. Természetesen jól tisztít, jól habzik, az illata is jó, önmagába nem csinált igazából semmit, száraz , fénytelen maradt a hajam, sajnos az ápolókkal együtt sem sikerült jobb eredményt elérni, csak éppen könnyebben kitudtam fésűlni. De én nem tapasztaltam, hogy erősödött volna a hajam, vagy épp változott volna bármit is :(

LianaLia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

baranyibianka

2018. július 13.

Én ezt használom már lassan egy fél éve és még nem unta meg a hajam. Nekem száraz de hamar zsírosodó hajam van. Nagyon selymes puha lesz tőle.

baranyibianka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 13.

schnau.adelle

2018. július 8.

Régebben ezt használtam, és igazából szerettem. Nagyon kellemes illata van. Puha lesz a hajam tőle.

schnau.adelle
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 8.

Afrusshercegnoo

2018. július 6.

Ismerosomnel probaltam ki. Puha lett tole a hajam,de csodat nem muvel.

Afrusshercegnoo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

Ismerosomnel probaltam ki. Puha lett tole a hajam,de csodat nem muvel.

zoja

2018. június 10.

A legjobb Elseve krémsampon. Időnként cserélgetem, mert egy idő után elnehezíti, zsírosítja a hajat, de ha száraz és élettelen a hajam, mindig ezzel szoktam rendbehozni.

zoja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 10.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glutamic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Glyceryl Linoleate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).