KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

L'Oreal Elseve Full Repair 5 Sampon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krémlulu, Módosítva: 2013. április 14.

Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok

Regeneráló sampon károsodott, gyenge hajra .

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

baranyibianka

2018. július 13.

Én ezt használom már lassan egy fél éve és még nem unta meg a hajam. Nekem száraz de hamar zsírosodó hajam van. Nagyon selymes puha lesz tőle.

baranyibianka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 13.

schnau.adelle

2018. július 8.

Régebben ezt használtam, és igazából szerettem. Nagyon kellemes illata van. Puha lesz a hajam tőle.

schnau.adelle
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 8.

Afrusshercegnoo

2018. július 6.

Ismerosomnel probaltam ki. Puha lett tole a hajam,de csodat nem muvel.

Afrusshercegnoo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

Ismerosomnel probaltam ki. Puha lett tole a hajam,de csodat nem muvel.

Andi888

2018. július 1.

Eleve csak Elseve termékeket használok egy jó ideje a hajamra, ami szőke ombre és sűrűn vasalom is. Nagyon jó illata van, könnyed de testes textúra. Nekem nem nehezítette el, nem zsírosítja, sőt elég heti egyszer hajat mosnom. Szárazságra hajlamos a hajam a festések miatt, ez a sampon nagyon jól karbantartja, bátran javaslom. A szokásos Elseve minőség, ezekkel nehéz mellényúlni.

Andi888
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

zoja

2018. június 10.

A legjobb Elseve krémsampon. Időnként cserélgetem, mert egy idő után elnehezíti, zsírosítja a hajat, de ha száraz és élettelen a hajam, mindig ezzel szoktam rendbehozni.

zoja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 10.

jollygardener

2018. június 5.

Kb egy évig használtam a balzsamával együtt. Szépen kifésülhető volt tőle a hajam, nem zsírosított jobban, mint más samponok. Viszont pár hete rettenetesen korpás lettem, és elkezdett hullani a hajam, így többet nem veszem újra. Ilyen korábban csak egy Garnier sampon mellett történt.

jollygardener
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 5.

Moni86

2018. május 26.

Szeretem. Felváltva használom a lilával. És a hajbalzsamával. Zsírosít kicsit. De sajnos szinte mindegyik.

Moni86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

LivErpool

2018. május 12.

Eddig nagyon jó! Puha és könnyű hajat eredményezett :)

LivErpool
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

Eddig nagyon jó! Puha és könnyű hajat eredményezett :)

Sre98

2018. április 16.

Ez a sampon hatalmas kedvencem. Évek óta használom és csodát tesz a töredezett hajammal, nagyon puha és fényes lesz. Az összes Elseve sampon közül, amit próbáltam ez a legjobb nekem. Persze időnként használok másikat, mert van, hogy megszokja a hajam de szerintem ez a legtöbb termékről elmondható.

Sre98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

ancsika678

2018. április 11.

Szerettem. Nem nehezítette el a zsíros hajamat, a hajvégemnek viszont nagyon jót tett. Finom, hosszan tartó illat.

ancsika678
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glutamic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Glyceryl Linoleate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).