KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

L'Oreal Elseve Full Repair 5 Sampon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krémlulu, Módosítva: 2013. április 14.

Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok

Regeneráló sampon károsodott, gyenge hajra .

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Sre98

2018. április 16.

Ez a sampon hatalmas kedvencem. Évek óta használom és csodát tesz a töredezett hajammal, nagyon puha és fényes lesz. Az összes Elseve sampon közül, amit próbáltam ez a legjobb nekem. Persze időnként használok másikat, mert van, hogy megszokja a hajam de szerintem ez a legtöbb termékről elmondható.

Sre98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

ancsika678

2018. április 11.

Szerettem. Nem nehezítette el a zsíros hajamat, a hajvégemnek viszont nagyon jót tett. Finom, hosszan tartó illat.

ancsika678
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

Freqlyn

2018. február 15.

Hajbalzsam / pakolással együtt nagyon klassz... Sokat vártam ,de sokat is kaptam ....
Ajánlom a száraz töredezett hajúaknak!

Freqlyn
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

Ajánlom a száraz töredezett hajúaknak!

jeffieffi22

2018. január 12.

Nagyon sok sampont kipróbáltam már és azt kell mondjam egy hónap használat után, hogy imádom! Mindig a balzsamával együtt használom, gyönyörű fényes lesz tőle a hajam, három napot simán kibír mosás nélkül. :)

Up. 2018. január 12.
Pár hónapos használat után váltanom kellett, túlságosan hozzászokott a hajam...

jeffieffi22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

Up. 2018. január 12.
Pár hónapos használat után váltanom kellett, túlságosan hozzászokott a hajam...

adelia

2018. január 10.

A balzsamjával együtt szuperül működik az én hajamon. Tovább lesz vállalható a fejem, mint sok más samponnal (ez a sampon másféle balzsammal együtt se ért el ilyen hatást), jelenleg ez az a sampon, amit már többször is újravásároltam.

adelia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

Messy2214

2017. november 1.

Átlagos sampon. Az illata olyan semmilyen,nem is rossz,de nem is jó. A hátása is kb ugyanez. Nincs vele nagy bajom,de nem is fogom újravenni.

Messy2214
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

Cupcaketeam

2017. október 18.

Zsírosít. A 3. napra már megint hajat kéne mosnom tőle és lelapítja a hajam.

Cupcaketeam
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 18.

Zsírosít. A 3. napra már megint hajat kéne mosnom tőle és lelapítja a hajam.

mse02

2017. október 7.

Nekem bevált, jól tisztit, finom illata van, nem irritál és nem okozott korpát.
Gyakran nyúlok a márka samponjaiért, eddig csak jó tapasztalataim vannak velük kapcsolatban.

mse02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 7.

Nekem bevált, jól tisztit, finom illata van, nem irritál és nem okozott korpát.

dezsixeniiia

2017. szeptember 25.

Véleményem szerint egyik legjobb sampon, balzsamàval együtt. Nagyon száraz, gyenge hajammal mindig csodát művel :) és nem zsírositja jobban.

dezsixeniiia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 25.

alizsz

2017. július 4.

Nemrég vásároltam, mivel remek az ára és valami újat szerettem volna kipróbálni, viszont olyan szinten zsírosította a hajam, hogy első alkalommal konkrétan kétszer kellett megmosnom. Ekkor még úgy gondoltam adok neki még egy esélyt, azonban második alkalommal is ez történt, pedig eddig egyik samponnal sem volt különösebb gondom. Úgyhogy nálam sajnos nem vált be...:(

alizsz
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 4.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glutamic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Glyceryl Linoleate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).