KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Trixi, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. augusztus 20.

Kategória:   Samponok

Célzott ápolás a melírcsíkoknak.

Виктория

2014. december 4.

Egyszer használtam, de annyira kiszárította a hajam, hogy többet nem is fogom. Valamint nagyon drága.

Виктория
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 4.

tofifi11

2013. december 14.

Szép csilli-villi csomagolás, meggyőző reklám. A hatását még sem éreztem a hajamon, pedig többször újra vettem évekkel ezelőtt, hátha segít. Fésülhető a haj, ez igaz, de valahogy mégsem volt az igazi. Nem lett tartósan fényes a hajam, a töredezett melír csíkok megmaradtak, aminek az összhatása sprőd volt. Nekem az argán olaj az ami segített, ez sajnos nem. Az illata és a csomagolása tetszik, de ennyi.

tofifi11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 14.

kzagrab

2013. augusztus 22.

imádom ezeket a samponokat de ez nem győzött meg.://

kzagrab
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

imádom ezeket a samponokat de ez nem győzött meg.://

szil89

2013. május 28.

Hát már nagyon bánom hogy megvettem...
annyira összekócolja a hajam, hogy az szörnyű... még hogy ápol, inkább tönkreteszi...
most fogalmam sincs mit csináljak vele....talán odaadom anyukámnak neki rövid a haja.
Összegezve: pénzkidobás.

szil89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

Hát már nagyon bánom hogy megvettem...
Összegezve: pénzkidobás.

Trixi

2013. április 8.

Méhpempős sampon, és ez az illatán is totálisan érződik, én ezt pont nem kedvelem annyira. Szerintem nincs különbség a festett hajra való sampon és e között. Amúgy, mi értelme, hiszen nem tudom csak a melírcsíkokra felvinni. Ugyanúgy ápolja a melírcsíkokat is, mint a haj többi részét, vagy a sima festett hajat. Egyébként nekem úgy 2 nap alatt bekorpásodik tőle a hajam, de ez a legtöbb festett hajra való samponnal is így történik, és hamarabb be is zsírosodik tőle a hajtövem. Mindegy, kipróbáltam ezt is, de nem hinném, hogy újraveszem. A melírcsíkoknak szép fényt ad egyébként.

Trixi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 8.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Glyceryl Linoleate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

Méhpempő, mely a méhek garatmirigyében termelődő fehéres, tejszerű, sárgás színű, savanykás, szúrós illatú anyag, mely elsősorban a méhanya tápláléka, de élete első három napján minden méhlárva ezt a táplálékot kapja. A méhpempő több mint 150, biológiailag aktív összetevőt: fehérjét, zsiradékot, cukrot, vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet, enzimeket és még számos egyéb bioaktív anyagot tartalmaz. Összetétele: víz 70%, protid 15%, glucid 12%, lipid 3%.

Sok féle jótékony hatást tulajdonítanak a méhpempőnek, de a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos állítások (pl. képes megakadályozni a ráncok kialakulását és gyógyítani az aknés bőrt) Paula Begoun szerint még nincsenek tudományos kutatások által alátámasztva, bár némi feszesítő, vízmegkötő tulajdonsággal valószínűleg bír. Az összetevő az arra érzékenyeknél helyileg alkalmazva kontakt dermatitiszt és az irritációt okozhat, viszont ritkán alkalmazzák akozmetikumokban olyan koncentrációban, hogy az gondot okozzon.

Az összetevő kifejezetten instabil, levegőre, hőre és fényre könnyen lebomlik, ezért a méhpempőt tartalmazó kozmetikumokat érdemes hűtőben tárolni és kerülni a tégenyes, áttetsző csomagolást.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).