KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,7 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2016. április 10.

Kiszerelés:   8,7 ml

Szemkontúrozó hatású szempillaspirál

• A belső sörték befestik a szempillák tövének vonalát is a kontúrozó hatásért.
  • A külső sörték intenzíven dúsítják és hosszabbítják a szempillákat a drámai hatásért.
Avon, L'Oreal és Bobbi Brown szempillaspirál újdonságok tesztje

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Andrea96

2017. július 3.

A notinóról szereztem be, ott egy picit olcsóbb mint az üzletekben, de nagyon meg vagyok vele elégedve. Eleinte kicsit összetapasztotta a pilláimat, de nem adtam fel. Lassan kifogyóban van, csodálatos dús, hosszú és nagyon-nagyon fekete pillákat csinál. Nem potyog, nem maszatolódik el. Teljes áron nem venném meg, de ha újra akciós lesz tuti beszerzem.

Andrea96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

laracroft

2017. május 27.

Nagyon kell vele vigyázni, ötvenötször le kell húzni a festéket a keféről, különben olyan sokat visz fel, hogy randa póklábakat csinál. Viszont ha szépen lehúzzuk azt a tonnányi felesleges festéket, akkor extra brutál szempillákat ad, dúsít (kicsit azért tapaszt, de a dúsítás általában ezzel jár), hosszabbít és megemel. Én nagyon megszerettem, nem pereg, tartós, az alsó pilláimat is könnyen át tudom vele húzni - csak gyakorlat kérdése. Ha az ember rájön a hogyanjára, akkor nagyon jó.

laracroft
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

BettinaPinter

2017. április 22.

Nagyon lelkes voltam,mikor megláttam,hogy ez az egy loreal termék féláron van a dmben (hónapokkal ezelőtt volt ez). Sose hallottam róla, de loreal spirállal még sose jártam rosszul. Na most ez megtörtént. Másik kefe nélkül lehetetlen csomó nélkül felvinni, kb 3 szálba tapasztja össze a pilláimat, az alsó szempillákat meg lehetetlen kifesteni. Nagyon ritkán sikerül szépen felvinni,de borzasztó időigényes és macerás, viszont akkor nagyon brutális óriás pilláim lesznek.

BettinaPinter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

zsofia960217

2017. március 18.

Végre egy spirál, aminek a keféje nem akkora mint egy körkefe. Imádom. Szép, hosszú pillanat csinál, ráadásul a tövekbe is elér. Kis negatívum, hogy kezdetben túl sok festéket vesz fel, de még így is nagyon szeretem.

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 18.

_-Mia-_

2017. március 3.

Borzalom, egy masik spiralkefe nelkül egy hasznalhatatlan vacak. A festek jo, de a kefe egy röhej.

_-Mia-_
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

angifarkas

2017. január 11.

Nagyon szeretem ezt a spirált. Tetszik, hogy ilyen különleges a keféje. Elég sok terméket vesz fel, de szépen le lehet húzni róla, mivel a fej lapos és műanyag. Felvitelnél figyelni kell, hogy ne tegyünk vele oda-vissza húzogató mozdulatokat, csak a szemem külseje felé szoktam húzni, így nem csomósodik össze. Pár másodperc után -mikor még nem kötött meg teljesen- egy tiszta kefével átmegyek a pillákon, így gyönyörűen elválasztja őket. Hosszít, dúsít, szép sötét a színe. Nem pereg le a nap végére sem, micellás vízzel pedig könnyen eltávolítható. Glamour napokon vásároltam az ajándék tus + kupon akció keretében. Örülök, hogy megvettem, de ha elfogy, teljes árat nem fogok kiadni érte.

angifarkas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

Nymphea

2017. január 7.

Ma adtam neki még egy esélyt, de azt hiszem még ekkorát semmiben nem csalódtam. Képtelenség csomósodás és brutál mennyiségű festék felvitele nélkül használni. Soha többet nem veszek olyan keféjű spirált, amivel egy hangyányi ellenérzésem is támadna... A kis Miss Sporty, Catrice spiráljaim fényévekkel jobbak ettől, sőt minden.

Ijj, ezzel de befürödtem... A DM-ben olyan akció van, hogy emellé adnak egy Loreal tusfilcet ingyen. Kis lelkemnek több se kellett, és habár a szempillaspirál az egyetlen, amit napi szinten használok, a tusfilcnek örültem, mert azért néha én is cicaszemeket festek magamnak.
Ma meg ugye Glamour 0. nap volt a DM-ben, így féláron csaphattam le a 2 termékre, így 2000 FT-ot fizettem. Életem legrosszabb spirálja.. Sokszor lehúzva is a keféjét, csomós, és rengeteg sminket visz fel valahogy. Összetapaszt, csomósít. Ilyen igénytelennek még sosem mutatkoztak a pilláim. Sajnálom, hogy meghatott ez az akció, nem kellett volna, és a Glamour-kuponomat behasználhattam volna egy Cushion alapozóra, vagy egy másik szempillaspirálra. A márka spiráljai ugyanis a kedvenceim, az előd, a False Lash Wings pedig egyik nagy szerelmem volt, ezért is fáj nagyon a csalódás.

Nymphea
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

Emma Woodhouse

2016. december 7.

Én is bekajáltam a szempillaspirál + tus (Super Liner Black'n'Sculpt) akciót, a kettő együtt volt 13 euró. Gondoltam, milyen jó üzletet csinálok! Haha, NEM. Nem elég, hogy a tus nevetséges (egy golyó van a filc hegyén, amivel fél centinél vékonyabb vonalat nem lehet húzni), ez a spirál valami botrányosan rossz. Először azt hittem, hogy kifogtam egy gyártási hibás darabot, de nem, ez DIREKT ilyen!. Használhatatlan. Még ha letörlöm a nagyját a keféről, akkor is összeragaszt mindent, felkenődik mindenhova. Egy cipőkanál is hatékonyabb lenne, arról nem is beszélve, hogy két órán belül masszív pandaszemem alakult ki tőle. Kuka.

Emma Woodhouse
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

AnnamariaGigi

2016. október 25.

Amikor ezt használom, mindig megkérdezik, hogy műszempillám van-e, úgyhogy a dúsításra nem lehet panasz. Akciósan vettem, együtt egy tussal, így megérte. Nem kenődik, nem maszatolódik, kibír egy teljes napot.

AnnamariaGigi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

süsümanó123

2016. október 14.

Először csomósan tudtam csak felvinni, amit rögtön el is maszatoltam, de mikor rájöttem hogy a legjobb felvinni nagyon megkedveltem. A keféje nagyon jó, mert ha leszedi az ember a felesleget a végéről, sokkal jobban fel lehet vinni a szem sarkába, mint egy átlagosnál. Elég feltűnően néz ki, de még épp olyan mértékben, ami nem ízléstelen.

süsümanó123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Soluble Collagen, Butylene Glycol, Atelocollagen
Vitaminok: Panthenol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2