KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4499-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2016. április 10.

Kiszerelés:   8,7 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4499

Szemkontúrozó hatású szempillaspirál

• A belső sörték befestik a szempillák tövének vonalát is a kontúrozó hatásért.
  • A külső sörték intenzíven dúsítják és hosszabbítják a szempillákat a drámai hatásért.
Avon, L'Oreal és Bobbi Brown szempillaspirál újdonságok tesztje

Ár: 4499, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

sarria

2018. április 8.

A furcsának ható kefe nagyon könnyen kezelhető, szépen szétválasztott pillákat ad. Nem pereg, de nem is nagyon építhető. Ami nekem kicsit kellemetlen volt, hogy iszonyú kemények lettek tőle a szempilláim, szinte már nehéznek éreztem a viselését. Sminklemosóval könnyen eltávolítható és nem irritálja a szemem.

sarria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

Gina1978

2018. április 3.

Be kell valljam; szempillaspirál-tesztelés függő vagyok. Megtaláltam már az igazit, ennek ellenére mindig elcsábulok egy újabb termék kipróbálására, és nem kis mennyiség lapul már a szekrénykémben. Ezt a terméket is kipróbáltam, és nekem nagyon bevált. Mikor először használtam, Édesanyám nem akarta elhinni, hogy nem műszempillám van. Látványosan fekete, nekem a spirálja sem okozott gondot. Szétválasztja a szálakat, hosszabbít, minimálisan pereg csak. Csak az ára miatt nem használom minden nap, illetve az eltávolítása nem könnyű, de mindig van belőle itthon, és nagyon szeretem.

Gina1978
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 3.

ildiii13

2017. december 8.

Túl sok festéket vesz fel a keféje az elején, viszont ahogy fogy, egyre könnyebb lesz használni. Ha kitapasztalja az ember a használatát, utána gyönyörű szempillákat lehet vele készíteni. Dúsít, hosszabbít, intenzív a színe, nem maszatolódik, nem potyog.

ildiii13
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

mizsofia

2017. augusztus 25.

Hàt kellett idő, amíg kitapasztaltam hogy hasznàlható ez a spiràl. Először is rengeteg festéket visz fel a kefe, amitől olyan pókhálószerűen tapadtak össze a pilláim hogy az valami botràny. Ha viszont szépen lehúzza az ember a festéket, akkor nagy dràmai dús pillák érhetőek el vele. Onnantól pedig a festék nem pereg, nem maszatolódik. Szóval nehéz hasznàlni, macerás, de szép az eredmény. Úgyhogy nem tudom ilyen àron megéri-e.

mizsofia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Andrea96

2017. július 3.

A notinóról szereztem be, ott egy picit olcsóbb mint az üzletekben, de nagyon meg vagyok vele elégedve. Eleinte kicsit összetapasztotta a pilláimat, de nem adtam fel. Lassan kifogyóban van, csodálatos dús, hosszú és nagyon-nagyon fekete pillákat csinál. Nem potyog, nem maszatolódik el. Teljes áron nem venném meg, de ha újra akciós lesz tuti beszerzem.

Andrea96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

laracroft

2017. május 27.

Nagyon kell vele vigyázni, ötvenötször le kell húzni a festéket a keféről, különben olyan sokat visz fel, hogy randa póklábakat csinál. Viszont ha szépen lehúzzuk azt a tonnányi felesleges festéket, akkor extra brutál szempillákat ad, dúsít (kicsit azért tapaszt, de a dúsítás általában ezzel jár), hosszabbít és megemel. Én nagyon megszerettem, nem pereg, tartós, az alsó pilláimat is könnyen át tudom vele húzni - csak gyakorlat kérdése. Ha az ember rájön a hogyanjára, akkor nagyon jó.

laracroft
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

BettinaPinter

2017. április 22.

Nagyon lelkes voltam,mikor megláttam,hogy ez az egy loreal termék féláron van a dmben (hónapokkal ezelőtt volt ez). Sose hallottam róla, de loreal spirállal még sose jártam rosszul. Na most ez megtörtént. Másik kefe nélkül lehetetlen csomó nélkül felvinni, kb 3 szálba tapasztja össze a pilláimat, az alsó szempillákat meg lehetetlen kifesteni. Nagyon ritkán sikerül szépen felvinni,de borzasztó időigényes és macerás, viszont akkor nagyon brutális óriás pilláim lesznek.

BettinaPinter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

zsofia960217

2017. március 18.

Végre egy spirál, aminek a keféje nem akkora mint egy körkefe. Imádom. Szép, hosszú pillanat csinál, ráadásul a tövekbe is elér. Kis negatívum, hogy kezdetben túl sok festéket vesz fel, de még így is nagyon szeretem.

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 18.

_-Mia-_

2017. március 3.

Borzalom, egy masik spiralkefe nelkül egy hasznalhatatlan vacak. A festek jo, de a kefe egy röhej.

_-Mia-_
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

angifarkas

2017. január 11.

Nagyon szeretem ezt a spirált. Tetszik, hogy ilyen különleges a keféje. Elég sok terméket vesz fel, de szépen le lehet húzni róla, mivel a fej lapos és műanyag. Felvitelnél figyelni kell, hogy ne tegyünk vele oda-vissza húzogató mozdulatokat, csak a szemem külseje felé szoktam húzni, így nem csomósodik össze. Pár másodperc után -mikor még nem kötött meg teljesen- egy tiszta kefével átmegyek a pillákon, így gyönyörűen elválasztja őket. Hosszít, dúsít, szép sötét a színe. Nem pereg le a nap végére sem, micellás vízzel pedig könnyen eltávolítható. Glamour napokon vásároltam az ajándék tus + kupon akció keretében. Örülök, hogy megvettem, de ha elfogy, teljes árat nem fogok kiadni érte.

angifarkas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Soluble Collagen, Butylene Glycol, Atelocollagen
Vitaminok: Panthenol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2