KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   $10   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Chrissy, Módosítva: 2017. március 16.

Ár:   $10
Kategória:   Hajfestékek

Trendkövető pasztell árnyalatú hajfesték lágy, púderporos hatású színű, kicsit füstös tónussal. Alkalmazása szőke hajra javasolt, sötétebb haj esetében a használat előtt 2 héttel ki kell világosítani a hajat.

3 színben kapható

GabicaKrem

2017. július 13.

Nagy nagy NEM!

GabicaKrem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

Nagy nagy NEM!