KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   3912 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: jucika, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2012. június 27.

A Lash Architect 4D – vel igézően dús, azonnali hosszabbító, vastagító és ívelő hatással érhet el drámai, műszempillaszerű hatást a szempillák tövétől a végéig. A csavart és egyben hajlított aszimmetrikus kefetechnológia ultra-precíz felvitelt tesz lehetővé. Az intenzív, mélyfekete pigmentek könnyed festékréteget vonnak az egyes pillákra exkluzív, elegáns megjelenést előidézve.

szilvia92

2017. február 12.

Ket alkalommal vettem meg. Elsore elkapraztatott, hatalmas fekete pillaim voltak.ketretegben vittem fel, a harmadik mar tulzas volt. Szerelmesen ujravettem, de mar nem ereztem ugyanazt. Szep,tartos, ajanlom

szilvia92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

szlilianna

2017. január 28.

Már legalább 5-6 éve csak ezt a spirált használom, én személy szerint maximálisan meg vagyok elégedve vele. Az egyetlen, amivel látványos eredményt tudok elérni a szögegyenes szempilláimon.:)

szlilianna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

erynis

2017. január 15.

Nagyon szerettem ezt a spirált, drámai szempillákat varázsolt, pláne két rétegben, sokszor kérdezték, hogy műszempillám van-e. Nem tapasztja össze a pillákat, hátránya sajnos a tartóssága, nekem időnként dörzsölés nélkül a szemem alatt kötött ki. A Lancome spirálok után egy ideig visszatértem ehhez a látványos hatása miatt, de sokkal keményebbnek éreztem a pilláimon, és egy idő után azt vettem észre, hogy mintha hullanának is, úgyhogy maradtam inkább a jól bevált Virtuose-nál. De a látvány, ár-érték arány miatt 4 csillagot azért érdemel.

erynis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

doradegyrmt

2016. november 3.

Korábban még nem olvastam a L'Oreal ezen spiráljáról, ajándékba kaptam..első ránézésre kissé szkeptikusan álltam hozzá, de amikor felkentem a pilláimra, minden kételyem megdőlt. Éppen elegendő mennyiségű festéket visz fel -ami frissen kibontott spiráloknál ritka- nem tapadtak össze tőle a pillák. Bár dúsításban a Volume Million Lashes-nak nem ér a nyomába, ennek ellenére szépen íveli és hosszabbítja a szempillákat!
Kellemes meglepetést okozott, kifejezetten szeretem! :)

doradegyrmt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 3.

Kellemes meglepetést okozott, kifejezetten szeretem! :)

Ancsika77

2016. október 19.

Eddig próbált L'oreal spirálok közül ez vált be a legjobban.Nagyon jó kialakítású a keféje,dúsít,hosszabít,tényleg elérhető vele a műszempilla hatás úgy,h nem tapasztja össze a szempillákat.Egyedül az ára miatt próbáltam ki a két miss mangát,nem rosszak azok sem,de sokkal jobban csomósodnak és tapasztanak,mint ez.joy napon ismét ezt fogom megvenni.

Ancsika77
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 19.

hanniko

2016. április 28.

Nagyon szép szempillákat csinál,viszont nekem egyáltalán nem tartós,pár óra után a szemem alatt végzi.

hanniko
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

Bogi0506

2016. február 26.

Nagyon szerettem volna szeretni, de hullott tole nagyon a szempillam. Egy forintot sem adnek erte.

Bogi0506
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 26.

Roxana90

2016. január 13.

Egy szó : IMÁDOM! Egyszerűen semelyik másik spirál nem varázsol nekem ilyen pillákat mint ez, a keféje tökéletes, hosszú, így végigér a belső szemzúgba is. Tény, hogy viszonylag hamar beszárad, én ilyenkor belemártom a keféjét egy másik szempillaspirál festékébe, amit megvettem, de mivel nem tetszett a keféje, nem használom. Nem tudok róla rosszat mondani, örök híve maradok! :)

Roxana90
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

szabinka90

2015. november 20.

Meglepődtem, hogy csak 3 csillagos, nekem ez a kedvenc L'oreal spirálom, pedig sokat használtam már!
Bár olvastam, hogy sokak szerint változtattak rajta az utóbbi időben, én már több, mint egy éve vettem, de akkor szuper volt.
Kellően hosszabbít, szép fekete és tartós!

szabinka90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

Kellően hosszabbít, szép fekete és tartós!

sztike

2015. május 8.

Én ajándékba kaptam, de én sem sajnáltam volna rá a pénzt. Fantasztikus! Én nagyon szeretem a 4D hatású szempillaspirálokat, az Avon SuperExtend-jét is szívesen használtam. Ez annyiban más, hogy nem olyan vizes a festék és a kefe is szebben szétválaszt - meglepett, én inkább szilikonkefe-párti vagyok - ráadásul az elvékonyodó kefe nekem könnyebben kezelhetőnek bizonyult. A végeredménytől minden használat után dobok egy hátast: dús, szemöldökig érő pillák. A legjobb benne az, hogy rajtam teljesen úgy néz ki, mintha eleve ilyen hosszú pilláim lennének, abszolút nem kelt mű hatást. Eddigi kedvenc. :)

sztike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 8.

Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.