KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mia.1, Módosítva: 2014. december 18.

Kategória:   Hajápolók

Tápláló szépségolaj minden hajtípusra

Avokádóolajjal és szőlőmagolajjal gazdagított különleges formula.

se98

2017. július 10.

Vastagszalu, hullamos hajam van,amit gyakran vasalok ezert toredezik a hajvegem.. :/
A fodraszkellekesben ajanlottak, es azota egyszeruen nem tudok nelkule letezni! FANTASZTIKUSan hidratal es imadom az ilatat is, nagyon sokaig eleg!!! :)
HASZNALAT: Hajmosas utani elso hajvasalas alkalmaval, termeszetesen a vasalas vegen szaraz hajra! Gyorsan beszivodik nem hagy maga utan nyomot, konnyed illatos fenyes es hidratalt lesz tole a hajam. :)
(Olvastam tobbeknel akik alulpontoztak a termeket, hogy torolkozo szaraz hajra viszik fel, ez akkor szep es jo, ha utana nem a forro hajszaritot hasznaljak... mert mint tudjuk az olaj gyorsabban es jobban melegszik lassabban hul ki.... nem csodalom ha utana negativ tapasztalataik vannak.. gondolkozzatok mielott lehuztok egy tenyleg igazan jo termeket!)

se98
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 10.

Zatanii

2017. június 23.

Ez a termék az ékes példa arra, hogy bizonyos hajápolókat érdemesebb fodrászkellékestől/fodrásztól beszerezni egy kicsit drágábban. Nagyon finom illata van, könnyű, gyorsan beszívódik. Már az első használat után érezhető és látható a különbség a hajamon.

Zatanii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

despina

2017. június 17.

Nagyon szerettem, most éppen másik L'oreal hajolajat használok, de vissza fogok térni erre mert érezhetően és tartósan könnyen fésülhetőbb lett tőle a hajam, és a bőröm is szerette, sosem kellett utána az olaj maradékának eltüntetésével szenvednem.

despina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 17.

gyitepaci

2017. június 3.

Akciósan jutottam hozzá, eléggé el volt törve a hajam. Ezen nem segített, de nem is ez a dolga. Amióta le lett a hajam vége vágva látszódik mire képes. Ápolja és védi a hajat, sokkal jobb állapotú, tapintásra selymes lesz, az illata pedig isteni. Arról nem beszélve, hogy rengeteg időre elégnek bizonyult. Ajánlani tudom

gyitepaci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 3.

mizsofia

2017. május 19.

Az hajam nagyon szereti ezt a termékcsaládot, puha és selymes lesz tőle. Ráadásul az én kemény, vastag szálú hajam sem törik azóta, szóval nekem abszolút beváltak. És még az illata is kellemes :)

mizsofia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 19.

belila

2017. március 21.

Nagyon finom az illata, nem szívódik be túl gyorsan, de kárpótol a hosszan tartó hatása. Mindig visszatérek hozzá, csak nehéz hozzájutni sajnos.

belila
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 21.

Scara

2017. február 27.

Isteni illata van, de az én vékony szálú hajamra egyik hajolaj sem túl ideális :(

Scara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

Keesia

2017. február 25.

Az alapvetően száraz, kifésülhetetlen hajam ettől a mosás utáni napokban is puha, könnyen kifésülhető, sima és fényes. Ez az eddigi legjobban bevált hajolajam. Nagyon elégedett vagyok vele, ajánlom másnak is. :)

Keesia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

Orsipka

2017. február 9.

Egyik legjobb hajvégápoló olaj, amit használtam eddig, már a második üveggel "fogyasztom". Kb. a hajam kétharmadáig szoktam felvinni, nem nehezíti el, finom az illata, és selymessé teszi a hajamat.

Orsipka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

adamkrisztina

2017. január 22.

Egyik legjobb hajolaj, amit eddig használtam. Nem nehezíti el a hajat, gyorsan beszívódik, puha fényes haj az eredmény. Sokáig elég.

adamkrisztina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 22.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.