L'Oreal Paris

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mia.1, Módosítva: 2014. december 18.

Kategória:   Hajápolók

Tápláló szépségolaj minden hajtípusra

Avokádóolajjal és szőlőmagolajjal gazdagított különleges formula.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Edomano10

2018. április 17.

Kedvenc termékem a L'Oreáltól! Puhává és hidratáltá varázsolta a töredezett hajvégemet! Gyorsan beszvódik, nem kelt zsíros érzetet. Mindemellett az illata is nagyon kellemes! Top termék!

Edomano10
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

metzaniko

2018. április 13.

Nagyon jó hajvégápoló, nem lesz tőle zsíros érzetű a hajam, nem nehezíti el, könnyebben formázható.

metzaniko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

anitaa17

2018. február 13.

Ez egy nagyon jó termék! Az illata, az állaga, a kiszerelése is szuper, szerintem soha nem fogy el, pedig minden hajmosásnál használom, 1 év alatt alig fogyott belőle. Száraz és nedves hajra is szoktam tenni belőle, nagyon puha lesz tőle a hajam.

anitaa17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

kervivena

2018. január 2.

Nagyon-nagyon szeretem! Az én hajam elég fura, mert nagyon gyorsan zsírosodik, de mivel a hajvégeim sokkal világosabb színű lett, így ez megviselte. Ezzel a termékkel kezdtem el "kezelni" és nagyon meg vagyok vele elégedve. Csak a hajvégeimen, így magára a problémás területen alkalmazom, így nehezebben fogy. Nekem kevés is elég belő, nagyon könnyen lehet eldolgozni, plusz nagyon kellemes az illata, ami számomra tovább növeli a termék értékét.

kervivena
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

hajmanias0404

2017. november 26.

puhava,kezelhetove teszi a hajam,viszont mivel sok benne a szilikon tenyleg csak a vegere teszem, szaritas,vasalas utan ,igy a kovi hajmosasig rendezett a fejem 🙊
az illata kicsit sok nekem ,de egyebkent finom

hajmanias0404
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 26.

az illata kicsit sok nekem ,de egyebkent finom

Fannny

2017. július 31.

Ez egy nagyon jó termék! Drágább mint egy drogériás hajvégápoló olaj, de több is sokkal! Selymes, lágy állaga van, a hajam pillanatok alatt beissza, és fényes, ápolt lesz tőle. Mivel ilyen jó az állaga (nem az a nehéz, sűrű) nem zsírosítja a hajamat még akkor sem, ha kicsit feljebb is rakok belőle, nem csak a hajvégekre. Nedves és száraz hajon is próbáltam már, általában hajszárítás előtt szoktam belőle felvinni. Ennek az olajnak köszönhetően ahányszor voltam fodrásznál az egy év alatt, nem nagyon kellett vágni a hajamból. Egyszerűen nem törik, nem nyúlik, csak nő és nő. :) Anyukám rendszeresen lenyúlja mióta kipróbáltattam vele.

Fannny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

se98

2017. július 10.

Vastagszalu, hullamos hajam van,amit gyakran vasalok ezert toredezik a hajvegem.. :/
A fodraszkellekesben ajanlottak, es azota egyszeruen nem tudok nelkule letezni! FANTASZTIKUSan hidratal es imadom az ilatat is, nagyon sokaig eleg!!! :)
HASZNALAT: Hajmosas utani elso hajvasalas alkalmaval, termeszetesen a vasalas vegen szaraz hajra! Gyorsan beszivodik nem hagy maga utan nyomot, konnyed illatos fenyes es hidratalt lesz tole a hajam. :)
(Olvastam tobbeknel akik alulpontoztak a termeket, hogy torolkozo szaraz hajra viszik fel, ez akkor szep es jo, ha utana nem a forro hajszaritot hasznaljak... mert mint tudjuk az olaj gyorsabban es jobban melegszik lassabban hul ki.... nem csodalom ha utana negativ tapasztalataik vannak.. gondolkozzatok mielott lehuztok egy tenyleg igazan jo termeket!)

se98
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 10.

Zatanii

2017. június 23.

Ez a termék az ékes példa arra, hogy bizonyos hajápolókat érdemesebb fodrászkellékestől/fodrásztól beszerezni egy kicsit drágábban. Nagyon finom illata van, könnyű, gyorsan beszívódik. Már az első használat után érezhető és látható a különbség a hajamon.

Zatanii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

despina

2017. június 17.

Nagyon szerettem, most éppen másik L'oreal hajolajat használok, de vissza fogok térni erre mert érezhetően és tartósan könnyen fésülhetőbb lett tőle a hajam, és a bőröm is szerette, sosem kellett utána az olaj maradékának eltüntetésével szenvednem.

despina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 17.

gyitepaci

2017. június 3.

Akciósan jutottam hozzá, eléggé el volt törve a hajam. Ezen nem segített, de nem is ez a dolga. Amióta le lett a hajam vége vágva látszódik mire képes. Ápolja és védi a hajat, sokkal jobb állapotú, tapintásra selymes lesz, az illata pedig isteni. Arról nem beszélve, hogy rengeteg időre elégnek bizonyult. Ajánlani tudom

gyitepaci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 3.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.