KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mia.1, Módosítva: 2014. december 18.

Kategória:   Hajápolók

Tápláló szépségolaj minden hajtípusra

Avokádóolajjal és szőlőmagolajjal gazdagított különleges formula.

Ár: 2500 Ft. , Eladó: Scara
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapest, személyes átvétel
Ár: 2000 + postaköltség , Eladó: czakovaleria
Állapot: Félig van, Helyszín: Győr, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Krémmánia Kedvencek a -től
mizsofia

2017. május 19.

Az hajam nagyon szereti ezt a termékcsaládot, puha és selymes lesz tőle. Ráadásul az én kemény, vastag szálú hajam sem törik azóta, szóval nekem abszolút beváltak. És még az illata is kellemes :)

mizsofia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 19.

belila

2017. március 21.

Nagyon finom az illata, nem szívódik be túl gyorsan, de kárpótol a hosszan tartó hatása. Mindig visszatérek hozzá, csak nehéz hozzájutni sajnos.

belila
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 21.

Scara

2017. február 27.

Isteni illata van, de az én vékony szálú hajamra egyik hajolaj sem túl ideális :(

Scara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

Keesia

2017. február 25.

Az alapvetően száraz, kifésülhetetlen hajam ettől a mosás utáni napokban is puha, könnyen kifésülhető, sima és fényes. Ez az eddigi legjobban bevált hajolajam. Nagyon elégedett vagyok vele, ajánlom másnak is. :)

Keesia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

Orsipka

2017. február 9.

Egyik legjobb hajvégápoló olaj, amit használtam eddig, már a második üveggel "fogyasztom". Kb. a hajam kétharmadáig szoktam felvinni, nem nehezíti el, finom az illata, és selymessé teszi a hajamat.

Orsipka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

adamkrisztina

2017. január 22.

Egyik legjobb hajolaj, amit eddig használtam. Nem nehezíti el a hajat, gyorsan beszívódik, puha fényes haj az eredmény. Sokáig elég.

adamkrisztina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 22.

doranna

2016. december 8.

Nagyon szeretem, évek óta használom és azóta nem töredezik a hajvégem, szép fényes lesz tőle a hajam.
Hajszárítás előtt törölköző száraz hajra szoktam kenni, de néha szárazon is teszek rá és akkor sem lesz zsíros hatása.
Az elején az illatát nehéz volt megszoknom, nekem nagyon erős volt, de hozzá lehet szokni könnyen, szinte már nem is érzem (és közben meg is szerettem)

doranna
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 8.

Ayumi

2016. november 10.

Az összes hajápoló olaj közül, amit valaha próbáltam, ennek volt a legjobb illata. Állaga könnyed, nem ragacsos. A hajam fényes és puha lesz tőle, valamint mióta használom a hajvégem sem törik olyan gyorsan.

Ayumi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 10.

Alma07

2016. október 20.

fényes puha és hidratált lett tőle a hajam

Alma07
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 20.

fényes puha és hidratált lett tőle a hajam

Elinor95

2016. október 18.

Számomra kellemes illatú, nem ragacsos állagú.Szinte azonnal beszippantja a hajam. Nemsokára elfogy az első üveggel. Nagyon sokat segített a hajamon. Eredetileg szőkés-barna, hátközépig érő hajamból az exfodrászom ombrét festett...csak az egyébként is töredezésre hajlamos hajvégeimnek nem tett jót,hogy le lettek szőkítve,konkrétan tönkre ment a hajam.Utána fodrászt váltottam, és kaptam egy csodálatos csokibarna hajszínt, kis rezes beütéssel megbolondítva. Az új fodrászom ajánlotta ezt az olajat. Nagyon meg vagyok elégedve ezzel a termékkel. Mindenképpen újra megvásárolom.

Elinor95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 18.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.