KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   3699 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Kencefice, Módosítva: 2015. május 2.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Nutri-Gold Rendkívüli arcolaj intenzíven táplálja a bőrt 8 esszenciális olaj segítségével (levendula, rózsa, rozmaring, kamilla, majoranna, muskátli, narancs, angol levendula). Érzéki aromával hidratál és táplál, hogy ragyogást adjon a bőrnek és visszaadja rugalmasságát. Különleges textúrája nem zsíros és nem ragad, ezáltal használata még több lehetőséget rejt magában. Olyan különleges esszencia, mely bármely bőrtípus és korcsoport számára ideális. Az ígért eredmények: a bőr azonnal táplált és hidratáltnak tűnik, kényelemérzete nő és ragyogóbb. Néhány napos használat után bőr tónusosabb, élettel telin ragyog.

Ár: 2000 , Eladó: EricaKing
Állapot: Párszor cseppentettem belőle, pár ml hiányzik, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen átvehető szinte bárhol Pesten, de postázom is, mpl, foxpost stb
Ár: 1900 Ft , Eladó: KissMicu
Állapot: néhány csepp hiányzik belőle, Helyszín: Budapesten szinte bárhol átvehető megegyezés szerint, de postázom is szívesen(+postaköltség), fizetés: --

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Susie0011

2018. május 21.

Mindig ezt használom, isteni az illata, és ha smink előtt felviszem nem zsírosodik át a bőröm az alapozón.

Susie0011
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

zsizmo

2018. április 20.

Az illata borzalom, de meg lehet szokni. Alapjáraton teszi a dolgát,már egy csepp után is sokkal kellemesebb a tapintása a bőrömnek, viszont hosszútávon semmi extra dolgot nem művel.Főként arcra használtam, alapozó alá és a kontúr palettát is remekül lehet vele "hígítani".

zsizmo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

Reni666

2018. március 29.

szép arcot varázsol hidratál
alapozoval is kompatibilis .kisimit .
tenyleg jo ám egy hét folyamatos használat után
sajnos nagyon kiszáritsa a böröm ...sajnalom kidobni ....es meg félig van az üveg ..

Reni666
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

szép arcot varázsol hidratál
alapozoval is kompatibilis .kisimit .
tenyleg jo ám egy hét folyamatos használat után

marcsi1233

2018. február 20.

Első arcolajom, reméltem, hogy magában, vagy hidratálókrém után felcseppentve kisimítja és hidratáltá teszi az arcom. Szép fényt ad, véd a kiszáradástól, estére szeretem felrakni.
Nekem és páromnak is tetszik az illata, de azért nem "érzéki", mint ahogy a csomagoláson is fel van tüntetve :D
Nappalra kevesebbet használok, vagy egyáltalán nem, mert alapozó elcsúszna rajta. Ha elfogy, kipróbálok egyéb arcolajokat is.

marcsi1233
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

Asdfghjkl2108

2018. február 18.

Nem szeretem túlzottan a drogériás termeket, de gondoltam adok neki egy esélyt. Sajnos az én esetemben kár volt. Csípi és irritálja a bőröm, ki is piros idők utána. Pár esélyt adtam neki de utána hámlott is tőle az arcom, úgyhogy számomra ez kuka sajnos.

Asdfghjkl2108
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

pomme

2018. január 11.

Az undorító citronella szagért még mindig -1 csillag, de nem rossz ez az olaj. A homlokomon szépen eltünteti a ráncokat, a szemem körüli nagyon finom ráncokkal viszont az égvilágon semmit sem csinál, pedig a homlokomon levő sokkal mélyebb. Nem szívódik be teljesen, de télen nem bánom, meg amúgy is este, meg itthon használom. Krémmel keverve nem olyan ordenáré a szaga, de sajnos a paplan és a párna beszívja azonnal, aztán feküdhetek egész este a szúnyogirtó-szagban :( Hatalmas mennyiség egyébként, nem tudom, mennyibe szokott kerülni akciósan (csere útján jutott hozzám), de nagyon olcsónak tűnik még teljes áron is 30 ml.
Update: vagy kezdek immunis lenni a szagára, vagy veszített az erejéből, de már csak fele annyira ordenáré citronella :D Ellenben a szemem körüli ráncokat szépen elhalványította, smink alá is szuper. Férj is használja néha, neki nem okozott pattanásokat, én viszont újabban tiszta ragya vagyok, nem tudom, hogy ettől az olajtól van-e, de még nem kenem rá egyelőre. Marad a -1csillag a szaga miatt, de amúgy nekem bevált. Lassan is fogy, szóval nem fogom rá sajnálni a pénzt legközelebb.

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

Szabina9819

2017. december 17.

Joy-napok alkalmával 50% kedvezmény volt rá és 3000 ft-ra volt leértékelve,így 1500 ft-ért tudtam megvenni. A párom mondta, hogy ne hagyjam ott. Hála az égnek, hogy ráhallgattam. Azóta minden nap használom. Nekem alapjában véve zsíros a bőröm és hajlamos pattanásokra is, de ahogy ilyen hideg lett az idő annyira kiszáradt, hogy minden nap radíroznom kellett. Annyira szépen rendben tartja a bőröm, hogy heti egyszer már elég a radírozás. Furcsa az illata, de már megszerettem azt is. Valamint én éjszakára használom,mert nem szívódik be teljesen. De mindezt el tudom nézni, hiszen csodát tesz a bőrömmel:) 30 ml tehát sokáig elég, közel egy hónapja használom és a párom meg a legjobb barátnőm is előszeretettel lopnak belőle és még alig fogyott, kiadós adag lesz a télre:)

Szabina9819
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 17.

poragi

2017. december 1.

A neve azért nem semmi :D Meg az illatát is utáltam eleinte, aztán mostanra valahogy megszerettem. Használom már több mint 1 hónapja, nálam is az a módszer, hogy Aloe vera géllel keverem össze, és úgy megy az arcomra, így szépen be is szívódik. Az én bőröm elég könnyen pirosodik, hámlik és pattanásosodik, na ettől egyik se lett, sőt inkább egységesebb, nyugodtabb lett tőle az arcbőröm. Különösen rövid éjszakák előtt szeretem bevetni, és akkor másnap nem tűnök 10 évvel idősebbnek, csak mondjuk 4-5-tel. :D

poragi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 1.

Kencefice

2017. augusztus 25.

Arcolajat L'Orealtól venni, az kicsit Mc'donalds-ból salátát effektus, de persze amint észrevettem mint újdonságot, landolt is a kosaramban. Döntésemet megtámogatta, hogy bevezetésként elég olcsón vesztegették azon a héten a Rossmannban és nagyon formás darab így ránézésre.

Sok arcolajat használok, ez azokhoz képest nem tud semmi kimagaslót, önmagában nekem kevés is, a pár nap használat után tónusosabb a bőr, ígéretet nem hozta.

Ami legjobban zavar benne az a borzalmas műillata, olyan lehet, mint a Nutri Gold család többi tagjának, de ez egy egy ilyen sok olajjal dúsított, elvileg természetes cuccnál rendkívül zavaró és illúzióromboló. Ahogy elnézem az összetevő listát a parfüm azért jónéhány olajat meg is előz.
A véleményem vhol 3 és 4 csillag között van, de olcsón jutottam hozzá és tényleg nagyon szép az üvege, ezért lágyszívű leszek. 4 pont. Ajándéknak tökéletes lehet.

update!!
Újravettem 3 év után és most vagy az van, hogy változtattak az illatán, vagy egyszerűen öregszem és romlik a szaglásom, de már nem olyan borzalmas mű, mint volt. Ezen felül nagyon szép bőrképet ad reggelre, szóval most felpontozom.

Kencefice
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

update!!

Mofi

2017. július 5.

Még télen használtam, mert nagyon durván kiszáradt a bőröm. A szokásos aloe vera gélhez cseppentettem mindig 3-4 cseppet majd a tenyeremben összedörzsöltem és így masszíroztam a bőrömbe. Nagyon szépen helyre tette az arcom. Nem zsírosította csak szépen hidratálta. Viszont azt sajnálom, hogy elég előkelő helyen szerepel az összetevőknél a parfüm.

Mofi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Jasminum Officinale (Jasmine) Extract

magvas gomborka (más néven sárgarepce) magjából sajtolt olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a magvas gomborka a növényi források között szokatlanul magas (akár 45%-os) omega-3 zsírsavtartalommal rendelkezik; a hidegen sajtolt Camelina-olaj több mint 50 százalékban többszörösen telítetlen. Az olaj igen gazdag természetes antioxidánsokban, mint a tokoferolok, ami miatt igen stabil, ellenáll az oxidációnak és az avasodásnak. Paula Begoun nagyszerű összetevőnek tartja, bár úgy tudja, hogy nem született még olyan kutatási eremény, mely alátámasztaná, hogy egyéb különleges hatása is van-e a bőrre a magas omega-3 zsírsav tartalmának hatásán túl.

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.