KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   3699 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Kencefice, Módosítva: 2015. május 2.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Nutri-Gold Rendkívüli arcolaj intenzíven táplálja a bőrt 8 esszenciális olaj segítségével (levendula, rózsa, rozmaring, kamilla, majoranna, muskátli, narancs, angol levendula). Érzéki aromával hidratál és táplál, hogy ragyogást adjon a bőrnek és visszaadja rugalmasságát. Különleges textúrája nem zsíros és nem ragad, ezáltal használata még több lehetőséget rejt magában. Olyan különleges esszencia, mely bármely bőrtípus és korcsoport számára ideális. Az ígért eredmények: a bőr azonnal táplált és hidratáltnak tűnik, kényelemérzete nő és ragyogóbb. Néhány napos használat után bőr tónusosabb, élettel telin ragyog.

Ár: 3.000 Ft , Eladó: Oraculum
Állapot: új, 1x próbált, Helyszín: Miskolc, fizetés: megegyezés szerint
Ár: 2000 Ft , Eladó: szmoni
Állapot: Néhányszor volt használva, majdnem tele van, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen, átvételkor
Zuzmo0820

2017. február 7.

Akciósan vettem pár hete a Rossmannban , mivel éjszakai krémet még nem akarok használni gondoltam a serum is megteszi. Rég kiakartam már próbálni valamelyiket de sosem láttam úgy,hogy égetően sürgős. Normál bőröm van és most télen azért nèha nekem is fáradtnak és sápadtnak tünt. Nem minden nap használom a szerumot de mikor igen elmondhatom , hogy valóban használ. 3 cseppet szoktam bele dolgozni az arcom és nyakam bőrébe. Reggelente nagyon szép kisimult egységes a bőröm . Nem viszket és nem is húzodik a bőröm tőle. A szem alatti karikáimat is ha van elhalványítja . Én szeretem az illatát először fura volt most már szeretem. Nagyon jó kis termék de még szerintem próbálok másikat is :) Én ajánlom.

Zuzmo0820
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

raczjulia

2017. január 23.

Éjszakára szoktam felvinni az arcomra, minden nap. Az illatát leszámítva nagyon jó kis olaj, a száraz bőrömre tökéletes. Egyáltalán nem lesz utána zsíros a bőröm. A kiszerelése pedig nagyon praktikus.

raczjulia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

Lina14

2017. január 21.

én nagyon szeretem, főleg sminkeléskor használni, belecsöpögtetem a nedves beuty blenderbe és azzal viszem fel az alapozót, rendkívüli ezzel az eredmény, gyönyörű a bőröm, ha így viszem fel az alapozót. Néha az arcomra is felviszek egy réteget, ha kicsit szárazabb. Nekem elég sokáig tart egy üveg, ahhoz képest nem olyan drága.

Lina14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

ssyakaky

2017. január 11.

még tavaly karácsonykor kaptam ajandekba az arckremjevel egyutt, de akkor nehany probalkozas utan felre raktam, nem szerettem. viszont egy hete szaraz foltokat vettem eszre az arcomon, valószínűleg a hidegtol, es eszembe jutott ez a kis csoda, ami másnapra teljesen rendbeszedte a szarazsagokat. azota napi rendszerességgel hasznalom, és nagyon megszerettem. nem zsirosit, jol hidratal, a különféle borhibaimmal (apro miteszerek, pirossag) is eleg jol banik, mintha halvanyodnanak, sot lathatoan feszesit is, ami nem eppen hatrany. :) szoval en csak aradozni tudok rola. :)

ssyakaky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Sztellus

2017. január 7.

Nagyon régen szemezgettem az arcolajokkal, kerestem sokágig árban is elérhető változatokat, úgy találtam erre is.
Vegyesek az érzéseim vele, nagyon jó áron volt a rossmannban azt hiszem ezen a héten, használom este éjszakai krém előtt, nappal sminkelés előtt. De előtte az alverdés rózsa (?, doboza nincs meg és csak németül van rajta) olajat használtam. Az mintha jobban teljesìtett volna, azzal szebb volt a bőröm. Ez sem rossz, de van jobb . Viszont a kivitelezése gyönyörű

Sztellus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

natasa

2016. december 21.

Nem használom napi rendszerességgel, de szeretném úgy is. Gyorsan beszívja a bőr, nem marad zsíros érzet. Jó kis összetevőitől elég sokat várok. Gazdaságos, jól adagolható. Nekem az illata is tetszik.

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 21.

danna113

2016. november 26.

Most a Joy napokon ez lett abszolút impulzus vásárlásom és eddig úgy tűnik, hogy sikeres is volt. Én nem koncentráltak használom, hanem arckrėmhez keverem, ėjszaka többet, nappal kevesebbet. Féltem, hogy mennyivel fogja majd zsírosítani a bőröm, illetve hogy mennyivel fogja az átfényesedést előrébb tolni, de meglepő módon inkább kontrollálja a faggyútermelést, mint hogy zsírosítana. Nagyon szép lett tőle a bőröm, olyan egészségesen ragyog, egysėgesebb is lett, illetve picit feszesít is (ami nálam azért még annyira nem szembetűnő). Ami viszont feltette az i-re a pontot, hogy úgy takarja és gyógyítja a száraz részeket, hogy közben az olajosabb területekre nem hat még jobban. Az illatát szeretem, tėnyleg erős, de hamar elillan. Az ára teljesen korrekt, főleg, hogy nagyon sokáig elég lesz. Talán nyáron nem, de télen alapdarab lesz az arcápolási rutinomban. Egyszerűen imádom.

danna113
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 26.

menta

2016. november 16.

Tavaly télen vettem egy dobozzal, akkor tökéletesen teljesített. Most ismét elővettem, de csak éjszakára használom. Olvasom, hogy sokan nem szeretik az illatát. Ezt nem értem, mert ami nekem van szinte nincs is illata, lágy, finom, nőies. Lehet, változtattak rajta?

menta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 16.

honey14

2016. november 13.

Nagyon akciós áron sikerült rá lecsapnom, eddig többé-kevésbé elégedett vagyok vele. Kombinált bőröm van, kicsit féltem, hogy túl "olajos, zsíros" hatása lesz, de nem! Nagyon gyorsan beszívja az arcom és tényleg pihe-puha lesz. Az illatát szoknom kell... elég intenzív és tömény. Nálam ez utóbbi miatt -1 csillag.

honey14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 13.

Shinejuci

2016. november 4.

Finom érzetet hagy maga után, a kombinált bőrömön még épp nem volt túl sok. Sima lesz az arc utána. Igazából a szagával nem vagyok kibékülve de azzal nagyon nem, tolakodó,émelyítő szaga van. Ez nekem minusz 1 csillag sajnos

Shinejuci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Jasminum Officinale (Jasmine) Extract

magvas gomborka (más néven sárgarepce) magjából sajtolt olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a magvas gomborka a növényi források között szokatlanul magas (akár 45%-os) omega-3 zsírsavtartalommal rendelkezik; a hidegen sajtolt Camelina-olaj több mint 50 százalékban többszörösen telítetlen. Az olaj igen gazdag természetes antioxidánsokban, mint a tokoferolok, ami miatt igen stabil, ellenáll az oxidációnak és az avasodásnak. Paula Begoun nagyszerű összetevőnek tartja, bár úgy tudja, hogy nem született még olyan kutatási eremény, mely alátámasztaná, hogy egyéb különleges hatása is van-e a bőrre a magas omega-3 zsírsav tartalmának hatásán túl.

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.