KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   3699 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Kencefice, Módosítva: 2015. május 2.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Nutri-Gold Rendkívüli arcolaj intenzíven táplálja a bőrt 8 esszenciális olaj segítségével (levendula, rózsa, rozmaring, kamilla, majoranna, muskátli, narancs, angol levendula). Érzéki aromával hidratál és táplál, hogy ragyogást adjon a bőrnek és visszaadja rugalmasságát. Különleges textúrája nem zsíros és nem ragad, ezáltal használata még több lehetőséget rejt magában. Olyan különleges esszencia, mely bármely bőrtípus és korcsoport számára ideális. Az ígért eredmények: a bőr azonnal táplált és hidratáltnak tűnik, kényelemérzete nő és ragyogóbb. Néhány napos használat után bőr tónusosabb, élettel telin ragyog.

Ár: 2000 Ft , Eladó: szmoni
Állapot: Néhányszor volt használva, majdnem tele van, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen, átvételkor
Krémmánia Kedvencek a -től
Tunderrozsa

2017. április 19.

A téli hidegben szereztem be, arcolajból elsőként, és szerencse, hogy ezt emeltem le a polcról, mert így egyértelmű, hogy mit tud egy jó arcolaj.
Nálam telitalálat, tényleg azt adja amit ígér. Táplálja, feltölti, megszépíti és ragyogóvá teszi a bőröm. Szó szerint! Hetente 2-3 alkalommal, este használom. Jó belenézni a tükörbe. Nagyon szeretem, és sokáig elég lesz.

Tunderrozsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 19.

Veronika8614

2017. március 31.

Nekem nem tetszik, pici csípős érzések vannak tőle a bőrömben :O nem is értem miért próbálkoztam vele eddig ( két hónapja használom reggelente), oké azt reméltem nem ettől van, de két napja abbahagytam, és azóta nem éreztem.
Elhasználom a kezemre :(

Veronika8614
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 31.

Elhasználom a kezemre :(

juventina07

2017. március 26.

Sajnos nekem nem vált be,pattanások jöttek elő tőle..Az illatával,állagával nem volt gondom de nem az én olajam.

juventina07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 26.

zsofia960217

2017. március 24.

Nagybetűs IMÁDAT! Az első arcolajom volt, próbálkoztam mással is, de ez a legjobb, többször újravettem már. De az illata... könyörgöm... szörnyű. Elég nehéz elviselni, de maga az olaj miatt igyekszem kibírni.

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 24.

manobeka

2017. március 15.

Az illatától hányni lehet..tömény citronella illat, amivel a szúnyogokat üldözik el..szégyen a Lorealtól...

manobeka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 15.

kmooni95

2017. február 23.

én a sminkemet szoktam ezzel felvinni, a kontúrt felviszem, és a beauty blendre csepegtetem rá, majd eldolgozom vele, nagyon szép a végeredmény, nem csíkos, nem lesz foltos. Már 3 hónapja használom minden nap, többször is csepegtetek, és 3/4-ig van az üveg :)

kmooni95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 23.

Zuzmo0820

2017. február 7.

Akciósan vettem pár hete a Rossmannban , mivel éjszakai krémet még nem akarok használni gondoltam a serum is megteszi. Rég kiakartam már próbálni valamelyiket de sosem láttam úgy,hogy égetően sürgős. Normál bőröm van és most télen azért nèha nekem is fáradtnak és sápadtnak tünt. Nem minden nap használom a szerumot de mikor igen elmondhatom , hogy valóban használ. 3 cseppet szoktam bele dolgozni az arcom és nyakam bőrébe. Reggelente nagyon szép kisimult egységes a bőröm . Nem viszket és nem is húzodik a bőröm tőle. A szem alatti karikáimat is ha van elhalványítja . Én szeretem az illatát először fura volt most már szeretem. Nagyon jó kis termék de még szerintem próbálok másikat is :) Én ajánlom.

Zuzmo0820
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

raczjulia

2017. január 23.

Éjszakára szoktam felvinni az arcomra, minden nap. Az illatát leszámítva nagyon jó kis olaj, a száraz bőrömre tökéletes. Egyáltalán nem lesz utána zsíros a bőröm. A kiszerelése pedig nagyon praktikus.

raczjulia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

Lina14

2017. január 21.

én nagyon szeretem, főleg sminkeléskor használni, belecsöpögtetem a nedves beuty blenderbe és azzal viszem fel az alapozót, rendkívüli ezzel az eredmény, gyönyörű a bőröm, ha így viszem fel az alapozót. Néha az arcomra is felviszek egy réteget, ha kicsit szárazabb. Nekem elég sokáig tart egy üveg, ahhoz képest nem olyan drága.

Lina14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

ssyakaky

2017. január 11.

még tavaly karácsonykor kaptam ajandekba az arckremjevel egyutt, de akkor nehany probalkozas utan felre raktam, nem szerettem. viszont egy hete szaraz foltokat vettem eszre az arcomon, valószínűleg a hidegtol, es eszembe jutott ez a kis csoda, ami másnapra teljesen rendbeszedte a szarazsagokat. azota napi rendszerességgel hasznalom, és nagyon megszerettem. nem zsirosit, jol hidratal, a különféle borhibaimmal (apro miteszerek, pirossag) is eleg jol banik, mintha halvanyodnanak, sot lathatoan feszesit is, ami nem eppen hatrany. :) szoval en csak aradozni tudok rola. :)

ssyakaky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Jasminum Officinale (Jasmine) Extract

magvas gomborka (más néven sárgarepce) magjából sajtolt olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a magvas gomborka a növényi források között szokatlanul magas (akár 45%-os) omega-3 zsírsavtartalommal rendelkezik; a hidegen sajtolt Camelina-olaj több mint 50 százalékban többszörösen telítetlen. Az olaj igen gazdag természetes antioxidánsokban, mint a tokoferolok, ami miatt igen stabil, ellenáll az oxidációnak és az avasodásnak. Paula Begoun nagyszerű összetevőnek tartja, bár úgy tudja, hogy nem született még olyan kutatási eremény, mely alátámasztaná, hogy egyéb különleges hatása is van-e a bőrre a magas omega-3 zsírsav tartalmának hatásán túl.

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.