KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   3699 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Kencefice, Módosítva: 2015. május 2.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Nutri-Gold Rendkívüli arcolaj intenzíven táplálja a bőrt 8 esszenciális olaj segítségével (levendula, rózsa, rozmaring, kamilla, majoranna, muskátli, narancs, angol levendula). Érzéki aromával hidratál és táplál, hogy ragyogást adjon a bőrnek és visszaadja rugalmasságát. Különleges textúrája nem zsíros és nem ragad, ezáltal használata még több lehetőséget rejt magában. Olyan különleges esszencia, mely bármely bőrtípus és korcsoport számára ideális. Az ígért eredmények: a bőr azonnal táplált és hidratáltnak tűnik, kényelemérzete nő és ragyogóbb. Néhány napos használat után bőr tónusosabb, élettel telin ragyog.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Szabina9819

2017. december 17.

Joy-napok alkalmával 50% kedvezmény volt rá és 3000 ft-ra volt leértékelve,így 1500 ft-ért tudtam megvenni. A párom mondta, hogy ne hagyjam ott. Hála az égnek, hogy ráhallgattam. Azóta minden nap használom. Nekem alapjában véve zsíros a bőröm és hajlamos pattanásokra is, de ahogy ilyen hideg lett az idő annyira kiszáradt, hogy minden nap radíroznom kellett. Annyira szépen rendben tartja a bőröm, hogy heti egyszer már elég a radírozás. Furcsa az illata, de már megszerettem azt is. Valamint én éjszakára használom,mert nem szívódik be teljesen. De mindezt el tudom nézni, hiszen csodát tesz a bőrömmel:) 30 ml tehát sokáig elég, közel egy hónapja használom és a párom meg a legjobb barátnőm is előszeretettel lopnak belőle és még alig fogyott, kiadós adag lesz a télre:)

Szabina9819
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 17.

pomme

2017. december 14.

Az undorító citronella szagért még mindig -1 csillag, de nem rossz ez az olaj. A homlokomon szépen eltűnteti a ráncokat, a szemem körüli nagyon finom ráncokkal viszont az égvilágon semmit sem csinál, pedig a homlokomon levő sokkal mélyebb. Nem szívódik be teljesen, de télen nem bánom, meg amúgy is este, meg itthon használom. Krémmel keverve nem olyan ordenáré a szaga, de sajnos a paplan és a párna beszívja azonnal, aztán feküdhetek egész este a szúnyogirtó-szagban :( Hatalmas mennyiség egyébként, nem tudom, mennyibe szokott kerülni akciósan (csere útján jutott hozzám), de nagyon olcsónak tűnik még teljes áron is 30 ml.

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

poragi

2017. december 1.

A neve azért nem semmi :D Meg az illatát is utáltam eleinte, aztán mostanra valahogy megszerettem. Használom már több mint 1 hónapja, nálam is az a módszer, hogy Aloe vera géllel keverem össze, és úgy megy az arcomra, így szépen be is szívódik. Az én bőröm elég könnyen pirosodik, hámlik és pattanásosodik, na ettől egyik se lett, sőt inkább egységesebb, nyugodtabb lett tőle az arcbőröm. Különösen rövid éjszakák előtt szeretem bevetni, és akkor másnap nem tűnök 10 évvel idősebbnek, csak mondjuk 4-5-tel. :D

poragi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 1.

Kencefice

2017. augusztus 25.

Arcolajat L'Orealtól venni, az kicsit Mc'donalds-ból salátát effektus, de persze amint észrevettem mint újdonságot, landolt is a kosaramban. Döntésemet megtámogatta, hogy bevezetésként elég olcsón vesztegették azon a héten a Rossmannban és nagyon formás darab így ránézésre.

Sok arcolajat használok, ez azokhoz képest nem tud semmi kimagaslót, önmagában nekem kevés is, a pár nap használat után tónusosabb a bőr, ígéretet nem hozta.

Ami legjobban zavar benne az a borzalmas műillata, olyan lehet, mint a Nutri Gold család többi tagjának, de ez egy egy ilyen sok olajjal dúsított, elvileg természetes cuccnál rendkívül zavaró és illúzióromboló. Ahogy elnézem az összetevő listát a parfüm azért jónéhány olajat meg is előz.
A véleményem vhol 3 és 4 csillag között van, de olcsón jutottam hozzá és tényleg nagyon szép az üvege, ezért lágyszívű leszek. 4 pont. Ajándéknak tökéletes lehet.

update!!
Újravettem 3 év után és most vagy az van, hogy változtattak az illatán, vagy egyszerűen öregszem és romlik a szaglásom, de már nem olyan borzalmas mű, mint volt. Ezen felül nagyon szép bőrképet ad reggelre, szóval most felpontozom.

Kencefice
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

update!!

Mofi

2017. július 5.

Még télen használtam, mert nagyon durván kiszáradt a bőröm. A szokásos aloe vera gélhez cseppentettem mindig 3-4 cseppet majd a tenyeremben összedörzsöltem és így masszíroztam a bőrömbe. Nagyon szépen helyre tette az arcom. Nem zsírosította csak szépen hidratálta. Viszont azt sajnálom, hogy elég előkelő helyen szerepel az összetevőknél a parfüm.

Mofi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

kneva

2017. április 29.

Bármely bőrtípus és bármely korcsoport. Sejtettem, hogy nem lesz jó, mégis annyira akartam, az első kuponos alkalommal megvettem. Az illata szerelem volt első szaglásra. De persze, hogy nem lett jó a zsíros T-vonalamra. Igazság szerint az orcákra sem nagyon. Akkor félre tettem egy időre. Később rájöttem, hogy nyak és dekoltázs ápolóként használhatom. Nagyon megszerettem. A bőröm hamar beszívja, nem ragad, hamar fel lehet öltözni utána. Valóban feszesít és feltölti az apróbb ráncokat. Hamarosan elfogy és tervezem újra venni.

Update: Újra vettem és továbbra is dokoltázsra használom.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 29.

Update: Újra vettem és továbbra is dokoltázsra használom.

Tunderrozsa

2017. április 19.

A téli hidegben szereztem be, arcolajból elsőként, és szerencse, hogy ezt emeltem le a polcról, mert így egyértelmű, hogy mit tud egy jó arcolaj.
Nálam telitalálat, tényleg azt adja amit ígér. Táplálja, feltölti, megszépíti és ragyogóvá teszi a bőröm. Szó szerint! Hetente 2-3 alkalommal, este használom. Jó belenézni a tükörbe. Nagyon szeretem, és sokáig elég lesz.

Tunderrozsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 19.

Veronika8614

2017. március 31.

Nekem nem tetszik, pici csípős érzések vannak tőle a bőrömben :O nem is értem miért próbálkoztam vele eddig ( két hónapja használom reggelente), oké azt reméltem nem ettől van, de két napja abbahagytam, és azóta nem éreztem.
Elhasználom a kezemre :(

Veronika8614
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 31.

Elhasználom a kezemre :(

juventina07

2017. március 26.

Sajnos nekem nem vált be,pattanások jöttek elő tőle..Az illatával,állagával nem volt gondom de nem az én olajam.

juventina07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 26.

zsofia960217

2017. március 24.

Nagybetűs IMÁDAT! Az első arcolajom volt, próbálkoztam mással is, de ez a legjobb, többször újravettem már. De az illata... könyörgöm... szörnyű. Elég nehéz elviselni, de maga az olaj miatt igyekszem kibírni.

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 24.

Antioxidánsok: Tocopherol, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Jasminum Officinale (Jasmine) Extract

magvas gomborka (más néven sárgarepce) magjából sajtolt olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a magvas gomborka a növényi források között szokatlanul magas (akár 45%-os) omega-3 zsírsavtartalommal rendelkezik; a hidegen sajtolt Camelina-olaj több mint 50 százalékban többszörösen telítetlen. Az olaj igen gazdag természetes antioxidánsokban, mint a tokoferolok, ami miatt igen stabil, ellenáll az oxidációnak és az avasodásnak. Paula Begoun nagyszerű összetevőnek tartja, bár úgy tudja, hogy nem született még olyan kutatási eremény, mely alátámasztaná, hogy egyéb különleges hatása is van-e a bőrre a magas omega-3 zsírsav tartalmának hatásán túl.

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.