KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Jucccc, Módosítva: 2014. február 3.

Kategória:   Hajfestékek

Tartós hajfesték szőke hajra

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Incus

2018. február 14.

Németországban NEM hajfestékként árusítják. Aufheller, azaz szószerinti fordítással kivilágosító. Ez egy fajta "leszívó" termék, vagyis szívatással károsítja a hajat, ami ezáltal jobban károsodik mintha szőke hajfestékkel festené valaki.

Viszont jár az 5 csillag, mivel ennek tudatában vettem, így nem kellett csalódjak mikor a használata után letöredezett valamennyire a már 1-2 alkalommal leszívatott, melírozott hajamat. Nagyon szép, átmenetes ombrém lett a segítségével.

Incus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

tilbog

2017. augusztus 19.

Most festettem vele. Nem csíp, nem büdös, jól szokitette a középbarna hajam. A hamvasitoja nem ér semmit, a krém nehezen kenhető, itt-ott sajnos ezért maradtam foltos, de nem vészes. Erős hamvasitot kell mellé venni, ennyi a titok. A krém tényleg iszkol kifelé a flakonbol, javasolnam tálban keverni, plusz ecsetet használni.

tilbog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

mirtillmajoros

2017. július 21.

Két fajtát is vettem már.
extreme platinum - a rókavörös hajamat szőkítettem le vele, az eredmény csibesárga lett. utána festettem rá rendes festékkel, és így már nem volt vele probléma. önmagában nem ajánlatos, mert az elér szín hordhatatlan, de ha van utána egy kis toner-ed, akkor nagyon jó szőkítő :)
11.11. ISLAND árnyalat - gyönyörű színt kaptam, platinaszőke, de inkább sárgás, mint hamvas.. jobban bevált mint a schwarzkopf blondmeje, főleg hogy nem is fodrászkellékes festék, de azért kell rá rendes hamvasítás, és nekem fura volt hogy esméletlen folyós volt az állaga

mirtillmajoros
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 21.

Két fajtát is vettem már.

ZitaSt

2017. július 7.

Végre egy hajfesték amivel elértem azt a szőke hajszínt amit szerettem volna fodrász segítsége nélkül. Kellően kiszőkítette a hajamat, nekem hideg-szőke lett a végeredmény bár én hamvasító sampont is használok a sárgaság elkerülése érdekében, 3-szor használtam, egyszer se csalódtam :)

ZitaSt
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 7.

Vivien988

2017. április 10.

Az extrém platina szőkét vettük meg a Glamour napok alkalmával.
Kevertük össze port a színelőhívóval, mindent a leírtak alapján csináltunk. Aztán egyszer csak kirepedt a flakon és kicsapódott a festék anyukám kezében. Minden olyan lett, anyukám BŐRE is. Csoda, hogy nem lett tőle komoly baja.
Soha többet nem vesszünk festéket ebből a kollekcióból. A többi szín nem tudom milyen, de ezt senki ne vegye meg!
SZÖRNYŰ.
Anyával már azon gondolkozunk, hogy fel jelentjük a céget emiatt.
Kerüljétek ha lehet.
Köszönjük L'Oréal...

Vivien988
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 10.

Az extrém platina szőkét vettük meg a Glamour napok alkalmával.
SZÖRNYŰ.
Anyával már azon gondolkozunk, hogy fel jelentjük a céget emiatt.
Kerüljétek ha lehet.
Köszönjük L'Oréal...

weronyyy

2016. október 23.

Nekem ez a megfelelő hajfesték a szőke hajra. Sokat próbáltam előre, de ez fogja be eddig a legjobban, fehéres szőke a hajam tőle, utána egy-két hamvasítás és 0 sárga effekt. A fejbőrömet sem csípi, nem éget miközben hagyom hatni.

weronyyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 23.

Barbi91

2016. június 3.

Nekem nagyon be jott az extreme platinum arnyalat. Plusz pont, hogy a hajam se egett le tole :D

Update: Most festettem be vele masodjara a hajam es tovabbra is imadom! Szoval megtalaltam a tokeletes hajfesteket szamomra :-)

Barbi91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 3.

cirmimi

2015. december 19.

Szörnyűséges rémség. Az ezüstszőkéből csibesárgát csinált. Életem egyik legrosszabb festéke. Kiábrándító az egész úgy ahogy van. L'Oreal, mert megérdemlem..??? Ha még egyszer megveszlek, a szívást igen...

cirmimi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 19.

Soleil

2015. november 14.

Látom eléggé le lett pontozva, ezért (is) szeretném kicsit javítani a statisztikát, mert nekem nagyon bevált.
Direkt melírozásra vettem meg, kb. világosbarna-sötétszőke most a hajam, volt sokáig hennázva, aztán indigóval barnára színezve, ami iszonyú sötét lett, és úgy döntöttem, egyelőre áttérek egy karamell színű hajszínezők használatára. Azért már sokat kopott a sötétbarna, úgyhogy gondoltam inkább melírozok bele tincseket, mint hogy fújogassam hónapokig szőkítőspray-vel, és nem bántam meg!
felkentem, kézzel néhány tincsre felül és oldalt, a végébe pedig belefésültem ,hogy kicsit omre-hatású legyen...felvitel után csak 15 percig hagytam, mert nem akartam világosszőkét, max. 3 árnyalatnyi világosítást terveztem. Nagyon jól sikerült, olyan karamelles, bézses árnyalatú lett a kiszőkített rész, nem narancsos, nem is sárgás, pont ilyesmire gondoltam!
A hajamnak sem lett baja, egyedül azt sajnálom, hogy nem lehet két részre osztani a mennyiséget, mert így nekem a fele sajnos feleslegesen lett bekeverve....na de úgy sem tervezem, hogy rendszeresen fogom használni, viszont egy kis otthoni hajvilágosításra sztem tökéletes!

Soleil
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 14.

Black Fairy

2015. augusztus 31.

Nekem a nagyon nagyon világos gyöngyszőke (b06? - nem emlékszem) került a fejemre...
Az az igazság, hogy évekig vörös voltam, és az eredeti hajszínem majdnem fekete (amire nem javasolt ez a termékcsalád) - és EGYSZER volt csak leszívva a hajam...tehát elég narancsos-sárgás-vöröses alapra került fel, nem vártam túl sokat tőle...

Szerintem ehhez képest nagyon jól teljesített, bár többnyire sárgás lett a végeredmény (citrom és nem narancs, már ez hatalmas siker), és ahol nem volt leszívva a hajam (a frufrumnál) ott is nagyon sötét szőke lett, enyhe vöröses fénnyel...Néhol, ahol eleve sárgább volt a hajam, ott csodálatos gyöngyszőke árnyalatot kaptam...utóbbiból következtetve biztos vagyok benne, hogy normálisan előkészített hajon az egész szép lett volna...:)

Nem egy csodaszer, de nagyon jó termék, akármilyen változást tapasztalok - tartósságra vagy színre nézve - jövök az update miatt, de addig is tőlem kap négy csillagot! :)

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 31.