KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   3180 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mucsi, Módosítva: 2016. június 24.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók

Tökéletesítő, széleskörű felhasználású spray festett hajra, minden hajtípusra.

10 azonnali eredmény a festett haj megjelenésének és érzetének javításáért. 1- védelem, 2- fény, 3- puhaság, 4- hajrostok kapcsolódása, 5- lesimított hajszálak, 6- könnyű kifésülhetőség, 7- könnyebb hajszárítás, 8- töredezés elleni védelem, 9- töredezett hajvégek megjelenése elleni védelem, 10- a haj szöszös megjelenésének csökkentése.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Elinor95

2017. január 4.

Eddig is bele voltam szerelmesedve a Vitamino Color-os termékekbe, de most még jobban. Nagyon régóta szerettem volna beszerezni ezt a spray-t, és nemrégiben végre sikerült. Körülbelül 2 hete használom, így már tudok róla véleményt írni. Nos, én első körben száraz hajra alkalmaztam. Csodásan csillogott tőle a festett hajam, puha volt, és állagra olyan,akár a selyem. Nekem sajnos az első felfújásnál az illata, a többi Vitamino Color-hoz képest picit erős volt, ami nem tetszett annyira,később ez az intenzív illat elillant,ami már jobb volt sokkal. Nedves hajon alkalmazva is nagyon szép eredményt lehet elérni vele. Tényleg nem tudom,hogy a szálkásabb részek hova tűntek a hajamból,sokkal fényesebb és puhább azóta hajam,hogy használom.Nem gondoltam volna,hogy a shampon és a balzsam hatását lehet még hova fokozni, de igen, lehetséges. A fodrász kellékesekben leárazáskor, vagy kedvezményesen éri meg megvenni,mert különben pici drága. A továbbiakban és biztosan netről fogom megrendelni.Abszolút újra vevős! :) Megérdemli az 5 csillagot.

Elinor95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Foeniculum Vulgare (Fennel) Seed Extract
Hidratálók: Acetamide MEA, Butylene Glycol, Xylose

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.

Szintetikusan előállított tiszta, folyékony vegyület. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatikus, habképző, haj- és bőrkondícionáló, viszkozitást szabályzó és nedvességmegkötő hatású összetevő, valamint segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát is. Az összetevővel leggyakrabban habfürdőkben, hajbalzsamokban és samponokban találkozhatunk

magvas gomborka (más néven sárgarepce) magjából sajtolt olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a magvas gomborka a növényi források között szokatlanul magas (akár 45%-os) omega-3 zsírsavtartalommal rendelkezik; a hidegen sajtolt Camelina-olaj több mint 50 százalékban többszörösen telítetlen. Az olaj igen gazdag természetes antioxidánsokban, mint a tokoferolok, ami miatt igen stabil, ellenáll az oxidációnak és az avasodásnak. Paula Begoun nagyszerű összetevőnek tartja, bár úgy tudja, hogy nem született még olyan kutatási eremény, mely alátámasztaná, hogy egyéb különleges hatása is van-e a bőrre a magas omega-3 zsírsav tartalmának hatásán túl.

Az édeskömény magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő, az EWG pedig az antioxidánsok közé sorolja. Paula Begon szerint az antioxidáns tulajdonságát leszámítva nem kifejezetten javasolt összetevő, mert bőrirritáló és fényérzékenyítő hatással is lehet a bőrre.