KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: maaya83, az összetevőket feltöltötte: zengopitypang, Módosítva: 2017. április 28.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Magyarországon is kapható már a termékcsalád hajkúrája és hajmaszkja, amelyek a sérült haj szerkezetét hivatottak újjáépíteni. Ami újdonság a termékcsaládban, az a L’ Oreal Professionnel fiberceutic fiber filling hajkezelés, becenevén "botox for hair". Ez egy olyan szerkezet újjáépítő kezelés, amelyet kizárólag fodrász végezhet: a kis ampullák tartalmát a haj teljes hosszán oszlatják el egy speciális eszközzel, majd öblítik le a hatóidő után. Hatása csodás nem hiába kapta a becenevét: a hajszálakba zárja a vizet, ezzel tartást ad a hajnak, amely sokkal puhább erősebb, rugalmasabb kezelhetőbb lesz.
Jennifer Aniston, Angelina Jolie, Sheryl Crow, Sarah Jessica Parker, Kate Hudson, Reese Witherspoon, Kate Bosworth, Scarlett Johansson, Cate Blanchett, Diane Lane, Meg Ryan, Evan Rachel Wood, Jessica Biel, Jane Fonda, Megan Fox, Carey Mulligan, csak pár név azok közül, akik a L’oreal ezen termékét használják.

Easy Come Easy Go

2014. október 19.

A samponját még sosem használtam, viszont az ampulla a pakolással együtt, na az hűűű meg haaa... Csodát tesz a hajjal! Hihetetlenül jó illata van, és szinte már a hajba belenyomkodva az ampullát, lehet érezni a változást! Szőkéknek különösen ajánlom!

Easy Come Easy Go
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 19.

Minike

2014. január 27.

Már hónapok óta használom a samponját és az otthoni pakolást. A vékonyszálú, zsírosodó, kissé hulló hajammal csodákat művelt. Erősebb lett, nem zsírosodik olyan hamar, van tartása.
Amikor a fodrászomhoz megyek, ő pedig még az szalonban használatos pakolást teszi rá.
Azt mondom, hogy megéri az árát, nem kell belőle sokat használni, nekem az 500 ml-es sampon 4 hónapig kitartott, a pakolás 2 hónapig.

Minike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

pitypango

2013. január 31.

Én a vékony szálú hajra való pakolását használom és nagyon elégedett vagyok vele. Bevallom nem ezt használom, ha erősebb hidratálásra van szükségem, viszont hajmosás előtti pakolás után pont azt kapom tőle amire vágytam: kis extra ápolást elnehezítés nélkül. Az illatát is imádom, de ami a lényeg, olyan érzés, mintha tényleg testet építene a hajamnak. Már felvitelkor is érzem, hogy nem tapasztja össze a szálakat, maga a maszk sűrű, szinte teljesen beissza a hajam.

pitypango
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

zsuzsika

2013. január 1.

csak superlativusokban tudok róla beszélni - legalábbis a balzsamjáról, mert csak azt próbáltam. vékonyszálú, lelapuló hajam van és nagyon töredezik a vége. ez a balzsam sokat segített, valóban egészésgesebb lett tőle a hajam, de persze a nagyon töredezett végeken csak az olló segít, ezt szép csendben mindenki bevallhatja magának.
az ára elég borsos, bár én egy webáruházon keresztül rendeletem, ahol 4000 (!) Ft-tal volt olcsóbb, mint a fordászkellékesnél.
a világosításról nemt tudok mit mondani, még nem figyeltem meg, de lehet benne igazság.

zsuzsika
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 1.

maaya83

2012. március 7.

Ezt a készítmény nagyon jó igaz borsós ára van de érdemes kipróbálni annak akinek igénybevett a haja.Amit viszont fontos tudni róla,hogy egy-két árnyalatot vílágosít a festett hajon!

maaya83
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 7.

Hidratálók: Caprylyl Glycol