KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: fruzsii11, az összetevőket feltöltötte: Ба́ба-Яга́, Módosítva: 2016. november 15.

Kategória:   Hajformázók

A SteamPod által kibocsátott hőre aktiválódik a simának érződő és rugalmas hajért. A haj tápláltnak érződik elnehezülés nélkül. Használata: Vigyen fel egy adagot a megmosott törölközőszáraz hajra és egyenletesen oszlassa szét a haj hosszán és végein. Fésülje ki és félig szárítsa meg, majd vasalja át a tincseket a SteamPod hajvasalóval.

Dorka1228

2018. május 24.

Tökéletesen hozza amit ígér! Vasalás nélkül is fényes és sima lesz tőle a haj!

Dorka1228
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Tökéletesen hozza amit ígér! Vasalás nélkül is fényes és sima lesz tőle a haj!

madri

2018. május 21.

Fantasztikus. Láthatóan egyenesebb és vastagabb a hajam akkor is, ha nem használom hozzá a Stempod hajvasalót. Drágább, de nagyon megéri, mindenkinek ajánlom.

madri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

cintuss95

2018. május 17.

Hihetetlen amit a hajammal művel. Csoda ez a kis termék! Szép fényes, könnyű, gubancmentes a hajam tőle! Biztosan újra veszem! :)

cintuss95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Barboka89

2018. május 16.

Eddig egyszer próbáltam, a szérummal együtt. Szép fényes, egészséges lett a hajam tőle. SIMA KERÁMIALAPOS VASALÓVAL!! A töredezett végeket is kicsit rendbe tette. A kiegyenesítés 3. napja is tart, a fény már kevésbé. Nem nehezítette el a hajam és nem zsírosodott gyorsabban. Szerintem ez a méregdrága speckó gőzölős hajvasaló egy parasztvakítás... a kence és a hőhatás a lényeg. Elnézve az adagot amennyit egy alkalommal használtam, jó sokáig ki fog tartani. Szerintem hozza az árát, webáruházon keresztül rendeltem egyszerre a krémet és a hajvégápoló szérumot, a kettő együtt kb 7000 forint volt. Ha azt veszem, egy évben ennyit bőven elköltök hajápolókra, amik semmit sem érnek.

Barboka89
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 16.

N0N0

2018. március 8.

Nekem nem hozta a várt hatást. Sprőd és fénytelen lett tőle az amúgy normálisan csillogó/átlagos hajam! Pont az a száraz, nehéz, pókhálós undorító érzet lett tőle a fejemen, amitől rosszul vagyok. Szilikon..... újra és újra bedőlök neki, ez van.

N0N0
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

canyon

2018. január 21.

Nem steampod géppel használom, de barátnőmnél azzal is kipróbáltuk már. Nem a hajvasalótól függ az eredmény. Én úgy szoktam, hogy törölköző száraz hajra egy kis adagot, majd szárítás után megint egy kicsi (külföldön a leírásban is így ajánlják) Vékonyabb tincseket vasalok Remington protect gőzölős hajvasalommal. Nagyon szeretem, minden második hajmosásnál használom :)

canyon
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

lcsilla1989

2018. január 15.

Nagyon szkeptikus voltam amikor megvettem, de nem bántam meg, mert a hajam érezhetően puhább és egységesebb. Gőzölős és sima hajvasalóval is próbáltam, mind kettőnél szép az eredmény, nincs túl nagy különbség. Nem Steampod hajvasalóm van, de ezzel is hozza a várt eredményt. Az ára elég húzós, de mivel csak egy mogyorónyi mennyiséget kell eloszlatni a hajon, így szerintem sokáig elég lesz. Aki életet akar lehelni a hajába, annak csak ajánlani tudom. :)

lcsilla1989
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

Mona86

2017. december 21.

Nyáron vásároltam egy Steampod 2.0 hajvasalót, és volt a dobozban egy hajkiegyenesítő tej és egy szérum is. Nekem nagyon bevált! Nagyon kevés is elég belőle: a naptáramban mindig bejelöltem, hogy mikor használtam, mert kíváncsi voltam mennyire fogy. Eddig 22-szer használtam, és most van kb. félig (a hajam dús, majdnem derékig érő). Nem tudom igazából mi ennek a rendszernek a titka, nekem a 3 termék együttesen csodát művel a hajammal. Egyértelműen újra fogom venni.

Mona86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

Marcipan11

2017. december 9.

Sima hajvasaloval használom. Törölközőszáraz hajra felviszem, megszárítom és alaposan kivasalom. Amugy is egyenes a hajam csak olyan kócos sörény szerű. Ezzel puha es selymes. A hajgumi meg dupla edzés utan sem töri meg. Utana is szép egyenes marad. Örök darab lesz nálsm😊

Marcipan11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 9.

CeCeDrake

2017. október 25.

1. Nem steampoddal használom.
2. Szerintem ez a steampod "titka", nem a méregdrága készülék.
3. Sima vasalóval is próbáljátok ki nyugodtan, nagyon jó!

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

1. Nem steampoddal használom.
2. Szerintem ez a steampod "titka", nem a méregdrága készülék.
3. Sima vasalóval is próbáljátok ki nyugodtan, nagyon jó!

Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol, Caprylyl Glycol, Glutamic Acid

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.