KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   700 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heli, Módosítva: 2012. december 19.

Kategória:   Egyéb

Hajradír, ami eltávolítja a festett hajból a pigmenteket.

Kiszerelés: 28 g

Krémmánia Kedvencek a -től
dabole

2017. március 21.

Alapvetően világos barna hajamat festettem vörösre több mint egy éve (talán kettő is), azóta vörös voltam, de most szeretnék visszatérni a világos barna, eredeti hajszínemhez, ezért döntöttem az átfestés előtt egy színkiszedés mellett. Sok rosszat olvastam erről a termékről, de tudván hogy viszonylag erős hajam van, nekiálltam. 100 ml 9%-os oxival, és egy kis meleg vízzel kevertem ki, így elég folyós volt, de ettől függetlenül a kezemmel még fel tudtam vinn. Amikor a hajamba dörzsöltem habos lett, ez segített a folyamatban. 35-60 percet írnak hatóidőnek, és 70 percig hagytam fenn, akkor láttam elégségesnek az eredményt. Majdnem 100%-osan kiszedte a vöröset a hajamból, egy kicsit maradt narancssárgás, de többnyire szőke. Kimosáskor éreztem, hogy ez bizony kiszárította rendesen a hajam, szóval rákentem a fejemre egy jó maroknyi crema al latte serical pakolást, és rajta hagytam 2 órán keresztül. Mikor kimostam már sokkal kevésbé volt rossz a helyzet, szárítás után sem vészesen sprőd, nem tökéletesen pihe-puha, de nem hullott ki sok, és a vége sem töredezett. A hajpakolás nélkül persze egész más lenne a helyzet, ha abban az állapotban megszárítom, biztosan nem tudnám kifésülni se, Én ajánlom a terméket, azt teszi amit mond, kiszedi a festéket, az eredeti hajszínt totálisan kiszőkíti, ezzekkel együtt persze borzasztóan szárít, de hát mit vár az ember egy ilyen agresszív dologtól?
Az én hajam állig ér, arra így elég volt egy tasak, kicsit hosszabb hajra is elég lenne, de akinek vállig, vagy az alá ér, vegyen kettőt.

dabole
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 21.

tothkatalin0809

2017. január 11.

Elolvastam sok véleményt róla, végül a kipróbálás mellett döntöttem. Eredetileg sötétszőke-világosbarna hajszínem van. Több hajszínezést követően használtam. Utoljára a Loreal Casting Creme Gloss csokoládéja került fel, azt akartam eltüntetni, ami nálam elég vöröses eredményt hozott.
2 tasakkal csináltam, meleg vízzel és kevés samponnal kevertem fel. Ha emellett a termék mellett döntötök, mindig legyen nyitva az ablak! Rettentően fullasztó, én még könnyeztem is tőle. 20 percig volt a hajamon. Lemosáskor azt vettem észre, hogy seprűszerűre szárította a hajam. Sokáig mostam ki belőle. Sampon, balzsam, argán olajos pakolást követően megszárítottam és rájöttem, hogy igen, ez nem kellett volna, mert nem úgy működött, ahogy elképzeltem. Lámpafénynél narancssárgás vöröses hajszínem lett, főleg a fejem hátsó, középső részén, gondolom, ahol jobban érte a kence. Az elülső tincsek pedig sötétebbek. Aztán megmostam még 1x a Balea barnítós samponjával, balzsamjával, változást nem tapasztaltam a színén.
Annak ellenére, hogy sikerült elbarmolnom a hajam, annyi szerencsém van, hogy a sprődsége változott, nem lett annyira száraz. De többet nem fogom használni.
Talán még kipróbálom a Colour B4-et, hátha segít, amúgy meg rászínezek vmit, mert a narancsos szín nem az én színem....

tothkatalin0809
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

euro10

2016. november 25.

Végigolvasva a véleményeket, féltem kipróbálni, de szerencsére egyáltalán nem károsította a hajam. Intenzív vörösről váltottam vissza a sötét szőkés árnyalatú hajamhoz. Oxi nélkül használtam! Foltosra ugyan, de sokat leszedett a vörösből. A kezelés után, amint lemostam a hajamról, egyből citromlével mostam át. Olvastam más fórumon, hogy ez nagyon jó az efféle kezelések után. Aztán felkentem a Silky márka 7.0-ás festékét. Szerintem szép lett az eredmény, és hangsúlyozom: A HAJAM NEM KÁROSODOTT! Megvártam ezt a véleményírást a harmadik hajmosás után, mert olvastam, hogy valakinek a második mosás után kezdett el letörni a haja. Szerencsére semmi ilyen nem fordult elő. Az Aussie Repair miracle samponját, 3 perces mélyhidratálóját, és miracle olaját használom mellette, ami szintén hihetetlen jól működik!

euro10
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 25.

nemeth.anita

2015. augusztus 16.

Ez a termék nagyon körültekintő alkalmazást igényel. Önmagában nem használható, csak a világosító hadművelet első fázisa. Második fázisban szükség van visszapigmentálásra, mert a hajradír egyszerűen kikap minden molekulát a kutikulák, vagyis a kis hajszállemezkék alól. A folyamat nagyon időigényes, tehát magára a világosító procedúrára minimum 6-7 órát rá kell szánni. Az első fázis (kivilágosítás) nagyon precíz művelet, gyorsan kell dolgozni vele, ezért én mindenképpen javasolnék nappali világosságot, jól megvilágított fürdőszobát – Ezzel dolgozni borzasztó maszatolást csinál, mivel folyik, és mindenfelé csöpög. Első világosításnál nagyon sok múlik azon, hogy milyen festéket választunk a második lépéshez. Fontos, hogy nagyon jól pigmentált legyen. Leírom a saját tapasztalatom, hátha segít valamelyik sorstársamnak: A kiinduló helyzet középbarna (talán 5.0) árnyalatú hajszín volt, amit egy elrontott hajfestéshez SOS alkalmaztam. Csakhogy sötétbarnát csinált a hajamból, és az Istennek se akart kikopni. A cél egyébként egy valamilyen 7-es mélységű szín volna. Nem feltétlenül gondolom, hogy fodrászhoz kell szaladni ilyen problémával, mert ugyanezt az eredményt éri el a végén, mint amit nekem sikerült, csak 10,000-rel többe kerül. (Sajnos a fodrászokkal szerzett tapasztalataim 80%-a negatív.) Vettem 2 csomag Efassor-t, nehéz szívvel, mert a L'Oréal ugye állatkísérletes. Megjegyzés: a hajam állig ér, ez a mennyiség mindenképpen szükséges hozzá, de több nem kell. Véleményem szerint a peroxidok alkalmazása növeli az amúgy elkerülhetetlen roncsolás mértékét, így én a 2 csomag porhoz 2 csepp 6%-os peroxidot tettem (nem átvitt értelemben, szó szerint), és hozzáöntöttem 140 ml testmeleg vizet. Az így kapott elegyet nagyon gyorsan kikevertem, folyós marad. Nagyon gyorsan kell dolgozni ennél a terméknél, és először kizárólag a sötét részekre szabad felvinni úgy, hogy a hajvégekre se nagyon kerüljön. Ehhez nagy precizitás kell, ha hosszabb hajam lenne, biztosan megkértem volna valakit, hogy segítsen. A másik fontos dolog, hogy amíg ezzel a termékkel dolgoztam, végig a fürdőben voltam, nem szabad közben tévézni, internetezni, mert végig figyelni kell a hajat, hogy tényleg minimalizáljuk a károsodást. Bizonyos idő után a színt már nem szívja, hanem csak a végeket roncsolja. Tehát nekiláttam a felvitelnek a felső tincsektől haladva lefelé, 1-2 cm-es sávokban leválasztva a tincseket, és ahogy a végéhez értem, már dolgoztam is össze a tövével, mintha egy sampont tettem volna fel. Hatóidőt nem néztem, mert dús a hajam, és mire leértem a tarkómhoz, a tetejét már meg is szívta. Ha tippelnem kéne, ez egyébként egy kb. 15-20 perces művelet volt. Többször összemasszíroztam az elegyet a fejemen, hogy mindenhol befogja. Amikor úgy láttam, a vége már szőkés, lemostam samponnal. Nagyon sok balzsamot használtam utána, mert elsőre ijesztő, milyen száraznak tűnik a haj. Ez persze festés után nem marad ilyen, ezért nem szabad megijedni. Akinek volt már leszívva a haja, az nem lepődik meg a sárgarépa színen sem, amit így kapunk. Fontos, hogy a festék, amit utána használunk tartalmazzon 1-es végű árnyalatot, ami hamvas (pl. 6.1, 7.1), hogy kiüssük a vörös hatást. A festés után egyébként olyan a hajam, mintha egyszerűen csak festettem volna, károsodás nélkül. Még egy trükk, amit fodrász javasolt nekem, és amivel sosem roncsolódik a festett hajam: mivel a festés maga erősen lúgos vegyhatású, az eljárás végén ezt a hatást semlegesíteni kell savas vegyhatással. Vagyis, a festék samponnal történő lemosása után, de még a balzsamozás előtt le kell öblíteni mezei citromleves vízzel. A sima facsart citromlé nem jó, inkább a teaízesítő, pl. Olympos. Kb. fél deci kell egy fél literes palack vízhez, ezzel kell öblíteni. Így jelen pillanatban a hajam állaga ugyanolyan, mint világosítás előtt volt. Jó értékelést adnék ennek a terméknek, a L'Oréalt nagyon nehéz minőségben felülmúlni, főleg ha hajfestésről van szó. 4 csillagnál többet az állatkísérletek miatt nem adhatok…

nemeth.anita
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 16.

DettiZsu

2015. július 26.

Festett rézvörös hajamat megunva akartam valami sötétszőkés/barnás hajra váltani. Ezt a radírt használtuk előtte otthon meleg vízzel keverve. Azt tudni kell, hogy vékony szálú göndör hajam van, így eléggé féltem tőle, hogy tönkreteszi a hajamat, azok után meg pláne, amit itt olvastam. A vörös festéket elég jól kiszedte, úgy 10-15 percet volt a hajlamon vízzel keverve. Egyáltalán nem roncsolta a hajamat, nem lett tőle szárazabb vagy bármi egyéb, pedig extra pakolást sem tettem még rá. Én nagyon meg vagyok elégedve vele, maximum a szaga kellemetlen, de el lehet viselni.

DettiZsu
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 26.

Rony

2015. május 11.

Tényleg borzasztó módon szárít.
Először próbáltam csak radírként használni, tehát csak vízzel kevertem el, de sajnos úgy nem nagyon akarta a fekete színt megmozdítani a hajamon.
Utána hozzáöntöttem kb. 60 ml 9%-os oxi-t, így már egészen jól leszedte a fekete színt.
A hajvégeimből kb. 10 cm-t le kellett vágnom, pedig a végére nem is kentem fel a hajradírt.
Nem vagyok maradéktalanul elégedett ezzel a termékkel, de most már mindegy.
Én 955 Ft-ért vettem a helyi fodrászkellékesben. A mellig érő hajamra 2 csomag fogyott el, de úgy, hogy a vége márki volt szőkítve, így oda nem is kentem.
Tehát nem túl gazdaságos, és szétszárítja a hajat, pedig nagyon odafigyeltem.

Rony
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

Tényleg borzasztó módon szárít.
Nem vagyok maradéktalanul elégedett ezzel a termékkel, de most már mindegy.
Tehát nem túl gazdaságos, és szétszárítja a hajat, pedig nagyon odafigyeltem.

H.L.A.

2014. november 14.

Nekem nagyon nem vált be. Pár hónapja szívattuk le vele a sötét barna derékig érő hajamat de csak a végét, egy-két árnyalattal világosabbat szerettem volna.Szépen leszedte csak egy kicsit lett foltos de a Lorealos festék szépen befogta viszont borzasztóan tönkre tette a hajamat. Azóta teljesen kezelhetetlen pedig már majdnem 20 centit levágattam belőle. Alig ér a vállamig és ami maradt az is letörik pedig a műveletet fodrász végezte és nem volt olcsó mégis ez lett az eredmény... festés után egy hétig még szépnek tűnt utána szinte vállalhatatlan. Nem ajánlom senkinek!

H.L.A.
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 14.

nekomisery

2014. július 1.

Ez a termék tényleg jól kiszedi a színt a hajból, viszont nagyon szárítja, akárki akármit mond.. Próbáltam én már vízzel meg kevés oxival (6%) de mindig ugyanaz volt a végeredmény.. legelőször szép,selymes, stb.. de aztán a 3.-4. hajmosás után bizony száraz a tapintása.. összesen 3 alkalommal használtam eddig ( 2 év lefolyása alatt ) de többet nem fogom. Csakis a színleszedő hatás miatt kapta meg a 3 pontot.

nekomisery
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 1.

Rikkyke

2014. május 3.

Sziasztok :)
Én nem tudom miért szidja mindenki ezt a terméket ha tényleg meggondolatlanul mindenki 9% -os oxival ugrik neki a hajának. Én felhigítottam vízzel 60 ml és 5 csepp 9%os oxit tettem bele. Féltem tőle én is nagyon mert két éve voltam én is olyan buta, hogy 9%ossal nekifutottam a hajamnak. Mondanom sem kell, hogy én is úgy jártam mint az előttem hozzászólók. Szálkás haj, töredrzett nyúlott stb. De most, hogy ezzel a technikával csináltam elég szép lett ahhoz képest, hogy rosszabbra számítottam.A hajam megmaradt, kimostam és tettem rá balzsamot és így szép fényes, a tapintása jó. Nekem a végei mindig szálkásodnak ha festem ha nem de a végei se lettek borzalmasak a hajamnak. Szerintem jó termék. Hiába anno csalódtam benne és a hajam tönkretette adtam neki még egy esélyt mert jobban utána olvastam a dolgoknak, hogy nem kell egyből a flakon oxival kikeverni. Amúgy vízzel rekacióba lép lehet használni azzal is nem feltétlen kell oxival :) Tőlem 4 est kap de csak mert anno széttörte de az is az én butaságom miatz :)
A vöröses árnyalaton meg senki se lepődjön meg ha előtte feket vagy vörös haja volt. Ez teljesen normális, de ha vízzel higítod egymás után többször is meglehet csinálni vagy akkor ha valakinek ez nem jön be utána néz a bio színleszedőknek (colour b4, kin color remover,)

Rikkyke
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 3.

Sziasztok :)

Orsyna

2014. május 1.

A színt kivitte bár kicsit foltos lett az eredmény majdnem szőkére sárga lett 9%-os oxival.előtte barnásvöröre volt festve.Most meg semmilyen festék nem fogja be a hajamat és nagyon szalmás lett fénytelen száraz...:(
Hú de utálom hogy tönkretette a hajamat.Ez inkább szőkítőpor a színe is teljesen olyan volt.Az egész átvágás szerintem.
update: RégenTeljesen tönkre tette a hajamat le kellett vágatnom.ez inkább bleech mint radír senkinek se ajánlom katasztrófa !

Orsyna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 1.

Emulgeálószerek: Sodium Lauryl Sulfate, Diethylhexyl Sodium Sulfosuccinate
Tisztítószerek: Sodium Lauryl Sulfate, Diethylhexyl Sodium Sulfosuccinate
Színezékek: Ultramarines
Tartósítószerek: Sodium Benzoate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.