KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:   300 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mucsi, Módosítva: 2017. november 7.

Kiszerelés:   300 ml és 500 ml
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hipoallergén, illatanyagmentes hajlakk.  Minimálisra csökkenti az allergiás reakciók kockázatát.

Alkoholok: Alcohol Denat.