KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2013. április 13.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Samponok

L'Oréal Proffessionnel Shine Blonde sampon festett szőke hajra. Színsemlegesítő, színmegujító hatóanyagot tartalmaz, amely védi a hajat a sárgulástól és mattulástól, miközben táplálja a hajszálakat.

Farfalina

2017. február 11.

Nagyon szeretem mikor ezt használom mindenki megemlíti milyen szépek a melírjaim!
És tényleg én is látom a változást! Már 3 éve használom de mivel cserélni kell a samponokat ezért másikat is szoktam használni! De amitn vosszatèrek rá valahogy más a hatás...imádom!
Nem hamvasit mert amugy utálom azt az öreg szürke színt...ez inkább gyöngy hatásúan selymesé teszi tompitja a sárgát!
Érdemes netről rendelni 2000ft ért meg lehet venni a 250ml-t a fodrászok meg boltok 4500ft èrt adják el!

Farfalina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

fruzsalia

2014. január 27.

4 éve használom, nekem nem volt vele eddig baj. szőke hajra tökéletes, nagyon puha lesz tőle, és nem szöszösödik a vége, de azért érdemes előtte egyszer tisztító samponnal is megmosni, utána meg természetesen balzsam:)

fruzsalia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

e.m.e.s.e

2014. január 5.

Emlékszem az első találkozásunkra. Sosem láttam még olyan szép, csillogónak a hajam, mint akkor. Sajnos azonban hamar hozzászokott a hajam. Már nem volt annyira fényes, mint eleinte, valamint sokkal gyorsabban zsírosodott, addig 3-4 napot is kibírt a mosás nélkül, emelett a sampon mellett azonban sokszor már másnap ráfért volna egy hajmosás. Egy időre félretettem a szekrénybe és más samponokat kezdtem el használni. 3-4 hónappal később újra elővettem és megint nagy szerelembe estem. A korábban jelentkező negatív hatásokat nem tapasztaltam meg ismét, ugyanis néhány hét alatt elfogyott a flakonban megmaradt sampon mennyisége.
Megállapítottam tehát, hogy 1-2 hónap használat után érdemes szüneteltetni a használatát, majd egy rövidebb időszak után vissza lehet térni hozzá.
Hamvasító hatást nem tapasztaltam, arra ott van a kifejezetten hamvasító hatású L'Oréal Prof. Silver sampon.
Legnagyobb bajom vele, hogy szulfát tartalmának köszönhetően nem óvja kellőképpen a festett szőke hajam színét. Mivel annak érdekében, hogy ne száradjon ki a hajam, én csak a tövet mosom, a haj hosszát nem, a festés után a mosások számának emelkedésével párhuzamosan a hajtöveim egyre vörösesebbek a festés kopásának höszönhetően.
Ettől eltekintve szerintem egy kifejezetten jó minőségű sampon.

e.m.e.s.e
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

Ettől eltekintve szerintem egy kifejezetten jó minőségű sampon.

angyallány

2013. június 27.

Ez a termék gyönyörűen kiemeli a melírcsíkokat és hamvasít is, ahogy kell.

angyallány
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 27.

Ez a termék gyönyörűen kiemeli a melírcsíkokat és hamvasít is, ahogy kell.

Rencsike02

2013. május 26.

Számomra a legjobb hamvasító.Évek óta ezt használom,és nagyon szeretem.Kellemes,lágy hamvasítást ad a hajamnak,és gyönyörűen csillogóvá varázsolja.Igaz nem olcsó,3000 ft körül van az ára,de nagyon sokáig elég,mivel én a sima samponommal keverem felesbe.

Rencsike02
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 26.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!