KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marek.adrienn, Módosítva: 2014. április 3.

Kategória:   Hajápolók

Az első professzionális párára aktiválódó Pro-Keratinos termék. A párának köszönhetően mélyen beszívódik a hajszálakba és megújítja azok szerkezetét.

• Egészségessé és erőssé teszi a hajat.
  • Kiegyenesíti a hajrostokat, fényes hatást kelt.
  • Védi a hajat a hajvasalás káros hőhatása ellen.

raffaiadri

2016. október 17.

A fodrászom ajánlására vettem meg. A krémet és szérumot egyszerre használom hajvasalás előtt. Gyönyörű fényes tőle a hajam. Nagyon szeretem. Bár a két termék együtt kicsit drága, de végül is sokáig elég.

raffaiadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

csibe

2014. október 1.

A fodrászom csodálatos hajat varázsolt nekem ezzel a szerrel, teljesen egyenes volt és még zuhanyzás után sem 'szöszösödött', így úgy voltam vele, hogy megveszem akkor otthonra. Lehet hogy én vagyok hozzá béna (ezért is adok két pontot), de az első használatkor még egész jó volt, azóta inkább nem rakom a hajamra, ugyanis össze-vissza száll tőle, nélküle jobb tartása van. Esetleg akkor fog újra előkerülni, ha vasalni szeretném a hajam.

Ami egyébként eléggé aggasztó az összetevői között az a legelső helyen szereplő denaturált alkohol, ami köztudottan szárító hatással bír. Buta voltam hogy vásárlás előtt ezt nem vettem figyelembe, azóta sosem veszek olyan hajápolót, amiben az alkohol akármilyen fajtája megtalálható.

csibe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 1.

marek.adrienn

2014. március 26.

Remek ez a szérum. A SteamPod hajvasalóval és krémmel együtt használom. Hajszárítás után, közvetlenül hajvasalás előtt viszem fel a hajamra. Finom az illata, szép és ápolt lesz tőle a haj, de... csak akkor ha közvetlenül hajszárítás után már vasalom is a hajam, ha mondjuk másnap akarom használni hajvasaláshoz, akkor már zsírosnak tűnik tőle a hajam. Szóval frissem mosott hajon nagyon jó és három-négy napig sem kell vele semmit csinálnom. Nagyon megszerettem.

marek.adrienn
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 26.

Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil