KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: aukszflora, az összetevőket feltöltötte: pollynora, Módosítva: 2015. március 16.

Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A Skin Perfection BB krém a bőrápoló hatóanyagok mellett segít a bőr egyenetlenségeinek simításában, a pórusok elfedésében, ráadásul 25-ös fényvédővel gondoskodik bőröd védelméről és ragyogásáról.

Ár: 2000Ft , Eladó: Majtika
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Mosonmagyaróvár, fizetés: Megbeszélés alapján.
Ár: 2000 Ft , Eladó: Koska
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, II.kerület, fizetés: személyes átvétel v. egyéb
Krémmánia Kedvencek a -től
Szindia

2016. november 13.

Első körben abszolút semmilyen számomra. Általában mindig nagyon boldog és izgatott vagyok mikor új sminket veszek, ennél elmaradt. Nem ő az igazi BB. Barátnő tanácsára vettem ő nagyon szereti. Nekem Nagyon hasonló mint a Garnier 5 in 1 terméke azt jobban szerettem :) Ennek nagyon tetszik a csomagolása kiszerelése. Bár ugye ezzel sokra nem megyek de azert mégis jó ránézni. Tetszik benne, hogy az állaga nagyon nagyon puha és ez olyan kellemes. Felvitelkor is nagyon jól esik a bőrömnek. De nem mondanám,hogy tartós. Egy idő után pacás lesz, és sárgás foltos amit nagyon nem szeretek . Csak ujjakkal lehet szèpen felvinni és masszírozgatni a bőrbe ami azért néha kellemetlen . A fixàlásra sem reagál túl jól sajnos .Lehet a zsíros bőröm miatt nem vàlt be . Jó hír, hogy az arcom még ezek ellenére is puha maradt. Mert kifejezetten jól hidratál. Legalább :) Néha ha nincs kedvem úgy sminkelni egy csöpp alapozóval keverve felteszem. Mert hát fedésre nem túl erős, de tudjuk, hogy a BB-nek nem is ez az elsődleges feladata. Újra nem fogom venni, de egy próbát megért. Gyarapodott vele a sminkkészlet. El fog azért fogyni :) De a tökéletes BB nem ez számomra. Keresem továbbra is.

Szindia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 13.

Shinejuci

2016. november 4.

Az egyik legjobb drogériás BB. nekem eleg a fedese nappalra mikor igazan nem akarok tul sok sminket viselni. Nem nagy a fedése de ez egy BB nem egy alapozó,nem is ez a dolga. Már 3x-ra veszem újra. Lélegzik alatta a bőröm. Szeretem

Shinejuci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

csikosmatyas

2016. október 16.

Volt ilyenem. Én szerettem. A világos árnyalat nyáron klassz kis természetes hatást adott. Lehet hogy újra veszem. 5*mert olcsó és ami rá volt írva azt nálam teljesítette.

csikosmatyas
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 16.

Panna91

2016. október 11.

Fedése nekem pont jo, kicsi is elég belőle. Még csak párszor használtam, meglátjuk milyen lesz hosszútávon. Eddig ötös.

Panna91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 11.

Fannnya

2016. október 1.

Mindenkinek más a bőre, nekem szerencsém van ezzel a krémmel, rajtam egyszerűen tökéletes. Szépen egységesíti a bőrt, egészségesebb lesz tőle az összkép. Mostanában nem is nagyon használok alapozót, csak ezt, persze a téli hónapokban ez változni fog. A szérumját is használom hozzá, kifejezetten jók így együtt, többször vettem már újra mind a kettőt.

Fannnya
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 1.

Leander

2016. augusztus 23.

Nekem bejött. Szép, egyenletes bőrfelszínt eredményez, diszkrét, nem hivalkodó, tényleg mintha semmi sem lenne rajtad, mégis szebb a végeredmény, mint nélküle. Gyorsan és szépen eloszlik, beszívódik. Eredetileg otthonülős napokra vettem, mivel jelenleg baba miatt eléggé sokat vagyok itthon, de mégsem szeretnék leharcolt mosogatórongyként kinézni, illetve egy kis fényvédelem is jól jön, ha kimegyek a gyerekkel sétálni, edzeni. Szóval eredetileg itthoni használatra vettem, ha megyek valahova az Estée Lauder Daywear BB-jét szoktam használni, de lehet, hogy felcserélem a dolgot, mert az igazat megvallva a L'Oréal terméke szerintem kicsit jobb. Ár-érték arányban klasszisokkal, de igazából a kettő eredményét figyelembe véve is jobban működik az olcsóbb termék a bőrömön. Egyedül az illat az, amiben az Estée Lauder az abszolút nyerő, de talán az sem nagy baj, hogy ezt a terméket nem pakolták tele illatanyaggal.

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

im

2016. augusztus 20.

Sosem vettem volna meg magamtól, ajándékba kaptam, és nagyon meglepődtem, nekem mennyire bevált ez a BB-krém.
Az európai piacról eddig csak a Garnier zsíros bőrre készült BB-jét használtam, évekkel ezelőtt, amikor még nem voltam tudatos kozmetikumvásárló. Aztán kipróbáltam néhány koreai BB-mintát, illetve a Bourjois CC-krémjét. Ezek mind inkább egy könnyű vagy közepes fedésű alapozó tudását hozták. Ezekhez ez a L'Oréal BB nem ér fel, mást tud.

Pozitívumok:
- Gondolom, a szilikonoknak köszönhetően pillekönnyű, nekem nem ragad, nem tapad, gyorsan szétoszlik a bőrön. Sem ecsetet, sem szivacsot nem használok a felvitelhez, csak az ujjaimat, nekem így a legszebb az eredmény, a formula beleolvad a bőrbe.A pórusaim kevésbé látszódnak.
- Ha ez egy erősen pigmentált, magas fedésű termék lenne, gondban lennék azzal, hogy a szín (közepes) nekem túl sötét lenne az arcomhoz, így viszont csak egy enyhe, bőrszépítő színkiegyenlítés látszódik, de igazából észre sem lehet venni, hogy van valami a bőrömön. "No make up" sminkekhez tökéletes, és én legtöbbször ilyen sminkeket készítek magamnak a mindennapokban.
- Kipróbáltam vele a tégelyes Catrice korrektoromat, amelyet nem szerettem eddig használni, mert akárhogy hidratáltam alá, mindig csúnya, ráncos-pergős lett az eredmény. Most kiderült, hogy nem is hidratálás kellett volna a korrektor alá (ez a BB nekem csöppet sem hidratál), hanem primer. Így tökéletes az együttműködés, és végre el tudom használni a Catrice korrektort is.
- Az én bőrömet eddig nem irritálta. (2 hete használom.)
- Mindig kenek alá fényvédőt (A'pieu Pure Block Natural Sun Cream), nem kukacosodik rajta.
- Nem zsírosodik át túl gyorsan púder nélkül sem, 4-5 órát kibír.

Összességében:
Negatívumot nem tudok írni. Számomra a nyár felfedezése ez a termék, amely valamiféle átmenet a színezett hidratáló és a színezett primer között. Nagyon örülök, hogy így bevált. Eddig nem volt megfelelő termékem a nyári sminkeléshez, amikor minden leolvad az arcról, ez most megváltozott.

im
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

Pozitívumok:
- Az én bőrömet eddig nem irritálta. (2 hete használom.)
- Nem zsírosodik át túl gyorsan púder nélkül sem, 4-5 órát kibír.

Összességében:

pankaland

(!)
2016. július 29.

Első BB krém amit kipróbáltam. Néhány hónapja, tavasszal kezdtem el használni. Egy kedves barátnőm ajánlotta, ránézve az arcomra azt mondta, hogy velem csodákat tenne ez a krém. És tényleg. Nekem tökéletes az a minimális fedés amit tud, pont elég. Szépnek, egyenletesnek látom tőle a bőröm, könnyen felkenhető, nem csomós, nem darabos, nem esik szét. Még a kombinált bőrtípusom zsírosabb részei sem okoznak problémát neki. Korábbi alapozóm, (btw nem az olcsó kategóriából való) a homlokom zsírosságával nem bírt el, ez a krém simán egyenletessé teszi az egész arcom. Napközben pedig olyan érzés, mintha nem lenne rajtam smink. Ja igen, szeretem, hogy nem lesz egyáltalán fényes tőle az arcom, természetes hatása van.

pankaland
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 29.

Misa

2016. július 2.

Hátööö... Nem tudom eldönteni egy hónapnyi használat után, hogy most szeretem-e vagy nem.
Ami miatt NEM szeretem:
- a sokak által emlegetett, fura, lassan beszívódó állag
- kevés fedés
- gyanítom, hogy irritálja a bőrömet.
Ami miatt szeretem:
- a sokak által emlegetett, fura állag, mert ad a bőrömnek egy egészséges fényt
- a kevés fedés, mert nagyon természetes a végeredmény
- a hidratáló hatását.
Tudja a fene, adok neki még egy hónapot, aztán meglátjuk. Leárazva érdemes megvenni.

Misa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 2.

Ami miatt NEM szeretem:
- a sokak által emlegetett, fura, lassan beszívódó állag
- kevés fedés
- gyanítom, hogy irritálja a bőrömet.
Ami miatt szeretem:
- a sokak által emlegetett, fura állag, mert ad a bőrömnek egy egészséges fényt
- a kevés fedés, mert nagyon természetes a végeredmény
- a hidratáló hatását.

Yeliz

2016. május 30.

Nem igazán fed semmit és ahogy előttem is írták, mintha be sem akarna szívódni. Marad egy ilyen furcsa réteg az arcomon, ha nem használok rá púdert.

Yeliz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

A C-vitamin egy formája glükózzal kombinálva. Az összetevő gyártója, a Hayashibara cég szerint miután az ascorbyl glucoside beszívódik a bőrbe, az összetevő C-vitaminná és glükózzá bomlik le, így hatása a tiszta C-vitaminnal szinte egyező. Az összetevő előnye, hogy az ascorbyl glucoside fény és levegő jelenlétében stabilabb, mint a tiszta C-vitamin.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!