KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: aukszflora, az összetevőket feltöltötte: pollynora, Módosítva: 2017. augusztus 3.

Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A Skin Perfection BB krém a bőrápoló hatóanyagok mellett segít a bőr egyenetlenségeinek simításában, a pórusok elfedésében, ráadásul 25-ös fényvédővel gondoskodik bőröd védelméről és ragyogásáról.

Ár: 2000Ft , Eladó: Majtika
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Mosonmagyaróvár, fizetés: Megbeszélés alapján.
Ár: 2000 Ft , Eladó: Koska
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, II.kerület, fizetés: személyes átvétel v. egyéb

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

mysteryGirl

2017. március 30.

Kisebb bőrproblémára vettem (apró kiütések) de nem tünteti el teljesen, fedése tehát közepes. Emellé még mindenképpen szükséges korrektor és púder is, mert fénylik tőle egy picit az arcom. Arányaiban nézve nem rossz termék, szeretem, de azt hiszem hogy még kísérletezni fogok tovább.

mysteryGirl
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 30.

ssyakaky

2017. január 13.

nagyon sokaig napi rendszerességgel használtam alapozó helyett, közepes fedése miatt rá kellett púderezni. nincs extra hidratáló hatása, de nappalra nem rossz, nyaron sem folyik le. sötétebb árnyalatút később a vilagosabbra váltottam, igazán egyik színe se passzolt az bőrömhöz, viszont a két árnyalatot összekeverve pont jo lett a végeredmény. szóval összességében egész jó kis bb krém lenne, de a harmadik ujravetel utan azt vettem észre, hogy használat utan elkezdett viszketni az arcom. hosszas kísérletezés után jöttem rá, hogy sajnos ő lesz a hibás, lehet valamit valtoztattak az osszetevokon, nem tudom, de igy lehetetlenség használni, fájó szívvel meg kellett valnom tőle.

ssyakaky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

barigy

2017. január 7.

Nem draga, enyhen fed, az osszkep tole eleg klassz. Akinek nincs problemas a bore, annak batran merem ajanlani.

barigy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

RockSusie

2016. december 31.

Egész jó én mindig ezt használom, de semmiben nem jobb mint más BB krémek

RockSusie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 31.

Egész jó én mindig ezt használom, de semmiben nem jobb mint más BB krémek

meridaa

2016. november 15.

Meglepett ez a sok negatív vélemény. Nekem ez a 4. próbálkozásom BB krém terén (Garnier,Nivea,Helia D egyiket se venném újra...), ez az egy aminél most gondolkodom, hogy újra veszem ,de azért olvasgatom a többi után is, hátha van ami ennél is jobb fedésű, még nem döntöttem.

Update: Mivel nem találkoztam tetszetősebb drogériás BB-vel, újra szerettem volna venni, de már sehol sem találtam.

meridaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

kitti002

2016. november 15.

Nem akartam minden nap alapozóval terhelni a bőrömet, így gondoltam kipróbálom a BB krémet. Kicsit félve vettem meg, de nem bántam meg. Nincs összehasonlítási alapom, mivel ez az első BB krémem, de nekem ez egy kellemes, könnyed kis krém. A fedése nyilván nem olyan, mint egy alapozónak, de nem is ez a dolga.Szép, természetes hatása van, egészséges fényt ad a bőrnek és szerencsére pattanásokat sem okozott (eddig). Én először hidratálókrém felé kenve próbálkoztam vele, ami totális kudarcba fulladt, mert mintha radíroznák, úgy jött le az arcomról, pedig hagytam beszívódni az arckrémemet. Így én reggel hidratálókrém helyett is ezt teszem fel, ami nálam nagy csoda, mert sosem gondoltam volna, hogy elég lesz csak ennyi hidratálás, főleg hideg időben. Este persze azért extra ápolást kap a bőröm, így tudom elérni azt, hogy reggelente elég legyen ez a BB krém. Kiárusításon vettem, úgyhogy szerintem meg fog szűnni. Aki még ki akarja próbálni, most tegye.

kitti002
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

csipkeorsika

2016. november 15.

Ez egy szuper termek! Csak azert vettem meg, mert kellett egy bb krém, es 1499.- volt leertekelve, így tettem egy próbát, es nem bántam meg! :) szépen hidratal, egységesítik az arcbort, es természetes színű (pedig elég hideg árnyalat k tűnt a világosabb). Fedese elég kevés van, de a pórusokat kitölti es a pirossagot fedi. Plusz pont higy nem 30 es nem 40 hanem 50 mi :) lehet teljes áron csak 4* járna de féláron jar erte az 5*

csipkeorsika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

klaere

2016. november 14.

Én 1.600 forintocskáért kaparintottam meg, eredeti árát sokallom. Alapvetően szép, problémamentes bőrre való, amolyan színezett hidratáló, a fényvédő meg ad az arcnak egy kis egészséges ragyogást/fényt. Amit ígér, betartja. Fixáláshoz kell szerintem púder, mert alapból nem valami tartós. "Natúr" sminkhez tökéletes.

klaere
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

Szindia

2016. november 13.

Első körben abszolút semmilyen számomra. Általában mindig nagyon boldog és izgatott vagyok mikor új sminket veszek, ennél elmaradt. Nem ő az igazi BB. Barátnő tanácsára vettem ő nagyon szereti. Nekem Nagyon hasonló mint a Garnier 5 in 1 terméke azt jobban szerettem :) Ennek nagyon tetszik a csomagolása kiszerelése. Bár ugye ezzel sokra nem megyek de azert mégis jó ránézni. Tetszik benne, hogy az állaga nagyon nagyon puha és ez olyan kellemes. Felvitelkor is nagyon jól esik a bőrömnek. De nem mondanám,hogy tartós. Egy idő után pacás lesz, és sárgás foltos amit nagyon nem szeretek . Csak ujjakkal lehet szèpen felvinni és masszírozgatni a bőrbe ami azért néha kellemetlen . A fixàlásra sem reagál túl jól sajnos .Lehet a zsíros bőröm miatt nem vàlt be . Jó hír, hogy az arcom még ezek ellenére is puha maradt. Mert kifejezetten jól hidratál. Legalább :) Néha ha nincs kedvem úgy sminkelni egy csöpp alapozóval keverve felteszem. Mert hát fedésre nem túl erős, de tudjuk, hogy a BB-nek nem is ez az elsődleges feladata. Újra nem fogom venni, de egy próbát megért. Gyarapodott vele a sminkkészlet. El fog azért fogyni :) De a tökéletes BB nem ez számomra. Keresem továbbra is.

Szindia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 13.

Shinejuci

2016. november 4.

Az egyik legjobb drogériás BB. nekem eleg a fedese nappalra mikor igazan nem akarok tul sok sminket viselni. Nem nagy a fedése de ez egy BB nem egy alapozó,nem is ez a dolga. Már 3x-ra veszem újra. Lélegzik alatta a bőröm. Szeretem

Shinejuci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

A C-vitamin egy formája glükózzal kombinálva. Az összetevő gyártója, a Hayashibara cég szerint miután az ascorbyl glucoside beszívódik a bőrbe, az összetevő C-vitaminná és glükózzá bomlik le, így hatása a tiszta C-vitaminnal szinte egyező. Az összetevő előnye, hogy az ascorbyl glucoside fény és levegő jelenlétében stabilabb, mint a tiszta C-vitamin.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!