KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: aukszflora, az összetevőket feltöltötte: pollynora, Módosítva: 2015. március 16.

Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A Skin Perfection BB krém a bőrápoló hatóanyagok mellett segít a bőr egyenetlenségeinek simításában, a pórusok elfedésében, ráadásul 25-ös fényvédővel gondoskodik bőröd védelméről és ragyogásáról.

Ár: 2000Ft , Eladó: Majtika
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Mosonmagyaróvár, fizetés: Megbeszélés alapján.
Ár: 2000 Ft , Eladó: Koska
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, II.kerület, fizetés: személyes átvétel v. egyéb
Zita0606

2016. május 23.

Nem tökéletes, de jelenleg a legjobb, amit használni tudok. Az árnyalata (világosabb) nagyon jól passzol a bőrömhöz, egyáltalán nem sárgás, tónusú, nagyon természetes. Jól el lehet oszlatni ujjal, nem morzsálódik, nagyon jól egységesíti a bőr különböző árnyalatait, egészen szépen elfedi a pattanások pirosságát, a hegek után maradt barnás foltokat, szinte alig kell utána korrektort használnom. Kisebb izzadásra sem folyik le az arcomról. Felkenve kissé ragacsos, zsíros érzetű, enyhén fényes, de púderrel selymesen sima, egészségesen matt bőrképet lehet elérni, a ragacsos érzet elillan. Nem érzem, hogy rajtam lenne, kellemes viselet, de nagyon hamar átzsírosodik, "szétfolyik", a nap végére már kényelmetlen, hogy az arcomon van. Ezt leszámítva elég jó ár-érték arányú BB krém.

Zita0606
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

Lily04

2016. május 18.

Zsírossá, fényessé tette az amúgy száraz bőrömet. Mint ahogy előttem is írták, olyan mintha nem szívná be a bőröm és egy barna zsíros réteg maradna rajta. A felét nagy nehezen elhasználtam, a maradék megy a kukába.

Lily04
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

stellacadente

2016. május 18.

Borzasztóan átfényesedik tőle az arcom, illetve talán nem is ez a legjobb kifejezés, mintha be sem szívná rendesen a krémet. Pedig egy BB elvileg hidratáló is egyben, vagy minimális hidratáló hatása kellene, hogy legyen. Nagyon szerettem volna szeretni, mert annyi jó véleményt olvastam róla, de egyszerűen nem ment. Legközelebb okosabb leszek és nem hagyom magam becsapni az ilyen nagy szavakkal, hogy "5in1", inkább használok több jó terméket egymás után.

stellacadente
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

lillyofthew

2016. május 9.

Tökéletesen hozza a BB krémektől elvárható hatást, azonban felkenés közben csomósodik is a bőrön, pl. orr, ezért csak 4*.

lillyofthew
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

highnessofcreams

2016. május 1.

Na nekem még eddig semmilyen kozmetikum nem produkált irritációt vagy allergiát, de ettől a krémtől már ahogy feltettem ömleni kezdett a könnyem és csípett is, borzasztóak az összetevői is, mint minden L'oreal terméknek. Ha színezett hidratáló, akkor már sokkal inkább a Clinique CC-je, megéri a minőség.

highnessofcreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 1.

NovakneViki

2016. április 19.

Én a normál árnyalatot vettem meg, kinyomva először megijedtem, hogy túl sötét lesz, de felkenve nem látszik belőle semmi az arcomon, ami jelenthet jót is meg rosszat is. Hétköznap mindig alapozót használok, ezért arra vettem, hogy hétvégenként feldobjam vele a bőröm meg a sminkem, ezt a célt tökéletesen szolgálja.

NovakneViki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

CeCeDrake

2016. április 11.

A drogériás BB-k közül messze a legjobb.
Fedése nem nagy, nem is az a dolga, szépen kiegyenlíti a tónust, pici púderrel tökéletes. Összeségében szeretem.

Update: a szérummal együtt használva jól működik. Érdekes, mert pl más szérummal gyalázatos, szérum nélkül kritikán aluli, de azzal együtt nagyon jó! Nem minden nap használom, de sokszor előkerül és a kettő együtt tökéletes. Aki elégedetlen, próbálja ki hozzá a szérumot, először nekem is csalódás volt önmagában.

Update2: Egész nap kitartott, picit fényesedett át, akkor mattítólapoztam. A szérum a kulcsa ennek a BB-nek, azon szépen terül, nem foltosodik még a nap végére sem. Együtt szép bőrképet produkálnak.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 11.

A drogériás BB-k közül messze a legjobb.

blondie95

2016. február 23.

Az egy dolog, h BB kremrol beszelunk, igy az ember nem var alapozo szeru tokeletes borhatast, na de az a masik veglet amit ez a krem(?!?!?!?) muvel... Se nem fed, se nem egysegesit(foltos!!) se nem hidratal, plane nem bortokeletesit! Eleg szepet landolt a kukaban ..... Tobbert vartam, mert a hidratalo kemremjet hasznalom, azzal nagyjabol elegedett vagyok! De allitom, hogy ennel egy Essence-s ,,alapozo'' is jobb, pedig az az a marka ami sosem fog az arcomra kerulni... Bovli....

blondie95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 23.

Zsilka86

2016. február 8.

jó pár éve leszoktam az alapozó használatról és áttértem a BB krémre. Szerencsésnek mondhatom magam, mert nincs különösebb bőrproblémám, így csak a hidratálás miatt illetve a minimális szín miatt használom, hogy egységes legyen az arcszínem. Nekem bevált már kétszer újra vettem. Nem fed tökéletesen, viszont nem lesz tőle zsíros pattanásos a bőröm, nem pereg le és nem ül meg bizonyos helyeken az arcomon. Nekem bevált és nagyon sokáig elég, mert egy borsónyi is elég. Sajnos más BB krémekkel eddig mind befürödtem és pár használat után, vagy a kukában landoltak vagy elajándékoztam....
Ez örök darab a fürdőmben :)

Zsilka86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

Ez örök darab a fürdőmben :)

morsi

2016. január 15.

Együtt vettem meg az arckrémmel és az arclemosó tonikkal, gondoltam, milyen jó kis kombináció lesz majd ez. Nekem zsírom az arcbőröm, de ettől a krémtől mintha még egy réteg zsírt vittem volna fel rá. Nem győztem púderezni, de semmi sem segített. A színe sem volt elég világos, szóval nekem sajnos ment a kukába :(

morsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

A C-vitamin egy formája glükózzal kombinálva. Az összetevő gyártója, a Hayashibara cég szerint miután az ascorbyl glucoside beszívódik a bőrbe, az összetevő C-vitaminná és glükózzá bomlik le, így hatása a tiszta C-vitaminnal szinte egyező. Az összetevő előnye, hogy az ascorbyl glucoside fény és levegő jelenlétében stabilabb, mint a tiszta C-vitamin.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!