KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: aukszflora, az összetevőket feltöltötte: pollynora, Módosítva: 2015. március 16.

Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A Skin Perfection BB krém a bőrápoló hatóanyagok mellett segít a bőr egyenetlenségeinek simításában, a pórusok elfedésében, ráadásul 25-ös fényvédővel gondoskodik bőröd védelméről és ragyogásáról.

Ár: 2000Ft , Eladó: Majtika
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Mosonmagyaróvár, fizetés: Megbeszélés alapján.
Ár: 2000 Ft , Eladó: Koska
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, II.kerület, fizetés: személyes átvétel v. egyéb
blondie95

2016. február 23.

Az egy dolog, h BB kremrol beszelunk, igy az ember nem var alapozo szeru tokeletes borhatast, na de az a masik veglet amit ez a krem(?!?!?!?) muvel... Se nem fed, se nem egysegesit(foltos!!) se nem hidratal, plane nem bortokeletesit! Eleg szepet landolt a kukaban ..... Tobbert vartam, mert a hidratalo kemremjet hasznalom, azzal nagyjabol elegedett vagyok! De allitom, hogy ennel egy Essence-s ,,alapozo'' is jobb, pedig az az a marka ami sosem fog az arcomra kerulni... Bovli....

blondie95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 23.

Zsilka86

2016. február 8.

jó pár éve leszoktam az alapozó használatról és áttértem a BB krémre. Szerencsésnek mondhatom magam, mert nincs különösebb bőrproblémám, így csak a hidratálás miatt illetve a minimális szín miatt használom, hogy egységes legyen az arcszínem. Nekem bevált már kétszer újra vettem. Nem fed tökéletesen, viszont nem lesz tőle zsíros pattanásos a bőröm, nem pereg le és nem ül meg bizonyos helyeken az arcomon. Nekem bevált és nagyon sokáig elég, mert egy borsónyi is elég. Sajnos más BB krémekkel eddig mind befürödtem és pár használat után, vagy a kukában landoltak vagy elajándékoztam....
Ez örök darab a fürdőmben :)

Zsilka86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

Ez örök darab a fürdőmben :)

morsi

2016. január 15.

Együtt vettem meg az arckrémmel és az arclemosó tonikkal, gondoltam, milyen jó kis kombináció lesz majd ez. Nekem zsírom az arcbőröm, de ettől a krémtől mintha még egy réteg zsírt vittem volna fel rá. Nem győztem púderezni, de semmi sem segített. A színe sem volt elég világos, szóval nekem sajnos ment a kukába :(

morsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

Verseau

2015. december 6.

BB krémben már nem egyszer csalódtam, de ez kecsegtetőnek tűnt így megvettem.A fedése konkrétan a nullával vetekszik ráadásul a light árnyalat is sötét nekem, ráadásul foltos leszek tőle pedig ecsettel viszem fel,szóval elég nagy pénz kidobás volt.

Verseau
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 6.

timiagi

2015. november 27.

Szerencsére nem tapasztaltam, hogy lepotyogna az arcról,mint ahogy többen írtátok.Nekem kifejezettem tetszik ez a bb krém. A fedése lehetne kicsit erősebb,de alapvetően nagyon szeretem.

timiagi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

edo328

2015. november 18.

Módosîtanám a csalódásom. Adtam még egy esélyt, napokig használtam ujra. Alapos alá hidratálás után is 3 óra elteltével szabályosan le hámlik az arcomról. Undorító látvány. Ez nagy csalódás pedig egyébként nagyon szeretem a L'Oréal termékeket.

edo328
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

bungics

2015. október 13.

Ez kb. az ötödik BB krém, amit kipróbáltam. Nagyon szép egyenletes lesz a bőröm és nem érzem a maszk hatást, mint mindig eddig. Egyedül az a baj vele, hogy ez nem hidratáló krém. Jó alaposan alá kell hidratálni. De amúgy tökéletes.

bungics
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 13.

annushka88

2015. október 7.

Számomra felfoghatatlan, hogy kapott ilyen jó értékelést ez a termék. Első felvitel után észrevettem, hogy potyog le az arcomról, a tükörbe nézve úgy festettem, mint aki előző héten elaludt a napon, mint akinek hámlik a bőre, vagy már egy hete nem tisztálkodott. Másnap aláhidratálással próbálkoztam, aztán lepúderezéssel stb, de folyamatosan kellemetlen helyzetbe hoz ezzel a tulajdonságával. Olyan, mint a heliaD, az már felvitelkor lemorzsolódott, ez csak kb. 1 óra elteltével.
Ezen felül nem fed jól, kb. mint egy színezett mezei hidratáló, átfényesedik és fakó. Ápolatlan hatást kelt rajtam. Hatalmas csalódás.

Kuka kategória.

annushka88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 7.

Kuka kategória.

katica131

2015. szeptember 19.

íjjjjajjj de világos... felkenem és úgy nézek ki mint egy vízihulla :(

katica131
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

íjjjjajjj de világos... felkenem és úgy nézek ki mint egy vízihulla :(

lapiskat

2015. szeptember 13.

Hetente 2-3 alkalommal használom csak, amikor nyúzottabbnak látom a fejem. Alaposan alá kell hidratálnom, különben a száraz részeket kiemeli.
Ami a legjobban bevált eddig, az az, hogy a body shop e-vitaminos tonikjával áttöröltem az arcom és utána vittem fel ezt.
Összességében elégedett vagyok vele, mert ugyan a szeplőimet nem tünteti el, de valahogy mégis egységesebb bőrszínt nyújt (mellékesen hozzáteszem, hogy nem zavarnak a szeplők), és nálam a szem alatti területen is működik. A végeredmény természetes. Ez az első BB krémem, így összehasonlítási alapom nincs, mégis úgy érzem, hogy kell lennie ennél jobb terméknek is a piacon. Emiatt csak 4 csillag.

lapiskat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

A C-vitamin egy formája glükózzal kombinálva. Az összetevő gyártója, a Hayashibara cég szerint miután az ascorbyl glucoside beszívódik a bőrbe, az összetevő C-vitaminná és glükózzá bomlik le, így hatása a tiszta C-vitaminnal szinte egyező. Az összetevő előnye, hogy az ascorbyl glucoside fény és levegő jelenlétében stabilabb, mint a tiszta C-vitamin.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!