KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: aukszflora, az összetevőket feltöltötte: pollynora, Módosítva: 2015. március 16.

Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A Skin Perfection BB krém a bőrápoló hatóanyagok mellett segít a bőr egyenetlenségeinek simításában, a pórusok elfedésében, ráadásul 25-ös fényvédővel gondoskodik bőröd védelméről és ragyogásáról.

Ár: 2000Ft , Eladó: Majtika
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Mosonmagyaróvár, fizetés: Megbeszélés alapján.
Ár: 2000 Ft , Eladó: Koska
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, II.kerület, fizetés: személyes átvétel v. egyéb
Reni91

2015. július 13.

Nagyon szeretem! Pontosan azt kapom amit egy BB krémtől várok! Sokkal egyenletesebb lesz az arcbőröm, nem látszik, hogy lenne rajtam bármi is. Arra pont elég amire nekem kell! Az illata kellemes, könnyű eldolgozni! Előtte a termékcsalád többi tagját is felteszem az arcomra (tehát nappali hodratáló, szérum és szemkrém) Ezekkel együtt is tökéletesen hat! Egyetlen hátránya, hogy annyira nem mattít, így egy púderrel gyorsan átszaladok az arcomon, hogy jobban matt hatást keltsen és máris tökéletesnek néz ki az arcbőröm!
Imádom az egész Skin Perfection termékcsaládot!!! :)

Reni91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 13.

Imádom az egész Skin Perfection termékcsaládot!!! :)

borntobe

2015. július 10.

Hmmm. A szérumot és a lemosókat imádom, azért vettem ezt a hozzáillő bb-t. A világos kicsit barnás, elüt a hideg tónusú bőrömtől, de így nyáron okés, mert nincs nagy fedése. Viszont fényes, olajos hatású, lényegében arra jó, hogy van rajtam spf, és megtapad rajta a rimmel lasting finish. Még mindig a helia d működik a legjobban rajtam, nem tudom, elhasználom-e ezt. Ártani nem árt, kellemes viselet, de nem erre számítottam. Legyen 4.

Feltettem eladónak, párszor használtam, ezért olcsóbb, mint a többi, 1600 Ft :) Szárazabb és melegebb színű bőrű lánynak tuti jó lesz.

borntobe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

csemi

2015. július 10.

Nekem kimondottan tetszett, az egyik legjobb BB krém :) Jól fed, könnyű felvinni és tényleg egyenletesebb lett a bőröm :)

csemi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

fanny95

2015. július 6.

Úristen, ez a világ legbotrányosabb BB krémje! Az én bőrömnek semmi baja, nem száraz, nem zsíros, nem vagyok pattanásos, semmi, de BB krémet azért néha felkenek, egy-két alkalomra. Hát ez valami szörnyű. Olyan lesz a bőröm tőle, mintha megizzadtam volna, zsíros, nagyon nagyon csúnya hatást kelt. Biztos, hogy kidobom.(utána mitesszeres is lettem.)

fanny95
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 6.

Ekkra

2015. július 4.

Ez az első BB krémem és eddig jól teljesít. Nagyon fehér bőröm van és egy kicsit sötétebb a bőrszínemnél, de nyárra tökéletes, főleg, hogy fényvédő is van benne. Száraz a bőröm, így alá kell hidratálnom, de nem szárítja az arcomat egyáltalán. Nem fényesedik át és tényleg egységesebb lesz tőle a bőröm, bár azt is hozzá kell tenni, hogy nem nagyon van bőrhibám ezért nekem a fedése is elég, de szerintem akinek sok bőrhibája van az ne várjon csodát ettől (egyik BB krémtől sem) a terméktől, de kisebb bőrhibákra egy korrektorral tökéletes. Könnyű eloszlatni a bőrön, úgyhogy nálam ez is plusz pont és pattanásaim sincsenek tőle, pedig ettől kicsit féltem. Összességében nagyon meg vagyok vele elégedve. Ha ez megváltozik updatelek :)

Ekkra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 4.

Heli78

2015. június 27.

Nagyon szeretem ezt a BB krémet igén nyáron ez a sláger nálam. Nagyon jó hogy fényvédőt tartalmaz így nem kell azt is külön felkennem magamra. Már 2 tubussal is elhasználtam. Nekem a színe is megfelelő. Jól hidratál könnyű eloszlatni. :-)

Heli78
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 27.

LiZsu

2015. június 22.

Több BB krémmel is tettem már kísérletet azelőtt, de csak negatív tapasztalataim voltak - ez az első olyan, amivel meg vagyok elégedve és örülök neki, hogy megvettem, nem volt pénzkidobás. Természetes hatású, és egységes színt kölcsönöz az arcomnak. Körülbelül 2 hónapja használom a szérummal és a szemkrémmel együtt (meg azok nélkül is :) ).

LiZsu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 22.

Takaro

2015. június 15.

Nem rossz, de azert nem az igazi. Latszik hogy van valami a boron, a szaraz reszeket kiemeli, egyaltalan nem mattit, sot. Kicsi a szinvalasztek es nem is olcso.

Takaro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

Tigercat_haters

Korcsoport: < 18
2015. május 18.

Imááádom! Sokkal jobb mint a dream pure bb krémem,legszivesebben a termékcsalád összes darabját beszerezném,de hát na:D elég drágák és nekem még nincs is szükségem rájuk.

Tigercat_haters
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. május 18.

drzoerose

2015. május 16.

egységes fedést biztosít,elég tartós is
de sajnos az "univerzális" szín az én bőrömnek nagyon sötét,így kevernem kell dermablenddel,de ezt leszámítva teszi a dolgát

drzoerose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 16.

egységes fedést biztosít,elég tartós is

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

A C-vitamin egy formája glükózzal kombinálva. Az összetevő gyártója, a Hayashibara cég szerint miután az ascorbyl glucoside beszívódik a bőrbe, az összetevő C-vitaminná és glükózzá bomlik le, így hatása a tiszta C-vitaminnal szinte egyező. Az összetevő előnye, hogy az ascorbyl glucoside fény és levegő jelenlétében stabilabb, mint a tiszta C-vitamin.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!