KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: aukszflora, az összetevőket feltöltötte: pollynora, Módosítva: 2017. augusztus 3.

Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A Skin Perfection BB krém a bőrápoló hatóanyagok mellett segít a bőr egyenetlenségeinek simításában, a pórusok elfedésében, ráadásul 25-ös fényvédővel gondoskodik bőröd védelméről és ragyogásáról.

Ár: 2000Ft , Eladó: Majtika
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Mosonmagyaróvár, fizetés: Megbeszélés alapján.
Ár: 2000 Ft , Eladó: Koska
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, II.kerület, fizetés: személyes átvétel v. egyéb

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

annushka88

2015. október 7.

Számomra felfoghatatlan, hogy kapott ilyen jó értékelést ez a termék. Első felvitel után észrevettem, hogy potyog le az arcomról, a tükörbe nézve úgy festettem, mint aki előző héten elaludt a napon, mint akinek hámlik a bőre, vagy már egy hete nem tisztálkodott. Másnap aláhidratálással próbálkoztam, aztán lepúderezéssel stb, de folyamatosan kellemetlen helyzetbe hoz ezzel a tulajdonságával. Olyan, mint a heliaD, az már felvitelkor lemorzsolódott, ez csak kb. 1 óra elteltével.
Ezen felül nem fed jól, kb. mint egy színezett mezei hidratáló, átfényesedik és fakó. Ápolatlan hatást kelt rajtam. Hatalmas csalódás.

Kuka kategória.

annushka88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 7.

Kuka kategória.

katica131

2015. szeptember 19.

íjjjjajjj de világos... felkenem és úgy nézek ki mint egy vízihulla :(

katica131
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

íjjjjajjj de világos... felkenem és úgy nézek ki mint egy vízihulla :(

lapiskat

2015. szeptember 13.

Hetente 2-3 alkalommal használom csak, amikor nyúzottabbnak látom a fejem. Alaposan alá kell hidratálnom, különben a száraz részeket kiemeli.
Ami a legjobban bevált eddig, az az, hogy a body shop e-vitaminos tonikjával áttöröltem az arcom és utána vittem fel ezt.
Összességében elégedett vagyok vele, mert ugyan a szeplőimet nem tünteti el, de valahogy mégis egységesebb bőrszínt nyújt (mellékesen hozzáteszem, hogy nem zavarnak a szeplők), és nálam a szem alatti területen is működik. A végeredmény természetes. Ez az első BB krémem, így összehasonlítási alapom nincs, mégis úgy érzem, hogy kell lennie ennél jobb terméknek is a piacon. Emiatt csak 4 csillag.

lapiskat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

nemethanna1

2015. augusztus 19.

Tavasztól télig a hétköznapokra csak és kizárólag BB krémet használok. Imádom őket, amiért olyan könnyed az állaguk, könnyen eldolgozhatók, természetes hatásúak és nem folynak le a fejemről 40 fokban sem. Mivel a promóciós szöveg elcsábított, úgy döntöttem a jól bevált Rimmel Stay Matte BB-t kicsit félre teszem és adok egy esélyt ennek.
Minden földi jót ígér, amit az ember lánya csak kívánhat, ha alapozó-féléről van szó. 24 órás hidratálást, a bőrszín tökéletesítését, a pórusok elfedését, egyenletlenségek elsimítását és ragyogó bőrszínt biztosít elviekben. Azonban azon kívül, hogy fényvédőt (SPF 25) tartalmaz és, hogy az állaga kiváló - könnyen és minőségien dolgozhatunk vele, kellően folyékony, hamar beszívódik, de jól eldolgozható - semmi más pozitívumot nem tudok mondani. Hiába a szuper textúra, ha egyszerűen használhatatlan alapozásra. A legnagyobb hiba a színskála, egész pontosan annak hiánya. A BB krém két árnyalatban kapható, evidens, hogy egy világos és egy sötét tónusra való termék is a polcokra kerüljön, ezzel szemben azonban a fair is olyan barna, mint a Rimmel Stay Matte legsötétebb beige színe. Mivel az én bőröm fakó, eleve elrendeltetett, hogy nem fogom tudni használni. Már ez is elég nagy hiba, de még ezt is lehet fokozni. A fedése nuku, tényleg egy az egyben nulla, az ég adta világon semmit nem fed. Se a bőrpirossággal, se a pórusokkal nem bánik el, a pattanásokról ne is beszéljünk. Az sem túl kecsegtető, hogy mattosítani sem tud, az én bőröm száraz, de ez a termék annyira zsíros, hogy az én T-zónám is simán kifényesedett. Hatalmas csalódás volt számomra ez a termék, hiszen egy az egyben használhatatlan.

nemethanna1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

olahnemese

2015. augusztus 7.

Egész nyáron alapozó helyett használom,nekem tökéletesen fed és minimális mennyiség is elég. Enyhe, semleges illatú, nagyon könnyű állagú, nagyon hamar beszívódik. Az arcom egész nap frissnek látszik, nagyon szeretem! Ahogy a szérumot is. Világos bőröm van, a világos árnyalat szuperül passzol a bőröm színéhez. Kell ennél több? Biztosan újravásárolom.

olahnemese
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

v.alexandra27

2015. augusztus 1.

Nekem nagyon bevált, a pórusokat hihetetlenül jól összehúzza, enyhe fedése is van, könnyű felvinni és nem szárít. Számomra tökéletes, biztos újraveszem :)

v.alexandra27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

Reni91

2015. július 13.

Nagyon szeretem! Pontosan azt kapom amit egy BB krémtől várok! Sokkal egyenletesebb lesz az arcbőröm, nem látszik, hogy lenne rajtam bármi is. Arra pont elég amire nekem kell! Az illata kellemes, könnyű eldolgozni! Előtte a termékcsalád többi tagját is felteszem az arcomra (tehát nappali hodratáló, szérum és szemkrém) Ezekkel együtt is tökéletesen hat! Egyetlen hátránya, hogy annyira nem mattít, így egy púderrel gyorsan átszaladok az arcomon, hogy jobban matt hatást keltsen és máris tökéletesnek néz ki az arcbőröm!
Imádom az egész Skin Perfection termékcsaládot!!! :)

Reni91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 13.

Imádom az egész Skin Perfection termékcsaládot!!! :)

borntobe

2015. július 10.

Hmmm. A szérumot és a lemosókat imádom, azért vettem ezt a hozzáillő bb-t. A világos kicsit barnás, elüt a hideg tónusú bőrömtől, de így nyáron okés, mert nincs nagy fedése. Viszont fényes, olajos hatású, lényegében arra jó, hogy van rajtam spf, és megtapad rajta a rimmel lasting finish. Még mindig a helia d működik a legjobban rajtam, nem tudom, elhasználom-e ezt. Ártani nem árt, kellemes viselet, de nem erre számítottam. Legyen 4.

Feltettem eladónak, párszor használtam, ezért olcsóbb, mint a többi, 1600 Ft :) Szárazabb és melegebb színű bőrű lánynak tuti jó lesz.

borntobe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

csemi

2015. július 10.

Nekem kimondottan tetszett, az egyik legjobb BB krém :) Jól fed, könnyű felvinni és tényleg egyenletesebb lett a bőröm :)

csemi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

fanny95

2015. július 6.

Úristen, ez a világ legbotrányosabb BB krémje! Az én bőrömnek semmi baja, nem száraz, nem zsíros, nem vagyok pattanásos, semmi, de BB krémet azért néha felkenek, egy-két alkalomra. Hát ez valami szörnyű. Olyan lesz a bőröm tőle, mintha megizzadtam volna, zsíros, nagyon nagyon csúnya hatást kelt. Biztos, hogy kidobom.(utána mitesszeres is lettem.)

fanny95
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 6.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

A C-vitamin egy formája glükózzal kombinálva. Az összetevő gyártója, a Hayashibara cég szerint miután az ascorbyl glucoside beszívódik a bőrbe, az összetevő C-vitaminná és glükózzá bomlik le, így hatása a tiszta C-vitaminnal szinte egyező. Az összetevő előnye, hogy az ascorbyl glucoside fény és levegő jelenlétében stabilabb, mint a tiszta C-vitamin.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!