KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: aukszflora, az összetevőket feltöltötte: pollynora, Módosítva: 2017. augusztus 3.

Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A Skin Perfection BB krém a bőrápoló hatóanyagok mellett segít a bőr egyenetlenségeinek simításában, a pórusok elfedésében, ráadásul 25-ös fényvédővel gondoskodik bőröd védelméről és ragyogásáról.

Ár: 2000Ft , Eladó: Majtika
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Mosonmagyaróvár, fizetés: Megbeszélés alapján.
Ár: 2000 Ft , Eladó: Koska
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, II.kerület, fizetés: személyes átvétel v. egyéb

Heli78

2015. június 27.

Nagyon szeretem ezt a BB krémet igén nyáron ez a sláger nálam. Nagyon jó hogy fényvédőt tartalmaz így nem kell azt is külön felkennem magamra. Már 2 tubussal is elhasználtam. Nekem a színe is megfelelő. Jól hidratál könnyű eloszlatni. :-)

Heli78
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 27.

LiZsu

2015. június 22.

Több BB krémmel is tettem már kísérletet azelőtt, de csak negatív tapasztalataim voltak - ez az első olyan, amivel meg vagyok elégedve és örülök neki, hogy megvettem, nem volt pénzkidobás. Természetes hatású, és egységes színt kölcsönöz az arcomnak. Körülbelül 2 hónapja használom a szérummal és a szemkrémmel együtt (meg azok nélkül is :) ).

LiZsu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 22.

Takaro

2015. június 15.

Nem rossz, de azert nem az igazi. Latszik hogy van valami a boron, a szaraz reszeket kiemeli, egyaltalan nem mattit, sot. Kicsi a szinvalasztek es nem is olcso.

Takaro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

Tigercat_haters

Korcsoport: < 18
2015. május 18.

Imááádom! Sokkal jobb mint a dream pure bb krémem,legszivesebben a termékcsalád összes darabját beszerezném,de hát na:D elég drágák és nekem még nincs is szükségem rájuk.

Tigercat_haters
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. május 18.

drzoerose

2015. május 16.

egységes fedést biztosít,elég tartós is
de sajnos az "univerzális" szín az én bőrömnek nagyon sötét,így kevernem kell dermablenddel,de ezt leszámítva teszi a dolgát

drzoerose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 16.

egységes fedést biztosít,elég tartós is

fleur.cherie

2015. május 12.

Pontosan azt produkálja, amit egy BB krémtől várok: érezhetően hidratál és szépen kiegyenlíti az arcszínemet. Természetesen ha néha pattanás vagy erősebb pirosság jelenik meg valahol az arcomon, akkor korrektorral rá kell segíteni, de ezt nem számítom hibának, örülök, hogy nincs maszk hatása. Rádadásul ma a fényvédő hatása is ötösre vizsgázott, egy óra tűző napon ülés után biztos voltam benne, hogy a mostanában fényérzékeny bőröm le fog égni, de nem így történt. Gyakorlatilag az első BB krém ami bevált, végre én is megtapasztalhattam, miért a hype. :)

fleur.cherie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 12.

mgina007

2015. május 8.

Nekem eddig egyáltalán nem váltak be a BB krémek, talán a Clinique Superdefense BB, ami úgy ahogy, mert erős a fedése. Szóval a helyzet az, hogy bármennyire is reménykedtem, ez sem tetszik. Egyszerűen az én bőröm nem szereti a BBket, meg valószínűleg a gyenge fedés is zavar, pedig nem olyan katasztrofális az arcom. Nem pontozom le, mert anyukámhoz vándorolt, aki viszont kifejezetten szereti a BB krémeket. Tehát nem gondolom, hogy ez egy rossz termék, csak nem nekem való.

mgina007
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 8.

Zsuzs

2015. április 27.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel. Nagyon szuper az állaga, könnyű eldolgozni kézzel is. Nem zsírosodik tőle a bőröm. A fedése nem tökéletes, inkább csak kiegyenlíti az arcbőrömet, de nem is vártam tőle többet és nyárra nekem ennyi bőven elég. Plusz még fényvédő is van benne, és az összetevői sem rosszak.

Zsuzs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 27.

Momoka87

2015. április 26.

Szerintem tökéletes !! Megfelelt az összes kritériumomnak!! Szépen egységesen fed, tartós a fedése, nem sárga hanem barna, ápol ,nincs maszk szerű hatása a bőrömön, nem pattogok ki alatta =) Nyárra csak ajánlani tudom mindenkinek aki könnyű alapozót szeretne!

Momoka87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

Lindi

2015. április 18.

Hát idősebb bőrre nem jó.

Lindi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 18.

Hát idősebb bőrre nem jó.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

A C-vitamin egy formája glükózzal kombinálva. Az összetevő gyártója, a Hayashibara cég szerint miután az ascorbyl glucoside beszívódik a bőrbe, az összetevő C-vitaminná és glükózzá bomlik le, így hatása a tiszta C-vitaminnal szinte egyező. Az összetevő előnye, hogy az ascorbyl glucoside fény és levegő jelenlétében stabilabb, mint a tiszta C-vitamin.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!