KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: aukszflora, az összetevőket feltöltötte: pollynora, Módosítva: 2017. augusztus 3.

Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A Skin Perfection BB krém a bőrápoló hatóanyagok mellett segít a bőr egyenetlenségeinek simításában, a pórusok elfedésében, ráadásul 25-ös fényvédővel gondoskodik bőröd védelméről és ragyogásáról.

Ár: 2000Ft , Eladó: Majtika
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Mosonmagyaróvár, fizetés: Megbeszélés alapján.
Ár: 2000 Ft , Eladó: Koska
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, II.kerület, fizetés: személyes átvétel v. egyéb

anettzs

2015. április 18.

Régóta gondolkozok bb krémen, aztán erre esett a választásom. Nem bántam meg, a L'oreal skin perfection családja elég jóra sikeredett, ez sem okoz csalódást. Olyan, mintha nem lenne semmi az arcomon, de sokkal szebb a tónusa és puhább is. Nem lenne baj, ha több árnyalata lenne, mert a medium az én világos arcbőrömön pont jó.

anettzs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 18.

Nita45

2015. április 12.

Nekem ez az eddigi legjobb BB krémem! Végre nem zsírosodik az arcom, olyan mintha semmi nem lenne az arcomon de mégis fed teljesen természetes hatású. Imádom!!

Nita45
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 12.

Morci

2015. április 1.

A három termék (szérum, nappali krém, BB) közül ez vált be a legkevésbé. A színe és a fedése nekem teljesen megfelel, de míg a szérum és a krém egyáltalán nem zsírosított, ettől elkezdett fényleni a homlokom. Azért nem rossz...

Morci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 1.

KlaudiaZs

2015. március 26.

Ha már nincs igazán árnyalat választás, csak világos meg sötétebb bőrre való, annyit elvárhatna az ember, hogy akkor ezek amolyan semleges színek legyenek, de sajnos ebből a világos túl rózsaszínes, olyan idegesítő. A fedése szinte semmi, nem is azért vettem meg, hanem csak hogy egyenlítse a bőrszínem kicsit és kellett egy fényvédős krém, de sajnos ez a rózsaszínes világos árnyalat pont annyira fed, hogy látszódik, ez bizony nem az én bőrtónusomhoz való. Keverve el fogom használni, ha már megvettem, vagy púderrel korrigálok, mert amúgy szörnyen csillog, alapvetően kevésbé zsíros manapság a bőröm, de ettől olyan, mint a "régi szép időkben", úgyhogy köszi, de magában inkább nem használnám... Sajnálom egyébként, mert ezt a skin perfection családot szeretem nagyon, kedvenceim manapság.

KlaudiaZs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

rapkaedina

2015. március 11.

Ma vásároltam, és gyorsan ki is próbáltam :) Az illata tetszik, az állaga is szuper (bár elsőre kicsit megrémültem, mert hígnak tűnt, de amint eldolgoztam már jó volt) BB krémhez képest jól fed, szépen kiegyenlíti a bőröm színét és jól is passzol hozzá (mintha még igazodna is)! A tág pórusokat annyira nem fedi el, de eddig csak rosszabb BB-m volt! Van egy szép, egészséges fénye ettől picit olyan mintha semmi nem lenne az arcomon! Most már csak az a kérdés, hogy meddig bírja kifényesedés nélkül a zsíros bőrömön! Párnap múlva jön az update az egész napos viselésről! Addig 5*, mert eddig ez a legjobb BB-m!

rapkaedina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 11.

Feketepárduc

2015. január 29.

Nagyon kellemes viselni, nem szárítja a bőrt. Van egy alap fénye, de nem fényesedik ki még jobban a nap végére. Zsírosabb bőrön azonban nem biztos, hogy ideális. A világos árnyalatot vettem meg, a szín tökéletes, nagy örömömre. Ha egy picivel jobban fedne, simán megérdemelné az öt csillagot. Így is csak nagy szigorúságomban vonok le egy csillagot - amúgy nagyon tetszik ez a bb :)

Feketepárduc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 29.

flinda82

2015. január 28.

Egyelőre kifejezetten tetszik, idomul a bőrhöz, enyhén egységesít és a csontszáraz fejemen csak a nap végére csillan be nagy ritkán. Külön öröm, hogy a világos árnyalata természetesen mutat a szürkés-rózsaszín, sápadt arcon. Szerintem inkább primerre hasonlít, mint a többi drogériás BB krémre, amik hidratáló krémes hatást adnak: kicsit ragadnak és még erős bedolgozással sem "szívódnak fel" teljesen. Ez szárazabb és szilikonosabb érzetű, nyomtalanul rásimul a bőrre. Ha a túlérzékeny bőröm tartósan bírja majd, újra fogom venni.

flinda82
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 28.

kim88

2015. január 20.

Nekem nagyon bevalt! Konnyen eloszlathato,fedese nekem boven eleg, nem csillogok tole. Szine is szuperul passzol az arcomhoz :-)

kim88
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 20.

lyly

2015. január 17.

Nagyon próbálom szeretni, de egyszerűen nem megy. A fedésével nem vagyok kibékülve, bár, igen, tudom, nem egy alapozóról beszélünk, hanem egy BB krémről, de akkor is többet vártam. :(
Elhasználom, mert nem rossz termék, nyáron biztos jól fog jönni, de újravenni nem fogom. 3*

lyly
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 17.

igarel

2015. január 14.

Ahogy megláttam a rossmanban rögtön jöttem fel ide, hogy megnézzem miket írtatok róla és szomorú voltam mert akkor még egy vélemény sem volt. Azóta volt egy akció, így kb 2500Ft-ért nem bírtam otthagyni :)
Már egy hete használom és nekem nagyon bevált. Közepesen fed (mint általában egy BB krém), kellemes illata és állaga van. Sok BB krémet próbáltam már ki és ez eddig nagyon tetszik. ( a Niveastól kipattogzott a bőröm, pedig amugy ez egyáltalán nem jellemző..) Lényeg, hogy szépen egységesítette a bőrömet, hidratál is de nem lesz tőle zsíros az arcom, úgyhogy amire nekem kellett tökéletesen bevált! 5 csillagot érdemel tőlem! :)

Ja és ha valaki szeretné megvenni ajánlom, hogy a rossmanba menjen mert legalább 500Ft-al olcsóbb mint a dm-ben!

igarel
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 14.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

A C-vitamin egy formája glükózzal kombinálva. Az összetevő gyártója, a Hayashibara cég szerint miután az ascorbyl glucoside beszívódik a bőrbe, az összetevő C-vitaminná és glükózzá bomlik le, így hatása a tiszta C-vitaminnal szinte egyező. Az összetevő előnye, hogy az ascorbyl glucoside fény és levegő jelenlétében stabilabb, mint a tiszta C-vitamin.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!