KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fairynorah, Módosítva: 2015. január 29.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Eltávolítja a vízálló sminket is. Nyugtat, hidratál és frissít.

Alkoholmentes, illatanyagmentes, hipoallergén.

tillisilli

2018. augusztus 30.

Az állaga nagyon érdekes és kellemes, nem csípi a szemet, a bőrt. Csak a sminket nem szedi le!! Ahogy előttem szólók mondták "ez a leghatástalanabb sminklemosó amivel valaha találkoztam." Csak azt nem értem, miért nem dobtam ki?!!

A szempillaspirált (még a simát sem, nemhogy vízállót) egyáltalán nem szedi le, lehet ezerrel dörzsölni, szerintem egy vizes vattakorong több sminklemosó potenciállal bír, mint ez a gél. A végén sminklemosó olajat öntöttem a vattapamacsra a gélre, különben még most is azt a sminket vakarnám lefelé.

A szemceruzát is csak hosszas dörzsölésre szedte le, a rúzst úgyszintén. Egyedül a BB-krémet/korrektort/szemöldök ceruzát szedte le valamennyire, mert ezeken a helyeken jobban rá lehet nyomni a vattát, ill kevésbé tűnik fel, ha a terméket csak részben távolította el.

Előtte ugyanennek az "új" szögletes szériának a két fázisú olajos lemosóját használtam, az teljesen jó volt.

tillisilli
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Nairam

2018. július 24.

Számomra nem jött be az állaga, kicsit irritálta a szememet, fura èrzetet hagyott maga után a bőrömön. Nem szivesen használtam el.

Nairam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Susie0011

2018. május 21.

jól lehozza a sminkemet, amúgy nem nagy szám

Susie0011
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

jól lehozza a sminkemet, amúgy nem nagy szám

zsizmo

2018. április 19.

Helia D micellás lemosót cseréltem erre, nekem nagy kedvenc. Nincs irritáció, pacsuli szag,dörzsölni sem kell, viszonylag sokáig elég.

zsizmo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

wildrose

2018. február 23.

Illatmentes, könnyű állagú szemfesték lemosó, maradéktalanul tisztít és nem allergizál.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 23.

Leander

2017. október 26.

Csodálkoztam, hogy ennyire jó értékeléseket kapott ez a termék. Szerintem közel használhatatlan. A legkevésbé hatékony szemfestéklemosó amivel valaha találkoztam. Pedig nem is vízálló szemfestéket használok. Nem tudja eltávolítani a szempillaspirált, csak picit elkeni, ami miatt hosszasan dörzsölöd - nem éppen bőrbarát dolog - , kipirosodsz és még mindig totálisan pandamaci vagy. Mivel teljesen használhatatlan volt, vennem kellett más termékeket helyette, kidobni viszont nem volt szívem így sokáig porosodott a polcomon, miközben újra és újra ráfanyalodtam, kipróbáltam más szempillaspirálokkal, hátha valamire jó lesz. Széles spekrumon próbálkoztam: a MAC spiráloktól az Estée Lauderen keresztül a Catrice-ig mindenféle árkategóriájú termék ellen próbáltam bevetni, kudarccal végződött mind a közelmúltig. Egyedül azért nem csak egy csillagot kap, mert végül megtaláltam azt az egyetlen egy terméket, amit tényleg hajlandó eltávolítani: az Avon Big&Multiplied spirállal (ami egy egész jó spirál, pláne ár-érték arányban) valamilyen megmagyarázhatatlan okból tökéletesen működik. Pár pillanat alatt leoldja, eltünteti, nem kell dörzsölni, szemkímélő, stb. Nekem semmi mással nem működött, pedig tényleg sokáig és sok mindennel próbálkoztam. Szóval alapvetően senkinek semmilyen körülmények között nem ajánlom, kivéve, ha az Avon Big&Multiplied spirálját használod, mert azzal príma párost alkot, érzékeny szemre is.

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

evatakacs

2017. április 12.

Kíméletesen tisztít és nem lesz piros utána a szemem, szemkörnyékem. Leszedi a vízálló szempillaspirált is, de a pilláidat ne. Nem marad utána fura réteg a szemeden, amit le akarnál mosni .

evatakacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 12.

EmmaHeather

2017. március 1.

524 ft-ért jutottam hozzá, akciósan. Abszolút teszi a dolgát és azt kíméletesen. 5 csillag.

EmmaHeather
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Meja

2016. december 8.

Jol leszedi a sminket, nem csipi a szemem, nem irritál. Talán egy picit szárítja a szemkörnyéket. De összeségében meg vagyok vele elégedve.

Meja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 8.

ediiit

2016. november 27.

Szépen leszedni a sminket és nem irritálja a szememet ami plusz pont.:) megéri az árát sokáig elég.

ediiit
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 27.

Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.