KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: oszibarack, Módosítva: 2014. április 30.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Arctisztító toniko tisztító hatóanyagokkal gazdagítva a normál és vegyes bőr tisztítására

A friss és üde arcbőrért. Tökéletesen eltávolítja a szennyeződéseket az arcról. A bőr tonizált, friss és tiszta.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

lindacica

2017. április 25.

Én nem lemosónak használom, hanem arctisztítás után toniknak. Felfrissíti a bőrt, kicsit összhúzza a pórusokat. Mondjuk nekem nem pattanásos a bőröm, csak a T-vonalban kicsit zsírosabb. Már több flakonnal elhasználtam belőle, és mindig újraveszem.

lindacica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

Reva03HU

2017. január 29.

Pár napja használom, eddig nagy változást nem tapasztaltam. Sminklemosó után még szedek le szennyeződést vele, De a pattanásokkal csodát nem művel. Elhasználom, De újra nem hiszem,hogy veszem.

Reva03HU
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

lildev

2017. január 14.

Egész jól leszedte a szennyeződéseket az arcomról. A szememet sajnos csípte, és utána ragacsos maradt a bőröm Utazás közben a teteje kinyílt, és kifolyt. Elfogyott. Nem újra vevős.

lildev
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

ZsofiaZs

2016. november 5.

Nem rég vásároltam, hogy kipróbáljam, de meg vagyok vele elégedve. Meglepő módon az illata is nagyon jó, ha a szemem közelében törlök, akkor sem marja a szemem. Jól tisztít. A kupak kialakításat nem annyira szeretem, mert kényelmetlen a használata, néha sok folyik a vatta mellé, ezért -1 csillag!

ZsofiaZs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 5.

gramonaeszter

2016. szeptember 28.

Más tonikokkal szemben, amiket eddig próbáltam sokkal kellemesebb az illata. Alaposan tisztít, betartva a flakonon írtakat tiszta, üde érzetet ad. Nagyon érzékeny a bőröm, de ez az első olyan, ami a legkevésbé sem irritálja, nem okoz minimális pirosságot sem.

gramonaeszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Noah27

2016. szeptember 19.

A sárga testvérét(Soft Glow) jobban szerettem.Sokkal látványosabb eredményt mutatott,mint ez,de muszáj voltam találni helyette valami mást,mivel sehol nem kaptam a sárgát.
Illata kellemes,tisztítani tisztít,nem irritál,smink maradványt is ezzel törlöm le.
Összességében nem rossz,de legközelebb valami más tonikot próbálok a L'oréal-tól.

Noah27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

fomsarb

2016. szeptember 6.

Perfect! Nagyonszeretem, mert tiszta érzetet ad a bőrömnek (és valóban tisztít is), plusz pont, hogy egyik este arctisztítás után a párom meg is jegyezte, hogy jó illata van az arcomnak :) Ár-érték arány is rendben van szerintem.

fomsarb
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 6.

orik

2016. szeptember 4.

Tökéletesen eltávolítja a szennyeződéseket az arcról, friss és tiszta arcbőrt hagyva maga után. A pattanásoknak is jót tesz. Nekem bevált :)

orik
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

timoca

2016. június 7.

Ez aztán az arctonik!! Pár nap alatt úgy helyrehozta a bőröm,hogy alig kell alapozót használnom, kombinált bőrre nálam tökéletes. Bár akcióban vettem, szerintem simán megéri az eredeti árát is.napi 2X használom :)

timoca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 7.

nagyheni92

2016. május 11.

Nagyon jó! A sárga társával együtt vettem meg, mert a sárga le volt nagyon árazva, de nem vált be! De ez....ez egy szuper cucc!! Kijavítja az arcon lévő bőrhibákat, nagyon jól tisztít és frissít! Mattít is és nagyon szépen eltávolítja a szennyeződéseket is. Kb 2 hete használom csak ( életemben elöszőr) de már nagyon észrevehető a különbség! Azóta a pattanások száma is csökkent! Érdemes beruházni egy ilyet, az tuti

nagyheni92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 11.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.