KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4499-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Szixooo, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. szeptember 9.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4499

Tökéletesen illeszkedik az arc textúrájához és a finom Micro-gyöngyök segítségével hibátlanul elfedi az apró tökéletlenségeket. Gazdagították B-vitaminnal, E-vitaminnal és glicerinnel, amelyek táplálják a bőrt. Nem tartalmaz olajokat, parfümmentes és nem tömíti el a pórusokat.

A True Match alapozók széles színválasztékában mindenki megtalálhatja a bőre tónusának és altónusának megfelelő árnyalatot. Nemcsak a világostól a sötétig, hanem a melegtől a semlegesen át a hideg árnyalatokig.

Ár: 4499, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3500 Ft , Eladó: katagali92
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, ill előre utalással postázom
Ár: 3000 , Eladó: cscsill
Állapot: Új, 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
AnisiaBella

2018. május 15.

Tavaszi-nyári alapozóm. Minden évben újraveszem. Véletlenül találtam rá, mivel nyáron általában brutál barna a bőröm, csak ez az alapozó kínált a dm-ben elég sötét színt a számomra. A fedése nem erős, de nyárra pont ezért jó. Légies, könnyű, ragyogó bőrképet ad.

AnisiaBella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 15.

FodorPapBarbara

2018. május 15.

Nekem ő az abszolút befutó. Tartós, nagyon szépen illeszkedik a bőrömhöz, nagyon jól fed, és abszolút nem is érzem hogy rajtam van. Próbáltam már más alapozókat is, de eddig ez a legjobb. Kicsit drága, de mindennapos használat mellett is nagyon sokáig elég.

FodorPapBarbara
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

Kitti66

2018. május 15.

Szerintem szuper alapozó :) nem használom minden nap, de amikor igen, teljesen meg vagyok elégedve a fedésével és tartósságával. Sikerült megtalálnom a tökéletes árnyalatot is 5*

Kitti66

LiSha

Korcsoport: < 18
2018. május 13.

Az eddigi legjobb alapozóm. a fedése közepes de nagyon jól építhető is. A tartóssága pedig verhetetlen. NAgy pozitívum még hogy viszonylag sok színben elérhető. IMÁDOOM.

LiSha
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. május 13.

pattelin

2018. május 9.

Megvettem én is ezt a "sztáralapozót" és próbálgatom egy ideje, de nem vagyok tőle elájulva! Kombinált bőröm van és a száraz részeket eléggé kiemeli, tovább szárítja! A fedése sem olyan nagy szám (több olcsóbb alapozómnak jobb a fedése)! És végetedmény számomra túlzottan fényes, olajos, bármivel viszem fel! Persze lemattítom utána púderral, de még így sem az igazi... Kipróbáltam télen is, nyáron is. Nekem nem igazán vált be! Persze más alapozóval együtt keverve elhasználom, de nem veszem újra! Többet vártam tőle!

pattelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

ildi993

2018. május 7.

Én is nagyon szeretni akartam, de valahogy ez nem jött össze :( Nekem már valahogy az állaga is fura volt. Én hiába fixáltam púderrel, valahogy mindig átzsírosodott tőle a bőröm és le akart folyni az egész. Csupa maszat voltam tőle, ha hozzáértem az arcomhoz. :/ A fedésével nem lett volna gond, ebből a szempontból meglepően jól működött kevés mennyiségnél is. Összességében viszont nekem nem vált be.

ildi993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

LorettaKarina

2018. május 4.

Nagyon szerettem volna szeretni. Szintèn Glamour-napok alkalmával szereztem be féláron. Nagyon tetszik a finish is, a színt ugyan elsőre nem sikerült eltalálni, de most, hogy lebarnultam, már teljesen jó.
Viszonylag tartósnak mondható (előtte a Maxfactor Facefinityjét használtam), viszont valamiért hihetetlenül nagy, gyulladt, kinyomhatatlan pattanásokat okoz nekem, és csak erre tudok gyanakodni, mert semmi újat nem használok, csak ezt. :( Nagyon sajnálom, mert tényleg eszméletlenül jó lenne, szép is a bőrön, de valamelyik összetevője nekem nagyon nem jó.

LorettaKarina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 4.

kencéske

2018. május 3.

3200,- körül vettem akciós áron.Nagyon gyenge.Híg,ami nem baj mert jól elkenhető de a fedése harmat gyenge és hamar lejön az aromról,nem tartós.Nem érte meg az árát és csalódott vagyok,mert sokkal jobb mínőségre számítottam.

kencéske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 3.

Kimi

2018. április 28.

Ár érték arányban tökéletes pláne féláras kuponnal. Tetszik a könnyed már már túl híg állaga. Ecsettel könnyen eldolgozható, szerintem mindennapokhoz bőven elég a fedése. Izzadós típus vagyok és a most beköszöntött jó idő eléggé próbára tette, de állta a sarat. A tartóssága titka egy jó púder (én pl Pupat használok), akár még egy réteg fixáló spray. Nálam verhetetlen, lazán kibír akár 12 órát is. Az árnyalatválasztással mellényúltam, sajnos sötét lett (2N) ezért próbálok majd világosabbat.

Kimi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 28.

Kingucii

2018. április 25.

Glamour-napokkor vásároltam 50%-os kedvezménnyel, teljes áron nem szereztem volna be.
Nem is éri meg a teljes árát.
Hasonlít a Maybelline Affinitone alapozójához, csak az jobb.
Fedése közepesnél gyengébb.
Nem marad fenn egy 8 órás műszakot sem.
Testvéremnek bejott, nekem nem.

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

Nem is éri meg a teljes árát.
Hasonlít a Maybelline Affinitone alapozójához, csak az jobb.
Fedése közepesnél gyengébb.
Nem marad fenn egy 8 órás műszakot sem.
Testvéremnek bejott, nekem nem.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Hydroxyethyl Urea
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ph szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.