KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4499-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Szixooo, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. szeptember 9.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4499

Tökéletesen illeszkedik az arc textúrájához és a finom Micro-gyöngyök segítségével hibátlanul elfedi az apró tökéletlenségeket. Gazdagították B-vitaminnal, E-vitaminnal és glicerinnel, amelyek táplálják a bőrt. Nem tartalmaz olajokat, parfümmentes és nem tömíti el a pórusokat.

A True Match alapozók széles színválasztékában mindenki megtalálhatja a bőre tónusának és altónusának megfelelő árnyalatot. Nemcsak a világostól a sötétig, hanem a melegtől a semlegesen át a hideg árnyalatokig.

Ár: 4499, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3500 Ft , Eladó: katagali92
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, ill előre utalással postázom
Ár: 3000 , Eladó: cscsill
Állapot: Új, 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
wdorika

2018. december 28.

Egy hónapja használom, nagyon tetszik. Könnyed állaga van, KAP szivaccsal szoktam felvinni, és nagyon szépen eldolgozható. Az 1R/1C ivory rose annyira illik a bőröm színéhez, hogy korrektort sem kell használnom a szemem alá. Mondjuk nincsenek nagyon sötét karikáim, csak éppenhogy valami, de azt szépen elfedi. Szeretem, hogy nem ül be a finom ráncokba. Építhető is, bár nekem két rétegben már erősen szárítja a bőrömet. Persze egyébként is becsületesen alá kell hidratálni, mert úgy gondolom, egy bizonyos kor után a száraz foltok nagyon látványosak. Összességében meg vagyok vele elégedve, mert a fedése nem maszkos, inkább közepes. De miután nincsenek nagyon látványos bőrhibák az arcomon, ezért nekem így tökéletes.

wdorika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 28.

victoriakokai

2018. december 25.

Nagyon szeretem, szépen fed (közepes, de építhető). Természetesebb hatású, mint a többi drugstore alapozó, amiket használtam, ebben a kategóriában magasan a kedvencem lett. Két hete vettem újra a téli árnyalatom és megváltozott valami az formulában, mert már nem fed annyira, mint az előző évi, amiben még egy picike volt, így össze tudtam őket hasonlítani.
Összeségében nagyon szeretem, legalább 5x újravettem, ezután már a highend alapozók jönnek a listámon.
4 csillag a tartósság (mivel nem sokáig marad fent) és a formula változása miatt.

victoriakokai
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 25.

NDCsilla

2018. december 22.

Könnyed, enyhe közepes fedésű alapozó. Szerencsére szépen építhető ott, ahol esetleg szükséges. Szerintem azoknak tökéletes, akiknek nincsenek komolyabb bőrproblémái/ szeretik a nagyon természetes "no make up" hatást. A komolyabb pattanáshegekkel két rétegben sem birkózik meg. Ellenben szépen egységesít. Akinek nem gond, hogy picit áttetszenek a bőrhibák, azok kedvelni fogják. Egyébként közepesen folyékony állagú, krémes textúrájú alapozó. Elég tartós is. Hétköznapokon kifejezetten szeretem magamon, mert nagyon természetes.

NDCsilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.

Vigo02

Korcsoport: < 18
2018. december 8.

A kedvenc alapozóm, az 1N Ivory színben volt meg. 2x is újra vettem. Nagyon természetes hatást kelt miután felkenem és általában egész nap fent marad. :) Kicsit folyékony, de jól eldolgozható.

Vigo02
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 8.

abicicaaa

2018. december 5.

1W. Nyari onbarnitos szinemhez pont megfelel. Azert azt muszaj megjegyeznem, hogy a szinvalasztek nagyon gyaszos itt Europaban, soha nem fogom tudni megerteni, hogy a 1W nalunk miert ilyen sotet. Az Amerikai 1W swatchok alapjan vilagosabb, mint a Maybelline Fit me Matte & Poreless 110-es arnyalata, szoval majdhogynem tokeletesen passzolna hozzam! De nem, ba**zunk ki mindenkivel, aki nem ott el. Namindegy. Ez egyeni szocproblema, de muszaj volt kiirnom.
Fedese kozepes, lehet epiteni, de akkor sem lesz teljes a fedese. Finishe valoban eleg borkozeli, nem matt, nem nagyon fenyes. Bar az nem tul borkozeli, hogy aranycsillamokkal van tele az alapozo, sokan kifogasoljak, mert közelről látszik, de en külön szeretem.
Nem szoktam puderezni zsiros borom ellenere, par ora mulva az olajok gyoznek, de felitatom zsebkendovel es forog tovabb az elet.
Bar nagyon szeretem, nemreg elhataroztam magam a cruelty-free makeup mellett, igy ha elfogy, nem veszem ujra.

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 5.

googles

2018. december 5.

Kedvenc alapozóm, így ajánlani tudom csak! Száraz vagy normál a bőröm, nem igazámn vannak bőrhibáim. Nekem a fedése teljesen megfelel, közepesen fed, de tartósan. Sokkal szebb tőle az arcbőröm és mégsem ordít rólam az alapozó 😁

Imádom, hogy valóban illeszkedik az arcszínemhez, a C1 (világos rózsaszínes) és az N1 (világos semleges), amikkel mindent meg tudok oldani, néha egyik jobb, néha a másik.

Olyan szépen hat, tényleg nem tudok betelni vele, hogy mint valami könnyed fátyol, egységesít, de mégis alig észrevehető. Ezt nagyobb márkák sem nyújtják ilyen szépen (a Guerlaintől mintha pöttyeim, kiütéseim lennének, a Shiseido Glow túl fényes és nem ennyire könnyed, talán a Clarins hasonlóan láthatatlan, de annak túl sárgás a tónusa, nem elég világos).

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 5.

FanniL

2018. december 5.

Eddig teljesen megvagyok elégedve, végre sikerült beszereznem az 1N Ivory árnyalatot. (Drogériákban egyáltalán nem lehet kapni a világosabb árnyalatokat..) Elsőre túl világosnak ítéltem, de minimális száradási idő után tökéletesen passzol az arcbőrömhöz. Könnyed az állaga, ahhoz képest elégséges a fedése - nem egy erős fedésű alapozó, az tény.

FanniL
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

ppetruc

2018. december 1.

Glamour-napok keretein szereztem be fél áron, mivel elég jó visszajelzéseket hallottam róla.
Tényleg könnyű, lélegzik alatta a bőröm. A fedése is elég jó. Viszont nagyjából 2-3 óra múlva iszonyatosan átfényesedik a bőröm (ezen púderrel azért sokat lehet javítani), illetve a szemüvegem alatt összegyűlik egy csomóba, és szinte már nincs is azokon a területeken alapozó. Az üvegcsét elhasználom, de újravenni nem fogom, úgy néz ki számomra még várat magára a csodaalapozó.

ppetruc
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 1.

ifju15

2018. november 30.

Nem rossz alapozó, az állaga eléggé folyékony ezzel voltak is problémáim pl hogy a ruhamon landolt!😑 de ennek ellenére szépen fed, közepes fedése van nekem az bőven elég. Azert is szeretem, mert nem érezni azt hogy rajtam van, kényelmes viselet. De picit poros a végeredménye. És néha ha nem hidratalok eléggé akkor hajlamos minimálisan a száraz részekben megülni. Talán kicsit világos színt is valasztottam de ez a legkevesebb.

ifju15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 30.

bellah

2018. november 27.

Nemrég vettema Glamour-napok alkalmával féláron. Nekem nagyon tetszik, jó az állaga, könnyen el lehet oszlatni az arcon, egyenletesen és tartósan fed. A nap végére és megmarad a sminkem, mondjuk én mindig szoktam rá púdert is rakni. Kifejezetten könnyednek érzem az arcomon, egyáltalán nem "maszkszerű".

bellah
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Hydroxyethyl Urea
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ph szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.