KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4499-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Szixooo, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. szeptember 9.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4499

Tökéletesen illeszkedik az arc textúrájához és a finom Micro-gyöngyök segítségével hibátlanul elfedi az apró tökéletlenségeket. Gazdagították B-vitaminnal, E-vitaminnal és glicerinnel, amelyek táplálják a bőrt. Nem tartalmaz olajokat, parfümmentes és nem tömíti el a pórusokat.

A True Match alapozók széles színválasztékában mindenki megtalálhatja a bőre tónusának és altónusának megfelelő árnyalatot. Nemcsak a világostól a sötétig, hanem a melegtől a semlegesen át a hideg árnyalatokig.

Ár: 4499, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3500 Ft , Eladó: katagali92
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, ill előre utalással postázom
Ár: 3000 , Eladó: cscsill
Állapot: Új, 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Theroadtohappiness

2018. november 24.

Még Glamour-napokon vettem az ősszel mert szerettem volna alapozót használni, hogy a bőröm egyenletes legyen. Nagyon kis rétegben viszem fel, mert elfednie szerencsére mostanában nem kell semmit. Hiába fixálom, kb. 6 óra után elkezd foltosan kopni. Addig valami gyönyörű szépen fed, és szeretem csak egész napra sajnos nem jó. Pedig úgy szerettem volna. :(

Theroadtohappiness
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 24.

valkayszaszi

2018. november 20.

Annyira szeretném szeretni. Ősz elején vettem, így a téli színemnek talán egy picit sötét. Az állaga jó, fedése bőven jó, a benne lévő csillámok elmennek. Viszont egyszer leesett, a pumpája egyből tönkrement. Vegyesek az érzelmeim vele kapcsolatban.

valkayszaszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

fdorottya

2018. november 20.

Nagyon régóta szemeztem ezzel az alapozóva. Tavasszal, nyáron és még be nem jön a hidegebb idő a Loreal BB krémjét használom. Glamour napok alkalmával vettem most meg. Hidegebb időben szeretem a testesebb alapozókat. Nagyon kiváncsi voltam, így gyorsan ki is próbáltam. Ebben a melegebb napokban is megállja a helyét. Kellemes viselet. Nagyon könnyű eloszlatni, szépen fed és nagyon kevés is elég belőle. Remélem ragyákat nem fog okozni. Eddig nagyon tetszik.

Up.: amennyire jó volt az elején most annyira rossz is. Megszokta a bőröm szerintem és már nem működik úgy ahogy kellene. Valamiért már nem fed eléggé, gyorsan kopik.

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

BernhardtLora

2018. november 20.

Kb egy hónapja használom és teljesen bevált, tökéletes a szín. Ha nem hidratálok alá rendesen, az orrom körül kis száraz foltok jelennek meg és kicsit átzsírosodik amit púderrel tudok kezelni. Koncert biztos, egész nap fent marad. Nincsen szuper bomba fedése, de az én bőrhibáimra tökéletesen jó. Az egyetlen dolog ami szörnyen zavar, hogy szivaccsal lehetetlenség felvinni. Csíkos lesz, az alapozó fele kerül az arcomra abból amit kinyomtam rá, így ecsettel szoktam eldolgozni.

BernhardtLora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 20.

bernadettmajdan

2018. november 20.

Icipicit csalódás volt. Nem mondom, hogy rossz termék, de nem éri meg az árát. Nálánál jóval olcsóbbak is tudnak ennyit. Nem fed szépen, relatíve gyorsan
és könnyen kopik, és az árnyalatok skálája sem elég széles, nehéz megtalálni a megfelelő színkódot. Nekem ez így csak 3 csillag, L'oreal ide vagy oda nem lett egy csúcstermék...

bernadettmajdan

gyorfiagica

2018. november 19.

Kedvenc alapozom. Nagyon sokaig kerestem a tokeleteset, amikor egyik kedvenc beauty vloggerem javasolta ezt. Gondoltam ugyis Glamour napok lesz, felaron kiprobalom. Nem kellett csalodnom. Szep a fedese, bar inkabb kozepesnek mondanam. Szemely szerint nem szeretem az eros fedesu alapozokat, illetve nincsenek is komolyabb borhibam amit el kellene tuntetnem, ezert szamomra ez teljesen tokeletes. Szepen retegezheto, konnyen eldolgozhato es nem tul mu a vegeredmeny.

gyorfiagica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

Dodi95

2018. november 19.

Nagy csalódás nekem ez a termék. Kombinált típusú a bőröm, a száraz részeket és a pórusaimat már a felkenéskor hihetetlenül kiemelte, még primerrel is; a fedése gyenge közepes, egy kisebb pattanást sem fed el. Egyáltalán nem vált be, pedig próbáltam ecsettel és szivaccsal is felvinni, nem tudom ajánlani, hogy vegyétek meg.

Dodi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

Eszti22

2018. november 19.

Iszonyú nagy csalódás ez az alapozó. Ezer meg egy helyen olvastam róla, hogy milyen csodás termék, jó fedéssel. Nem tudom egyenletesen felvinni, pedig próbálkoztam vele több alkalommal is, de a végeredmény sosem tetszett. A csillámok még tűrhetőek lennének, de átfényesedik, hamar kopásnak indul, ráadásul foltokban, amit egy ilyen árkategóriás alapozótól nem várnék el. Abszolút pénzkidobás, még szerencse hogy egy Glamour napon vettem meg, féláron.

Eszti22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

lalabel

2018. november 19.

Hosszú évek után visszatértem ehhez az alapozóhoz. Végre fellélegeztem. Nekem eddig ő az igazi. Tény, hogy az arcbőrömmel nincs sok probléma, minimális fedés kell csak neki.

lalabel
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 19.

kdorci

2018. november 19.

Elég nagy csalódás :( Én is a külföldi-belföldi hype miatt vettem meg. Alig vártam, hogy kipróbálhassam, de sajnos nem vált be. Szivaccsal semmilyen körülmények között nem tudtam felvinni, egyszerűen eltűnt az alapozó az éterben :D (ennyit nem szívhat be egy szivacs). Ecsettel tudtam csak igazán dolgozni vele. Nekem eléggé problémás a bőröm, de nagyon sok rétegben kellett felvinnem, hogy hasson is valamit. :/ A tartósságától sem vagyok igazán elájulva. Aztán, arra is rá kellett jönnöm, hogy tele van apró pici csillámokkal :O semmi reflektorfény ezzel :D

kdorci

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Hydroxyethyl Urea
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ph szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.