KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4499-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Szixooo, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. szeptember 9.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4499

Tökéletesen illeszkedik az arc textúrájához és a finom Micro-gyöngyök segítségével hibátlanul elfedi az apró tökéletlenségeket. Gazdagították B-vitaminnal, E-vitaminnal és glicerinnel, amelyek táplálják a bőrt. Nem tartalmaz olajokat, parfümmentes és nem tömíti el a pórusokat.

A True Match alapozók széles színválasztékában mindenki megtalálhatja a bőre tónusának és altónusának megfelelő árnyalatot. Nemcsak a világostól a sötétig, hanem a melegtől a semlegesen át a hideg árnyalatokig.

Ár: 4499, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3500 Ft , Eladó: katagali92
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, ill előre utalással postázom
Ár: 3000 , Eladó: cscsill
Állapot: Új, 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
DiamondStoni

2018. november 19.

Kb. 1 hónapja használom, Glamouron vettem 50%-os kedvezménnyel, eddig hozza, amit ígér. Nagyon folyékony, szépen el lehet dolgozni, nekem pont egy pumpálásnyi kell az egész arcomra. A fedése lehetne 1-el jobb, de plusz korrektorral tökéletes. Nem foltos, nem ül bele semmilyen bőrhibába. Csak a fedése miatt adok 4 csillagot, de egyébként ár-érték arányban teljesen megéri, még az alap áráért is, így meg végképp. :)

DiamondStoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

ninully24

2018. november 17.

Szerintem nagyon jó kis alapozó! :) Bevált, pedig van mit elfedni... Persze nem egy igazi éjszakai-bulizós-fotózásos alapozó:)

ninully24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

nefele99

2018. november 17.

Lányok ez valami borzalom. A nagy hype-nak köszönhetően landolt a kosaramban (szerencsére glamouron), de én ilyet még nem éltem. A fedése, maga az ahogy mutat rajtam NEM szép. Lehet az én bőröm nem szereti, de ezt lepipálja a maybelline affinitone is (úgy hogy azért az sem tökéletes átfényesedik, kevesbe tartós )! Egyszerűen csak nem értem, hogy lehet ez bárkinek jó. Cake face, és nagyon nagyon látszik! Nem fényesedik át, ez az egy jó pontja van.
Ne haragudjatok, hogy ennyire lehúzom, de számomra egy akkora csalódás, hogy jujj :/ .

nefele99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

kviktoria1

2018. november 16.

Már régóta keresem a tökéletes alapozót, amit szívesen hordok nap mint nap. Joy napokon vettem ezt az alapozót, körülbelül egy hete kísérletezek vele. Az állaga folyós, de nagy meglepetésemre egészen jó a fedése (általában tiszta az arcbőröm, vastag fedést nem igényel, az esetleges bőrhibákat a korrektor elfedi). Beauty blenderrel használom, viszonylag könnyen és szépen kenhető fel. Egyedül azzal van problémám, hogy nekem a bőrszárazságot nem szépen fedi, ezért kifejezetten nagy hangsúlyt kell fektetnem a bőrradírozásra, hidratálásra. Nem rossz alapozó, de sajnos még tovább kell keresnem az "igazit".

kviktoria1
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 16.

Makocska

2018. november 16.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, jól fed, nem emeli ki a száraz bőrfelületeket, egyszóval ennyi pénzért egy vállalható alapozó kapható.

Makocska
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Vizinora

2018. november 13.

Rengeteg embernél láttam, hogy a kedvenc drogériás alapozója szóval gondoltam megveszem. Drogériás alapozóhoz képest sok szín van belőle és szerencsére sikerült megtalálom amelyik a bőrömhöz legjobban illeszkedik. A benne levő apró csillámok nem zavaróak viszont azt hiszem a bőrőm mostanában túlságosan zsíros ehhez az alapozóhoz. Akinek szárazabb vagy normál bőre van valószínűleg jól fog működni viszont zsírosabb bőrűeknek nem ajánlanám szerintem hamar átfényesedik. Azt hittem a fedése valamivel erősebb, ez sem rossz, természetesen hat de néha picit nagyon fedésre vágyok. Egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem, téli időszakban ha szárazabb lesz a bőrőm valószínűleg jobban fog működni.

Vizinora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

Katia88

2018. november 13.

Kedvenc drogériás alapozóm. Tetszik hogy nem matt a finishe, és inkább ragyogó bőrt eredményez. Nem veri le a drágább társait, de hétköznapra tökéletes.

Katia88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

arizona07

**UPDATE**
Hosszútávon eltömíti a pórusaimat és ha primerrel együtt alkalmazom, könnyen átfénylik.

Glamour napok alkalmából kedvezményesen jutottam hozzá. Állagra nagyon kellemes, felkenve sem nehezíti el a bőrömet. Fedése számomra a hétköznapokra teljesen tökéletes, viszont használtam már olyat aminek jobb volt.

arizona07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

**UPDATE**

marysidehouse95

2018. november 13.

Jó termék, glamour napokon szoktam beszerezni féláron. A Rose Ivory árnyalatot használom, bár nekem még az is kicsit sötét így általában keverni szoktam a maxfactoros vagy rimmeles alapozómmal (néha mindhármat) így egy jó fedést és színt érek el.
Viszont magában ez a termék nem fed olyan jól. Természtes hatást lehet vele elérni, és nekem nem ez a célom, nekem a tökéletes, erős fedés kell. Nem szeretem,ha látszanak a pórusaim, bőrhibáim, és ezzel bizony látszanak.
Természetesség hiveinek ajánlom inkább, vagy olyanoknak mint én, akik nem találnak normális színű alapozót, ezért több márka több termékéből kevergetnek otthon.

marysidehouse95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

Pannaflora

2018. november 13.

Ár- érték arányát tekintve szerintem megéri megvenni. Nincsen maszkos hatása, a kisebb bőrhibákat elfedi és nem tömíti el a pórusokat. Ha valaki komolyabb fedésre vágyik nem ez az alapozó lesz a legjobb választás a számára, de a hétköznapokon szerintem tökéletes. Az állaga kissé folyós, de ettől függetlenül nagyon könnyen és szépen eldolgozható. Egy egész napot is kibír anélkül, hogy átfényesedne.

Pannaflora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Hydroxyethyl Urea
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ph szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.