KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4499-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Szixooo, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. szeptember 9.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4499

Tökéletesen illeszkedik az arc textúrájához és a finom Micro-gyöngyök segítségével hibátlanul elfedi az apró tökéletlenségeket. Gazdagították B-vitaminnal, E-vitaminnal és glicerinnel, amelyek táplálják a bőrt. Nem tartalmaz olajokat, parfümmentes és nem tömíti el a pórusokat.

A True Match alapozók széles színválasztékában mindenki megtalálhatja a bőre tónusának és altónusának megfelelő árnyalatot. Nemcsak a világostól a sötétig, hanem a melegtől a semlegesen át a hideg árnyalatokig.

Ár: 4499, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3500 Ft , Eladó: katagali92
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, ill előre utalással postázom
Ár: 3000 , Eladó: cscsill
Állapot: Új, 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
justagiirl

2015. október 24.

Őszintén szólva én már nagyon régóta szemezgettem a régi verziójával, viszont egyetlen árnyalat sem volt jó. Mindig csak próbálgattam a tesztereket, hátha valami csoda folytán az egyik illeszkedne a bőröm színéhez. Aztán egyszer teljesen véletlen pillantottam meg az egyik DM polcán ezt az újfajta verziót, na azonnal fejemet vesztve rohantam az állványhoz, hogy kipróbálhassam. Legnagyobb ámulatomra a legelső árnyalat amit megpillantottam, az 1N volt, amit a jó Isten is nekem teremtett. Hazahozva azonnal ki is próbáltam, épp egy szalagtűzőre mentem, és gondoltam ez egy remek alkalom lesz hogy leteszteljem. A színe maga a mennyország, tökéletesen illeszkedik a hullafehér se nem rózsaszín se nem sárgás árnyalatú bőrömhöz, tényleg mintha rámöntötték volna. :D A tartóssága pedig.... UH! Tudni kell, hogy az én bőröm olyan extrém zsíros, mintha egyenesen egy zsírosbödönből húzták volna ki. Mindennel átfényesedik már 2-3 óra alatt, de tényleg mindennel, eddig a Rimmel Stay Matte, L'oreal Infallible 24h matte és a Max factor Facefinity állta meg a helyét a fejemen, de egyik sem volt AZ ALAPOZÓ. Azt hiszem most megtaláltam. Nem is értem, hogy az előttem szólók hogy panaszkodhatnak arra, hogy hamar átfényesedik, nekem tényleg annyira tartós, hogy először elhinni sem hittem el. Persze a primer és a jó sok púder elengedhetetlen. Én nagyon imádom, sőt, az is tetszik benne, hogy ilyen folyékony, és építgethetem a fedését. Hétköznapokra és alkalmakra is egyaránt fenomenális. Arról nem is beszélve, hogy végre valahára van egy szín ami miatt azért sírom el magam, mert nem látszik az eredeti bőrszínem és az alapozó közti átmenet, nem pedig azért mert olyan mintha maszkot húztam volna a fejemre. Imádom. Egyszerűen nem tudok rosszat mondani róla. :D
És gondolhatjátok, hogy a szalagavatón milyen képek készültek.. Hála ennek, isteniek! :D
5***********

justagiirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 24.

5***********

Pacsi

2015. október 23.

Én is akciósan vettem meg és csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz. Nem éri meg teljes áron megvenni. Abból az árból sokkal jobb alapozót lehet megvenni. L'oreal nincs se a kedvenc se az utált márkáim között, így gondoltam, ez az alapozó fogja eldönteni, hogy szeretem-e vagy sem. Háááát....
Nem sok jót tudok mondani erről az alapozóról. Nekem teljesen illeszkedik a bőröm színéhez. De nagyon folyékony! Túl folyékony! Csoda, hogy sétálás közben nem csöppen le az arcomról, annyira folyik, amitől fényes az arcom, mint egy diszkógömb. Elhasználom hétköznapokra, de nem ajánlom ezt az alapozót. Nem is fed olyan jól.... Viszont nekem azért nem 1-2 órát bír ki. Meg amikor egy csomó szöszölés után felkenem, szépen áll, jól illeszkedik... De a primer és a púderrel kötelező használni (utóbbiból érdemes egy kilót rászánni :D ). Szóval lényeg a lényeg, ha gondolkozol, hogy megvedd: Ne vedd meg, találsz jobbat még féláron is :)

Pacsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 23.

Wivorone

2015. október 21.

Valahogy ha szóba jött egy új alapozó vásárlása, a L'Oreal termékeket mindig nagy ívben kikerültem, valamiért nekem mindig a mumusom volt. De aztán! Gondolom nem árulok el nagy titkot azzal hogy én is kihasználtam a glamour napok nyújtotta lehetőségeket és fél áron megvettem a Vanilla Rose (azt hiszem) árnyalatban. Nem szoktam véleményezni egy termék csomagolását, de most kivételt teszek, mert nagyon igényes és praktikus üvege és adagolója van. És ami benne van! Nevéhez igazodva tényleg tökéletesen igazodik az arcomhoz (annak ellenére, hogy eléggé elkapkodva hoztam meg a döntést a színével kapcsolatban a tömegre való "tekintettel", de sikerült bele trafálnom) és az állaga is tökéletes. Nem bőrhibák eltüntetésére specializálódott, de hát arra a korrektor való. Viszont felvitel után, a tükörből egy pihent arcú, ragyogó tekintetű és egységes arcszínű nő látványával szembesülünk. Először bevallom megijedtem a csillámoktól és igazából a mai napig nem értem a célját, de nem zavaró pedig én rettenetesen háklis vagyok a swarovski jellegű csillogásra az arcomon. Na nem is akarom tovább szaporítani a szót, hiszen a pozitívumokat leírtam és egyelőre rosszat még nem tapasztaltam, de ha így lesz ígérem updatelek. :)

Wivorone
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 21.

BTimi88

2015. október 17.

Glamour napokon vettem 50%+10% kedvezménnyel. Ez az első l'oreal alapozóm, de már megbántam, hogy megvettem. Igaz ennyiért nem volt sok, de jobbra számitottam. Teljes árat nem ér meg. Fedése és tartóssága gyenge, Kb 3-4 órát birt, aztán lekopik. Beleül a pórusokba, száraz részeket kiemeli.

BTimi88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 17.

DeNoirChristine

2015. október 17.

Jól fed,de nekem kell hozzá primer,hogy ne üljön bele a pórusaimba... Egy hármast megér :)

DeNoirChristine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 17.

torppicur3

2015. október 16.

Én is Glamour napokon vettem, gondoltam kipróbálom. Nálam "Az Alapozó" az Esteé Lauder D.W. Hát mit mondjak, ez közel sem hozza azt, amit az E.L., persze, azért más kategória. Összességében könnyű vele dolgozni, jó az állaga, de a nem túl erős a fedése, tartósnak se mondanám és kb. 1-1,5 óránként minimum át kell púderezni, vagy mattítani az arcom, mert nagyon fénylik. Fél áron megéri az árát, sima, mezei hétköznapokon el lehet használni, viszont ha tényleg szép, tartós sminket akarok készíteni, akkor nem ezt használom. Teljes áron biztos nem venném meg, annyit nem ér!

torppicur3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 16.

lzsoficim

2015. október 15.

Sajnos én teljesen kipattogtam tőle:( Próbálkozom még vele, hátha más miatt lett tele az arcom piros pöttyökkel-pattanásszerűségekkel, de mást nem változtattam a recepten, így nagyon erre gyanakszom. Ha mégsem, visszajövök újrapontozni.

lzsoficim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

melindaH

2015. október 14.

Nem használok minden nap alapozót, de így is nehezen találtam olyat, ami tényleg passzolna a bőrszínemhez és ne lenne valamilyen mértékben maszk hatása. Kétféle árnyalatot is vettem már (nyárra-télre), de eddig elégedett vagyok vele. Azért ha nagyobb bőrhibáink vannak, kell használni korrektort is, mert nem annyira erős a fedése.Az összetevői és az ára is rendben vannak.

melindaH
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 14.

Mse

2015. október 13.

Guerlain Meteorites Baby Glow-t akartam venni, de kihasználva a Glamour napokat azonnal lecsaptam egy Ivory színre. Nem bántam meg, hogy megvettem. Nagyon szép fedése van, nincs maszk hatása, Természetes megjelenést kölcsönöz. Bár nekem nincs nagy problémám, amit el kellene fedni, így nem tudom hogyan bánna el pl. pattanásokkal. A szín pedig tökéletesen passzol az egész világos bőrömhöz. Korrektor és púder elengedhetetlen a használatához.

Mse
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 13.

gyk1019

2015. október 13.

Még csak pár napja használom, de máris nagyon szeretem ezt a terméket! :) Előtte 3 évig a Garnier BB krémjét használtam, de az utóbbi időben már nagyon nem szerette a bőröm, ezért váltottam. Mondanom sem kell, megérte! Nagyon jól kenhető, nem fénylik, nem leszek tőle "foltos" és mindemellett tartós is, a reggeli sminkalapom még este 8-kor is szépen fed. Krémmániás ajánlások alapján vásároltam, örülök, hogy rátaláltam! :)

gyk1019
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Hydroxyethyl Urea
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ph szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.