KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4499-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Szixooo, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. szeptember 9.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4499

Tökéletesen illeszkedik az arc textúrájához és a finom Micro-gyöngyök segítségével hibátlanul elfedi az apró tökéletlenségeket. Gazdagították B-vitaminnal, E-vitaminnal és glicerinnel, amelyek táplálják a bőrt. Nem tartalmaz olajokat, parfümmentes és nem tömíti el a pórusokat.

A True Match alapozók széles színválasztékában mindenki megtalálhatja a bőre tónusának és altónusának megfelelő árnyalatot. Nemcsak a világostól a sötétig, hanem a melegtől a semlegesen át a hideg árnyalatokig.

Ár: 4499, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3500 Ft , Eladó: katagali92
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, ill előre utalással postázom
Ár: 3000 , Eladó: cscsill
Állapot: Új, 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
babyface

2015. október 12.

olyan régen nem használtam már alapozót, hogy el is felejtettem milyen vele létezni. először ráuntam a ren bb krémemre majd az essence-re is (az utóbbi időben nagyon nehézzé vált mindkettő, kiemelte a pórusaimat, ráadásul nap végére fénylettem tőlük mint egy diszkógömb... pedig elvileg kifejezetten zsíros bőrre valók) koreai termékekkel most nem volt hangulatom kísérletezgetni (kevés a megfelelő összetételű bb krém legalábbis számomra...) eredetileg glamour kuponnal akartam megvenni, de a dm pont küldött postán egy féláras kupont rá úgyhogy egy l'oreal terméket spóroltam rajta. :) a régi verziót nem használtam így nincs összehasonlítási alapom, de nekem nagyon tetszik. zsíros bőrömet szépen mattítja, a csillámok eleinte furák benne, de összességében nem okoznak gondot, nagyon szép, egységes tónust biztosít. az ivory árnyalatot választottam, ami téli sápadtságomhoz tökéletes lesz, egyenlőre talán még kicsit világos, de a vanilla árnyalatot már túl sötétnek találtam a kézfejemen. primerrel és púderrel fixálva tökéletes az összkép, száraz, hámló részeket picit kiemeli, de nem vészes. az állaga folyós ugyan, de szerintem még pont jó én paskoló mozdulatokkal szoktam felvinni kis mennyiséget (nem vagyok egy nagy vakoló). :D ma már meg is dicsértek, hogy milyen szép egységes a bőröm úgyhogy nekem abszolút meglepetés termék egyenlőre nagyon elégedett vagyok vele. :)

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 12.

agneza

2015. október 12.

Glamour napokon vettem, mert 2000 Ft-ert nekem teljesen megert egy probat. Altalaban EL DW-t vagy Lancome-ot hasznalok, de azok felso kategorias alapozok, szoval sejtettem, hogy ennek a hatasa el fog maradni mogottuk. Teny, hogy a fedese nem tul eros,de ez tulzottan nem zavar. Ahol problemasabb a borom, ott korrektorral kezelem. Akinek eros fedesre van szuksege, az vagy korrektorral probalkozzon a problemas reszeknel, vagy inkabb ne ezt az alapozot valassza, mert valoban nem egy nagyagyu ezen a teren. Szamomra a Bourjois Healthy Mix-re hajaz, a fenyes finishe es a minimalis fedese vegett. En megkedveltem, a rohangalos hetkoznapokban teljesen megfelelo, esemenyekre ott lesznek a jobb fedesu alapozoim. Ami meg picit zavar, az hogy kifenyesedik, tehat a puder hasznalata par orankent elengedhetetlen. Teljes aron nem hiszem, hogy beruhazok ra.

agneza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 12.

helgus96

2015. október 11.

Mindig is bajba voltam a színválasztásnál, főleg hogy a drogériákba az erős világítás mellett egyáltalán nem olyan a szín, mint a természetes fénybe. Először a Rose Vanilla árnyalatot vettem meg (kuponnal én is ), hazajöttem, kipróbáltam, nem lett jó, túl világos, de maga a fedése jó lett volna. Másnap visszamentem (szintén kuponnal..) és megvettem a Golden beige árnyalatot. Tökéletes. Nagyon szépen fed, a színe is nagyon jó, és nem érzem, hogy lenne valami plusz réteg az arcomon, nagyon könnyű viselet (ha lehet ezt mondani, hogy alapozóra). Esküvőn használtam először élesbe, és még éjjel is szépen a helyén maradt, pedig délelőtt kentem fel, nekem nagyon tartós.

helgus96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 11.

Dorina951

2015. október 8.

Ma a Glamour napok alkalmával csaptam le rá 2N Vanilla szint vettem meg ez passzol leginkább a bőrömhöz. Nekem ici picit száritja a bőröm de gyönyörű a fedése , korrektort se kell szinte használni.

Dorina951
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 8.

Mariann88

2015. október 8.

Ma vettem a Glamour kuponnal. Nekem eddig nagyon tetszik. Reggel nyitásra már ott voltam a DM-ben, de már sokan votlak. Előzőleg kiválasztottam, hogy a C2 vanila rose árnyalat lesz a befutó, így azzal nem lett gond, talán egy picit oxidálódik de nem olyan vészes. Tetszik hogy könnyű fedése van, és nem lesz maszk szerű eddig nekem nem volt erről az alapozóról tapasztalatom, de most nagyon megtetszett.

Mariann88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 8.

kvitta.girl

2015. október 8.

Jajj annyira sajnálom, tényleg évek óta használtam az elődjét,erre meg..
Mindig ez van, bármilyen termékről legyen szó ha új a csomagolás biztos hogy a beltartalom is változik és általában negatív irányba, nem is értem hogy ami beválik azt minek megváltoztatni, mert oké szebb lett a külcsíny de a beltartalom katasztrófa.
Kezdjük ott hogy a fedése nekem eddig elegendő volt, nem szeretem ha érzem hogy alapozó van a fejemen, az elődje egy szép közepes fedést adott ez meg még egy gyengének is kevés.
Folytatva ott és ez a legbosszantóbb hogy az eddig bevált Sand szín most szörnyű lett, sokkal sötétebb szinte narancssárgás, majdnem agyvérzést kaptam ahogy megláttam hogy kenem fel..
És tessék kiadtam érte 4 ezret, amit az elődjéért nem sajnáltam de ezért nagyon nyílván. Hogy ne keljen kidobni most keverem az Astor perfect stay-el fele-fele arányba mert annak jó a színe de túl erős a fedése és így azért kiegészítik egymást, de ha nem lenne az astorom dobhatnám a kukába, ezért 1 csillag, nem tudok többet adni mert nekem pénzkidobás lett.

kvitta.girl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 8.

Jajj annyira sajnálom, tényleg évek óta használtam az elődjét,erre meg..

valcsika1402

2015. szeptember 23.

Megéri az árát, fedése jó,nagyon pici elég belőle ,természetes hatást kell,nem zára el a bőrpórusokat,könnyed állaga van, és 8 óra munka után egyáltalán nem fényesedik az arcom ki, tökéletes: )

valcsika1402
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

evilshedevil

2015. szeptember 23.

Akik eddig nem találtak bőrszínükhöz passzoló alapozót a drogériákban, azoknak nagyon megéri megnézni ezeket az árnyalatokat. Primerrel használom, így nem ül bele a pórusokba, a fedése jó és a finise is nagyon ott van.

evilshedevil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

Annie87

2015. szeptember 23.

Az eddigi legjobb alapozóm, jól fed, de nem maszk hatású. Jól illeszkedik a bőröm árnyalatához, nem foltosodik. Kicsit púderes a felvitel után, mattít, de nem szárít. Mivel az én bőröm kifényesedésre hajlamos, így mindig teszek rá púdert is, azzal csak 1x kell később is rámennem, hogy ne csillogjon a bőröm.

Annie87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

mrita87

2015. szeptember 17.

Végre én is kipróbáltam! Nagyon-nagyon becsülendő, hogy végre van egy drogériás alapozó, ami nem csak 4 árnyalatban kapható, így méltó a nevéhez: valóban meg tudod találni a bőrödhöz igazán illeszkedő árnyalatot. Számomra picit furcsa, hogy ennyire púderes a finishe, mindegy, hogy beauty blenderrel vagy ecsettel viszem fel. Ez tehát nem egy nyári, laza alapozó, mert nem igazán ragyogó, bár nem is ígéri a sminkeletlen bőr illúzióját. Az én kombinált bőrömön nap végére itt-ott kifényesedik, de összességében elégedett vagyok, ez egy szuper őszi-téli alapozó.

mrita87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Hydroxyethyl Urea
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ph szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.