KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4499-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Szixooo, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. szeptember 9.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4499

Tökéletesen illeszkedik az arc textúrájához és a finom Micro-gyöngyök segítségével hibátlanul elfedi az apró tökéletlenségeket. Gazdagították B-vitaminnal, E-vitaminnal és glicerinnel, amelyek táplálják a bőrt. Nem tartalmaz olajokat, parfümmentes és nem tömíti el a pórusokat.

A True Match alapozók széles színválasztékában mindenki megtalálhatja a bőre tónusának és altónusának megfelelő árnyalatot. Nemcsak a világostól a sötétig, hanem a melegtől a semlegesen át a hideg árnyalatokig.

Ár: 4499, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3500 Ft , Eladó: katagali92
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, ill előre utalással postázom
Ár: 3000 , Eladó: cscsill
Állapot: Új, 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
picitina

2018. november 8.

Az állaga folyós, kicsit krémes. Nekem megszáradva semmi természetes nincs benne. :D
ISZONYATOSAN látványos, ha bele hajolok a tükörbe, látom a kis száradási foltokat és ez idegesít!
Próbálkozok még vele, de ha tehetném, inkább visszavinném.
Adok neki 2*-ot, mert legalább a színei változatosak voltak, így könnyebben megtalálja mindenki a magának valót.

***
Próbálom megszeretni, de nem megy...:D Kézzel is szivaccsal szörnyű az eredmény, beauty blender segítségével kicsit jobb (főleg ha nedves beauty blender-rel használod), de magában nekem nagyon gyengusz. Előtte korrektorral szoktam elfedni a pattanásokat, aztán rákenem az alapozót, és még utána púderrel egyenletesebbé teszem a színt, és úgy már elmegy.
Gondolkoztam rajta, hogy sokan szeretik és írtak rá jó véleményt, lehet velem és a technikámmal van a probléma, és a megoldás kulcsa az ecset használat (ecsettel még sose sminkeltem, de úgy érzem nem is ezzel az alapozóval szeretném kitanulni)! Láttam pár sminkes videót ahol ezt az alapozót úgy használják, hogy ecsettel felkenik és utána blenderrel elegyengetik és szép lett a végeredmény, viszont azt tudni kell az ilyen videóknál, hogy a megvilágítás is nagyon a segítségükre van a blogereknek, ha kimennek az utcára lehet nekik se olyan természetes a végeredmény.

picitina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

Próbálkozok még vele, de ha tehetném, inkább visszavinném.

***

Collien

2018. november 4.

Nagyon akartam szeretni, de nem sikerült. Nem az én bőrömnek lett kitalálva. Nekem viszonylag száraz, néha pirosas a bőröm, ezt jól elfedi, nem azzal van a gond. Viszont, úgy érzem, mintha szószerint vakolat lenne az arcomon, egyáltalán nem jó érzés. Nagyon mű hatása van, nem természetes, púder nélkül nem igazán lehet használni, és szerintem drága is ahhoz képest.

Collien
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

Pikvuo

2018. november 3.

Eléggé problémás a bőröm, sok a piros pötty az arcomon. Azokat megfelelően eltakarja, közepes fedésűnek mondanám. Délutánra van, hogy már átfényesedik. Összességében elégedett vagyok vele, de van olcsóbb alapozó is nála, ami ugyanezt tudja.

Pikvuo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 3.

19evi97

2018. november 1.

Kombinált bőrömre nagyon nehezen szoktam megfelelő alapozót találni, mert vagy túl száraz az alapozó alatt, vagy ha túlságosan aláhidratálok akkor nagyon gyorsan átfènyesedik, ez az alapozó viszont nagyon bevált, és mindig újra veszem :)

19evi97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

eperke99

2018. november 1.

Már másodjára veszem újra ezt az alapozót,jelenleg is ezt használom minden nap.A fedése közepes,elég folyós állaga van de ennek köszönhetően egy nagyon könnyed alapozó nincs maszk hatása.

eperke99
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

Emjy

2018. november 1.

Már a 3. üveggel vásárolom ezt az alapozót, az én bőrömnek tökéletes. Egy alapozónál nekem fontos, hogy legyen benne fényvédő, krémesebb, könnyed állaggal rendelkezzen és ne érezzem azt, hogy rajtam van. Ne legyen maszk hatású és közepes fedésű legyen. Ezeket mind teljesíti. Púdert én nem használok általában hozzá, csak akkor ha a bőröm éppen zsírosabb fázisában van. Kellemesen matt hatású de nem túlzó.

Emjy

Kence123

2018. október 28.

Már régóta ki szertettem volna próbálni ezt az alapozót és végül féláron be is szereztem:) Elég folyós az állaga de ennek ellenére nagyon szépen fed.Természetes hatású és nem nehezíti el a bőröm.Száraz részeket nem emeli ki de felé már nem szoktam púdert használni. Újravevős :)

Kence123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 28.

dettybetty

2018. október 27.

Nagyon jó kis alapozó, simán felveszi a versenyt drágább termékekkel is. Tetszik, hogy könnyű az állaga, ezáltal felvitelt követően sem érzek maszk-hatást, illetve az érzékeny bőrömet sem irritálja. Nekem is úgy ajánlották, én is tovább ajánlottam, eddig a a környezetemben is csak dícséretet kapott.

dettybetty
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

kaspo

2018. október 25.

Én csak a tesztert próbáltam, de amikor megláttam benne a csillámokat, nem is gondolkodtam tovább, hogy megvegyem-e. Nálam ez kizáró tényező.

kaspo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

domcsismiracle

2018. október 24.

Nyári alapozónak nagyjából tökéletes. Közepesen fed, könnyed állag, megfelelő szín. A nap végére nekem durván átfényesedik vagy lekopik, ami nem is baj, mert nem ígér sem mattítást sem egész napos maszkot. Valahogy így a hidegebb napokon már nem szívesen nyúlok hozzá. Nekem igazán nincsenek pattanásaim amiket elfedhetne, de tág pórusok annál inkább, azokat viszont kiemeli.

domcsismiracle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Hydroxyethyl Urea
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ph szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.