KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4499-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Szixooo, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. szeptember 9.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4499

Tökéletesen illeszkedik az arc textúrájához és a finom Micro-gyöngyök segítségével hibátlanul elfedi az apró tökéletlenségeket. Gazdagították B-vitaminnal, E-vitaminnal és glicerinnel, amelyek táplálják a bőrt. Nem tartalmaz olajokat, parfümmentes és nem tömíti el a pórusokat.

A True Match alapozók széles színválasztékában mindenki megtalálhatja a bőre tónusának és altónusának megfelelő árnyalatot. Nemcsak a világostól a sötétig, hanem a melegtől a semlegesen át a hideg árnyalatokig.

Ár: 4499, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3500 Ft , Eladó: katagali92
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, ill előre utalással postázom
Ár: 3000 , Eladó: cscsill
Állapot: Új, 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Boss

2018. október 21.

Fel éve használom, de nagyon meg vagyok vele elégedve. Közepes a fedése, szóval nagyobb borhibakat nem fed el,de korrektorral kiegészítve tökéletes. Ár érték arányban is teljesen megfelelő.

Boss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 21.

Ginatural

2018. október 18.

1 hete használom, 1C árnyalatot és teljesen meggyőzött! Pont azt adja, amit vártam tőle. Nem egy mű maszk fedésű alapozó, hanem kiemeli a arcszínt és enyhén elfedi a picike bőrhibákat. ( meg kell jegyehnem, hogy problémás bőrön egyáltalán nem hiszem hogy elegendő). Nekem pont egy ilyen kis szer kellett ami segít kipihentebbnek tűnni és egységesít mindenféle maszkszerű hatás nélkül. Az állaga engem nem zavar, egy borsszemnyi nekem elég a homlokomra és a szemem alá és nekem.ennyi bőven elég! Szerintem szuper jó!

Ginatural
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

breku

2018. október 16.

Régóta szemeztem vele, most féláron beszereztem belőle egyet. A szín egyszerűen tökéletes az én arcom színéhez, ilyen még talán nem is volt :) Könnyű felvinni, nekem tetszik az állaga is, illata is. Nekem nem ül be a ráncokba. Valóban nem 100%-os fedés, de nekem maximálisan elég. Remélem megtaláltam AZ alapozót és nem kell kísérletezni tovább.

breku
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

ysolo

2018. október 14.

A szine pont illik a boromhoz, de kb. itt veget is ernek a jo tulajdonsagai. Szarit, kiemeli a rancokat es nem tartos. Legalabb egyenletesen kopna, de nem. Es ami a legrosszabb benne: mivel csak ul az arcomon, amolyan kerget kepez, amitol nem tud lelegezni a borom. Ez az egyetlen olyan alapozo eddig, amitol kipattogtam (nem vagyok pattanasos tipus). Emiatt sajnos keverni sem tudom massal :( Szamomra teljes penzkidobas.

ysolo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

Detti90

2018. október 11.

A régi fajtáját szeretettem ennek az alapozónak, többször is újravettem, aztán kipróbáltam ezt..Teljesen mindegy, hogy mivel vittem fel, olyan volt mintha egy fura "réteg" lenne az arcomon, nem tudott szépen rásimulni. Viszont a legnagyobb bajom az volt, hogy nem tüntetett el semmit, hanem kiemelte a hibáimat.

Detti90
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 11.

mgina007

2018. október 10.

Most vettem meg Glamour kuponnal, mert gondoltam veszek valami hétköznapibb szaladgálósat az Estee Lauderem mellé. Kipróbáltam és borzasztó nagy csalódás minden szempontból... Egyrészt rettenetesen híg, tiszta alapozó lett minden, pedig nem most kezdtem festeni magam. Mindegy, ezen túllendültem, mert elsőre egész jónak tűnt a fedése, viszont az összkép egyáltalán nem tetszett, megült a ráncokban, fáradtnak és öregnek tűnt tőle az arcom. És ezek után jött a legrosszabb tulajdonság, ami nálam kizáró ok egy alapozónál: 3 óra múlva foltosan elkezdett kopni! Szóval még féláron is totális pénzkidobás, pedig nagy reményeket fűztem hozzá.

mgina007
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

petra095

2018. október 4.

Nem vált be az extrém zsíros bőrömre pedig sokan ajánlották😏 sőt még az oxidálódás után is volt bajom vele. Az egyetlen indok ami miatt megkapja a két csillagot az a kenhetősége.

petra095
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 4.

Evelyn31

2018. október 2.

Szerencsére nincsenek bőrhibáim,így tökéletes fedése van. szeretem,könnyen használható,kellemes viselni az arcon.

Evelyn31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

malexandra25

2018. szeptember 17.

Szuper alapozó, nagy választékkal! A zsíros bőröm szerette!

malexandra25
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Szuper alapozó, nagy választékkal! A zsíros bőröm szerette!

viviennev

2018. szeptember 15.

Szerintem ez az egyik legjobb drogerias alapozo! A nyári és a teli időszak között elég sok árnyalatot valtozik a bőröm, mindig meg van a megfelelő találat belőle!
Fedese nekem tökéletesen elég, nem különösebben problémás a bőröm, de ha mégis , akkor is jól építhető.

viviennev
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Hydroxyethyl Urea
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ph szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.