KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4499-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Szixooo, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. szeptember 9.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4499

Tökéletesen illeszkedik az arc textúrájához és a finom Micro-gyöngyök segítségével hibátlanul elfedi az apró tökéletlenségeket. Gazdagították B-vitaminnal, E-vitaminnal és glicerinnel, amelyek táplálják a bőrt. Nem tartalmaz olajokat, parfümmentes és nem tömíti el a pórusokat.

A True Match alapozók széles színválasztékában mindenki megtalálhatja a bőre tónusának és altónusának megfelelő árnyalatot. Nemcsak a világostól a sötétig, hanem a melegtől a semlegesen át a hideg árnyalatokig.

Ár: 4499, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3500 Ft , Eladó: katagali92
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, ill előre utalással postázom
Ár: 3000 , Eladó: cscsill
Állapot: Új, 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Imadoksminkelni

2018. szeptember 14.

Hatalmas csalódás,főleg ennyi pénzért. Sokkal nagyobb fedést vártam,mint amit kaptam..Az alapozó beleül a ráncokba is és a végeredmény így nagyon csúnya. Soha többet L’oreal-os alapozó..

Imadoksminkelni
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

aphrodite9

2018. szeptember 10.

Nem fed rendesen. Ez tényleg olyanoknak való akiknek semmi börhíbájuk nincs csak valami színt szeretnének.

aphrodite9
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

titkoskuss

2018. szeptember 5.

Ez az én favoritom pillanatnyilag, színben tökéletesen passzol, én szeretem az állagát, a fedése is elegendő számomra, és nem mondom hogy 100%ig fennmarad egész nap, de este sincs szétfolyva a fejem :)

titkoskuss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

mazsola00

2018. szeptember 4.

Sajnos szerintem nem tul jo a fedese, pattanasos napokon elegge keves, a nap vegere zsirosos boron rettenet :(

mazsola00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Belyus

2018. augusztus 29.

Ez az alapozó SEMMIT nem fed. Akárhogy rétegezem, zéró a fedése, még a BB krémeknél is kevesebb. Totális pénzkidobás volt 🙁

Belyus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

barbikovacs

2018. augusztus 15.

Az Astor Mattitude helyett kerestem alapozót, de mindenhol inkább sárgás, meleg tónusút találtam. Inkább olcsóbb árkategóriában keresgéltem, gyakorlatilag végső elkeserésemben adtam egy esélyt ennek, de NEM BÁNTAM MEG.
Tökéletes a bőrömhöz, egészen estig teszi a dolgát púderrel fixálva még ebben a hőségben is.

barbikovacs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Yudit

2018. augusztus 15.

Nincsenek jelentős bőrhibáim ez az alapozó számomra tökéletes. Szerintem olyan közepes fedést ad, folyós állagú, jól eldolgozható. Irodai munkám mellet, nem a tűző napon dolgozom, egész nap szépen a helyén marad, csak ott kopik meg kissé ahol gyakran érintem az arcomat. Estére egy kicsit átfényesedik, T vonalban de érzékeny, vízhiányos bőröm miatt nem használok semmi por alapú készítményt rendszeresen, csak ha olyan helyen vagyok,hogy szükséges a karbantartás . Jók az árnyalatai, nekem nehéz volt belőni, hogy melyik a legmegfelelőbb, mert az üzletben sárgás a világítás, azért megoldottam.

Yudit
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Agooom

2018. augusztus 15.

Én imádom! Eddig 1 db kedvenc alapozóm volt az ESTEE LAUDER Double Wear, viszont a mindennapokban a magas fedése miatt nem szerettem volna azt használni, így hát mellette kipróbáltam már rengeteg félét (Catrice HD liquid, Max
Factor, Art Deco, Clinique) és végül megakadt a szemem a True Matchon, szerencsére!

Nagyon szép a fedése, tartós, és az ára is teljesen rendben van! (Ennél sokkal drágább alapozók nem hozzák ezt a hatást)

Púderrel használom, és egyáltalán nem fényesedik át még 8 óra munkaidő alatt sem, nagyon örülök, hogy megtaláltam:)

Agooom
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

SminkesAnyuci

2018. augusztus 13.

Tetszik a dewy ragyogása, nem fullasztja le a bőröm, nem ül be a bőrhibákba, blender szivaccsal szépen eldolgozható. Enyhe fedésű alapozó, de korrektorral az alapozó felvitele előtt szépen el tudom tüntetni a hibákat. Nyárra vásároltam és imádom, ha vékony rétegben viszem fel, akkor természetes, friss hatású lesz tőle a bőröm. A pumpás kiszerelés praktikus. Orrfújásnál azonnal kopik, de ezért nem vonok le csillagot.

SminkesAnyuci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

aneeco

2018. augusztus 13.

Az egyik legjobb alapozóm. Tökéletes fedés, nem nehéz a bőrömnek, tartós. Nem ül meg a ráncokban, nem szárítja ki a bőröm, de nem is lesz tőle zsíros. :)

aneeco
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Hydroxyethyl Urea
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ph szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.