KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4499-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Szixooo, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. szeptember 9.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4499

Tökéletesen illeszkedik az arc textúrájához és a finom Micro-gyöngyök segítségével hibátlanul elfedi az apró tökéletlenségeket. Gazdagították B-vitaminnal, E-vitaminnal és glicerinnel, amelyek táplálják a bőrt. Nem tartalmaz olajokat, parfümmentes és nem tömíti el a pórusokat.

A True Match alapozók széles színválasztékában mindenki megtalálhatja a bőre tónusának és altónusának megfelelő árnyalatot. Nemcsak a világostól a sötétig, hanem a melegtől a semlegesen át a hideg árnyalatokig.

Ár: 4499, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3500 Ft , Eladó: katagali92
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, ill előre utalással postázom
Ár: 3000 , Eladó: cscsill
Állapot: Új, 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
ziadrienn

2018. augusztus 12.

sajnos ez nem az én bőrömhez lett kitalálva ,állaga sem tetszik

ziadrienn
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

sajnos ez nem az én bőrömhez lett kitalálva ,állaga sem tetszik

Vendy254

2018. augusztus 8.

Szeretem hogy szépen illeszkedik a bőrömhöz. Nincs nagy fedése de nekem az nem is kell csak egy kis színt szeretnék és arra tökéletesen megfelel :) Nekem tetszik a végeredmény, nem ül bele az apró hibákba. nekem kicsit zsírosodik tőle a bőröm bár nekem szinte mindentől :D Könnyű eldolgozni. Aki nem erős fedésű alapozót keres annak ez tökéletes lehet :)

Vendy254
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Zsuvicska

2018. július 29.

Haaaaat!nemistudom.van vagy 3 arnyalatom belole de vagy tul sotet es elut a nyakamnal vagy tul vilagos.probaltam mar keverni is oket de ugysem az igazi.raadasul nekem szaraz a borom es nagyon kiemeli a szaraz reszeket meg hamar leis kopik.ennyi penzert szerintem mar kapni jobb alapozot is.es olyan puderesre szarad az egesz...nekem nemjott be.talan meg majd telen elhasznalom.

Zsuvicska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 29.

Judit1987

2018. július 22.

Közepes a fedése, és hiába teszek alá primert, fölé jó minőségű sminkfixálót, akkor is gyorsan kopik. Ár-érték arânyban nagyon nem éri meg...

Judit1987
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

Acyra00

Korcsoport: < 18
2018. július 19.

Már több mint egy éve ezt használom és kijelenthetem,hogy ez a kedvenc alapozóm.Tetszik,hogy az állaga folyós,mert így természtes a hatása.A fedése közepes,mindennapokora tökéletes.A színével is meg vagyok elégedve,órák után sem oxidálódik.:)

Acyra00
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 19.

fethadri

2018. július 6.

Az előző vélemény íróval ellentétben nekem pont, hogy ez az alapozó jött be jobban, mint a Catrice HD. Nem ül be a pórusokba és természetes a hatása, az apró csillámok ellenére is. Tartós és jól fed, széles spektrumú a színválasztéka. A L'oreál termékek közül csak ezt az alapozót veszem, igazából hatalmas negatívum a márkának, hogy állatkísérleteket végez.

fethadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

schnau.adelle

2018. július 5.

Nem vagyok tőle elájulva, a Catrice HD alapozóját sokkal jobban szeretem.
Glamour napokon vettem 50%-os kuponnal.
Teljes áron biztos nem venném meg.

schnau.adelle
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 5.

Nem vagyok tőle elájulva, a Catrice HD alapozóját sokkal jobban szeretem.
Glamour napokon vettem 50%-os kuponnal.
Teljes áron biztos nem venném meg.

zsoxcore

2018. július 4.

Apró csillámokat tartalmaz, amitől még természetesebb lesz a végeredmény. Nagyon könnyed textúrájú, könnyen eldolgozható, közepes fedésű alapozó, hétköznapokra bevált számomra, bár pár óra után ez is átfényesedik a T zónában, valamint szükséges korrektort is használni a bőrhibákra.

zsoxcore
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

szucsillu

2018. június 27.

Évek óta ezt veszem kuponnapokkor, jól fed, nem lesz tőle zsíros a bőröm.

szucsillu
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Évek óta ezt veszem kuponnapokkor, jól fed, nem lesz tőle zsíros a bőröm.

kamillakovacs

2018. június 17.

Évek óta használom ezt az alapozót, szerintem ár érték arányban nagyon szuper. Nekem ez a közepes fedés bőven elég, nincsenek bőrhibáim, de a bőrömet szépen tökéletesíti. Mostanában gondolkodom rajta hogy alkalmakra, illetve az őszi-téli időszakra be kellene szereznem egy erősebb fedésűt is mellé, de igazából primer-púder kombóval ez sem rossz, és valahogy mindig újra veszem. Ha valaki egy könnyed, természetes alapozót keres, szerintem tökéletes választás.

kamillakovacs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Hydroxyethyl Urea
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ph szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.