KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4499-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Ella, Módosítva: 2013. április 4.

Kiszerelés:   9,5 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4499

Fedezze fel a szempillaspirálok új generációját: a Volume Million Lashes szempillaspirált! Legyen szempilla milliomos! Vastagabb pillák, mintha milliónyi lenne belőle!

Ár: 4499, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

orsolyap

2018. augusztus 9.

Eddig nem sok szerencsém volt a szempillaspirálokkal. Sajnos, ez sem nyűgözött le. Vastag a keféje, és könnyen belecsomósodik a festék. Befesti feketére a pillákat, ez is mint a többi, de csodákat nem varázsol.

orsolyap
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

zsucci93

2018. július 29.

Beleszerettem. Önmagában is nagyon szép pillákat csinál, de egy alapozó spirállal (én a p2-t használom) még szuperebb. Az én lapos pilláimat göndörítés után is gyönyörűen megtartja a magas ívben, amit rájuk erőltetek. Túl sok dúsítást ne várjon senki se tőle az első pár hétben, amíg be nem sűrűsödik, de az alapozó spirállal ez kompenzálható. Egyébként rajtam nagyon tartós, nem pereg. Ha nagyon izzadok egy picit lekenődik, mert hosszú alsó pilláim vannak, de még nem találtam olyat az én zsíros bőrömre, ami ezt ne tenné meg.

zsucci93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

Lina14

2018. július 18.

természetes pillákat csinál, kicsit hosszít, gyönyörűen szétválaszt. pereg napközben, fekete csíkokkal érek haza, így nem hiszem, hogy újraveszem

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

schonandi

2018. július 17.

Szeretem nagyon, szépen szétválaszt, hosszabbít és nem ragad össze. Nekem egész nap tart, sminklemosó szépen könnyen leszedi, a könnyeket viszont nem tűri de tulajdonképpen nem is ígéri... :)

schonandi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 17.

szamira

2018. április 21.

Az elején utáltam, mert túl híg volt, és olyan volt vele szempillát festeni, mintha csak fésülgettem volna.
Kellett neki két-három hét, mire besűrűsödött, utána szuper lett!

szamira
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.

Kellett neki két-három hét, mire besűrűsödött, utána szuper lett!

clover12

2018. április 21.

Évekig használtam, nekem nagyon bevált. Pár hónap után, amikor már kellett újat venni, akkor kezdett kicsit leperegni a szemem alá, de addig semmi baj nincs vele. A hosszú szempilláimat én csak kicsit vastagítani és feketíteni szeretném de csomómentesen, arra tökéletes.

clover12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 21.

Sika

2018. április 11.

Vékony szálú a szempillám, sajnos nekem ez a spirál nem vált be. Túl vastag a keféje, a rövidebb pillákat épp ezért nehezebb kifesteni. Ha pedig második réteget kenek fel, minden pilla végén kis csomókban áll össze a festék. Tartóssága közepes. Ár-érték arányban szerintem nem éri meg.

Sika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 11.

boglarkakoncz

2018. április 4.

Imádom! Számomra eddig ez az első számú spirál, tökéletes a kefèje, a legbelső és szélső pillákat is szépen el lehet érni vele, kibír egy teljes napot csomósodás vagy lepergès nélkül. Szétválaszt, dúsít és hosszabbít, nekem abszolút megèr ennyit kiadni érte, fantasztikus az eredmèny. Figyelnem kell hogy este megfelelően lemossam a pilláktól különben töredezni kezdenek, de ez a legtöbb spirálnál így van. Én bátran ajánlom:)

boglarkakoncz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

hviktoria92

2018. április 2.

Végre!!! Egy jó spirál, ami mindent tud, amit elvárok. Az elején sem tocsog a festékben, pont annyit vesz fel, ami elég. A sörték nem túl hosszúak, nem szúrják meg a szemem folyamatosan. Gyönyörű nagy és dús pillákat csinál, hamar megszárad, így a reggeli rohanásban nem kell arra várnom, hogy megszáradjon. Tartós is, 12 óra elteltével is ugyan úgy néz ki, mint amikor kifestettem reggel a szemem. Biztos, hogy újraveszem.

hviktoria92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 2.

bogmir

2018. január 2.

Hát nem nagy durranás sajnos. Különösebben nem dúsít, nem is hosszabbít, nekem még extra feketeséget sem ad. De valamiért mégis szeretem, de lehet csak az ára miatt szeretném szeretni, hogy azért ne gondoljam pénzkidobásnak. El fogom használni, csak nem ezt vártam tőle.

bogmir
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

Hidratálók: Glycerin, Soluble Collagen, Atelocollagen
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Phenethyl Alcohol
Emolliensek: Paraffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cetyl Alcohol, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Panthenol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, PEG/ PPG-17/ 18 Dimethicone, Steareth-20, Hydrogenated Palm Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol, Steareth-20, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum, Phenethyl Alcohol
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Black 2 / CI 77266, CI 77491, CI 77492, Carmine / CI 75470, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891, Ferric Ferrocyanide
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

PVP 0 0

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.