KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Ella, Módosítva: 2013. április 4.

Kiszerelés:   9,5 ml

Fedezze fel a szempillaspirálok új generációját: a Volume Million Lashes szempillaspirált! Legyen szempilla milliomos! Vastagabb pillák, mintha milliónyi lenne belőle!

eszterszekely

2017. október 19.

Abszolút kedvenc!!!! A környezetemben már mindenki ezt használja, mert nagyon dicsértem, illetve többször kérdezték, hogy műszempillám van e. Néha mellette kipróbálok egy-egy újat, de még a kanyarban sincsenek ehhez képest.
Nagyon szépen szétválasztja a szempillákat, imádom a gumi kefét, könnyű vele dolgozni, egyenletesen viszi fel a festéket.
Ha az alkalom úgy kívánja és látványosabb eredményt szeretnék, akkor több rétegben viszem fel és közben a kefével hátra-hátra tolom a szempilláimat, hogy íveltebbek legyenek.

eszterszekely
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 19.

moonwalker

2017. október 17.

Glamour napok alatt jutottam hozzá fél áron, de később teljes áron is meg fogom vásárolni, mert nekem nagyon bevált! A keféje szuper, szépen szétválasztja a pillákat. Szép hosszú, fekete szempilla lesz a végeredmény.

moonwalker
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

simpe_dora

2017. október 16.

Számomra nincs meg a hűűű érzés. Nem rossz spirál, de sokkal olcsóbban lehet kapni a Catrice ultra black termékét, ami sokkal sokkal jobb mint ez. Tényleg szép a színe, meg szétszedi a pillákat de nekem maszatolódik akár 2-3 óra letelte után.

simpe_dora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

BTLaura

2017. október 9.

No. 1 spirál nekem. Kísérletezni szoktam mellette másokkal, de vésztartaléknak mindig van belőle.
Próbáltam ráállni a bio/organikus spirálokra, de messze nincs ilyen hatásuk. Nem bántja a pillákat, nem tapaszt.
Estére hajlamos picit kenődni, de emiatt nem vonok le csillagot, ezt a szemformámnak tulajdonítom inkább.

BTLaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

CsilluK

2017. szeptember 30.

Amióta az eszemet tudom, Volume Million Lashes spirálokat használok, ennél a termékcsaládnál jobbat még nem találtam a piacon. Ezek közül is az Extra Black változat az egyik, (talán a Noir Excess után) a második legjobb változat.
A keféje jól szétválasztja a pillákat, hosszítja, és íveli is őket. Több réteget szoktam belőle felvinni, így a spirálozás nekem a kelleténél több időbe szokott telni, viszont a végeredmény kárpótol az elvesztegetett időért cserébe. Dús, tömött és hosszú szempillákat lehet vele készíteni, amelyek a több réteg festék ellenére sem tapadnak össze.
Az ára nem a legolcsóbb, viszont kuponos kampányok alkalmával ki lehet fogni őket kedvezménnyel.

CsilluK
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

hlilko

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 28.

Akciósan vettem a Müllerben. Nekem tetszik, dús, fekete pillákat ad, hosszabbító hatása mondjuk nincs, csak egy kicsit kenődik, de nem pereg. Lehet hogy többször nem venném meg, de egy korrekt kis szempillaspirál.

hlilko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

kecskesszuszu17

2017. július 30.

Nem vagyok maradéktalanul elégedett vele sajnos, ugyanis nekem nap végére hajlamos elkenődni és lefolyni, ezért pedig le kell vonjak egy csillagot. Sajnálom, hogy ilyen, mert egyébként nem ragasztja össze a pillákat, ível és hosszít, nem vesz fel túl sok festéket a kefe, és meglepő módon nagyon jó kialakítású a szilikonos fejecske, amit általában nem szeretek. De mivel elmászik, nem fogom újra venni.

kecskesszuszu17
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 30.

PinkPrincess

2017. június 21.

Juj de hosszúúú szempilláim lesznek tőle! :) Szépen elválasztja őket, és nagyon szép fekete festéke van. Minimálisan pereg, de lehet (biztos) csak mert túl sokat kenek fel. Megvan az új kedvenc szupi spirálom. :)

PinkPrincess
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 21.

therealhenriett

2017. május 1.

Ittenk velemenyek alapjan vettem meg Glamour napokon. Nem bantam meg, mert nagyon jo vele kenni a pillakat. Abszolut nem ragad ossze, es nem kopik le. Nagyon szeretem, nalam ujravevos! Testveret a supertars fekete-ezust utan a kedvencem

therealhenriett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 1.

szamira

2017. április 21.

Ha nem féláron vettem volna, akkor most iszonyat mérges lennék. Így csak csalódott.
Tovább keresem az igazit.

szamira
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 21.

Tovább keresem az igazit.

Hidratálók: Glycerin, Soluble Collagen, Atelocollagen
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Phenethyl Alcohol
Emolliensek: Paraffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cetyl Alcohol, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Panthenol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, PEG/ PPG-17/ 18 Dimethicone, Steareth-20, Hydrogenated Palm Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol, Steareth-20, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum, Phenethyl Alcohol
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Black 2 / CI 77266, CI 77491, CI 77492, Carmine / CI 75470, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891, Ferric Ferrocyanide
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

PVP 0 0

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.