KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4499-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Ella, Módosítva: 2013. április 4.

Kiszerelés:   9,5 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4499

Fedezze fel a szempillaspirálok új generációját: a Volume Million Lashes szempillaspirált! Legyen szempilla milliomos! Vastagabb pillák, mintha milliónyi lenne belőle!

Ár: 4499, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
P.Lilla

2019. január 4.

Szépen szétválasztja a pilláim, de lepereg..

P.Lilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

Szépen szétválasztja a pilláim, de lepereg..

Lushlife

2018. december 28.

Nekem ez nem jott be, nagyon gyorsan lepereg es nem tartos nekem nem dusototta a pillaimat sem annyira ugyhogy egynek elment de nem ujravevos

Lushlife
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

norab

2018. december 18.

Szép eredményt tudok vele elérni, szétválasztja a pillákat, szépen dúsít is, szóval teljesen elégedett lennék vele, de pár óra utàn iszonyatosan elkezd peregni. Emiatt biztos, hogy nem fogom újra venni.

norab
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

Tothxheni

2018. november 30.

Legtöbbször Loreal spirálokat használok, mert számomra ezek a legjobbak. Ebben sem csalódtam. Szépen dúsít, hosszít, nem tapaszt össze.

Tothxheni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Goldiphone

2018. november 16.

Sminktanfolyamon ajánlották. Megvettem és teljesen elégedett vagyok vele. Hosszú ivelt pillákat eredményez, szépen szétválasztja a szálakat.

Goldiphone
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 16.

Maddie

2018. november 12.

Egyszer nagyon régen, amikor megjelent, használtam az eredeti verzióját, és úgy emlékszem, hogy szerettem - na, gondoltam, az extra blacket még annál is jobban fogom szeretni, úgyhogy ezt vettem meg. Az eredmény szép, teljesen rendben van, számomra megfelelő lenne - de... nap végére beáll a pandamaci-effektus. Pedig rajtam nem szoktak így járni a spirálok, komolyan mondom, évek óta nem tapasztaltam ilyet, pedig nagy szempillaspirál fogyasztó vagyok. Összesítve: 100%, hogy nem fogom újravenni. (Így sem tudom, hogy ezt hogyan fogom "elhasználni", mivel munkába már nem akaródzik felkenni.)

Maddie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Puderanyu

2018. október 29.

Nagyon meg kell dícsérnem, mert már egy éve megvan és ugyan nem használtam minden nap de még mindig van benne és nem csomós, igaz picit már pandásít nap végére. Nekem nagyon szép ívelt, fekete pillákat eredményez. Ez vált be eddig a legjobban. Tüncike :)

Puderanyu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

orsolyap

2018. augusztus 9.

Eddig nem sok szerencsém volt a szempillaspirálokkal. Sajnos, ez sem nyűgözött le. Vastag a keféje, és könnyen belecsomósodik a festék. Befesti feketére a pillákat, ez is mint a többi, de csodákat nem varázsol.

orsolyap
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

zsucci93

2018. július 29.

Beleszerettem. Önmagában is nagyon szép pillákat csinál, de egy alapozó spirállal (én a p2-t használom) még szuperebb. Az én lapos pilláimat göndörítés után is gyönyörűen megtartja a magas ívben, amit rájuk erőltetek. Túl sok dúsítást ne várjon senki se tőle az első pár hétben, amíg be nem sűrűsödik, de az alapozó spirállal ez kompenzálható. Egyébként rajtam nagyon tartós, nem pereg. Ha nagyon izzadok egy picit lekenődik, mert hosszú alsó pilláim vannak, de még nem találtam olyat az én zsíros bőrömre, ami ezt ne tenné meg.

zsucci93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

Lina14

2018. július 18.

természetes pillákat csinál, kicsit hosszít, gyönyörűen szétválaszt. pereg napközben, fekete csíkokkal érek haza, így nem hiszem, hogy újraveszem

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Hidratálók: Glycerin, Soluble Collagen, Atelocollagen
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Phenethyl Alcohol
Emolliensek: Paraffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cetyl Alcohol, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Panthenol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, PEG/ PPG-17/ 18 Dimethicone, Steareth-20, Hydrogenated Palm Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol, Steareth-20, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum, Phenethyl Alcohol
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Black 2 / CI 77266, CI 77491, CI 77492, Carmine / CI 75470, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891, Ferric Ferrocyanide
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

PVP 0 0

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.