KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4499-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Ella, Módosítva: 2013. április 4.

Kiszerelés:   9,5 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4499

Fedezze fel a szempillaspirálok új generációját: a Volume Million Lashes szempillaspirált! Legyen szempilla milliomos! Vastagabb pillák, mintha milliónyi lenne belőle!

Ár: 4499, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

simpe_dora

2017. december 18.

UPDATE: egy ideje azt vettem észre, hogy reggel automatikusan ezért a spirálért nyúlok a neszeszerbe, nem tudom hogy a szép csomagolása miatt vagy mert ennyire jó :) Kellett egy kis idő mire hozzá szoktam hogy ez más mint az eddig használt Catrice, de mostmár egészen megszerettem ezt a kis spirált. Szép fekete színt ad a pilláknak és talán már nem is annyira maszatolódik.

Számomra nincs meg a hűűű érzés. Nem rossz spirál, de sokkal olcsóbban lehet kapni a Catrice ultra black termékét, ami sokkal sokkal jobb mint ez. Tényleg szép a színe, meg szétszedi a pillákat de nekem maszatolódik akár 2-3 óra letelte után.

simpe_dora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 18.

Jelena

2017. december 14.

Sok szempillaspirál megvásárlása után, ebben volt minden reménységem, mert régről úgy rémlik jó volt. Hiba volt megvenni Maybellines társaival együtt ment a kukába. Nem dúsít és nem emelte meg kicsit sem a pilláim.

Jelena
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

kpatricia91

2017. november 30.

Nekem is ez az örök kedvenc! Szép, íves pillákat csinál, és nem kelt csomós hatást! Biztosan újraveszem!

kpatricia91
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

cornidesara

2017. november 21.

Örök kedvenc!! A hosszú de nem annyira dús pilláimból kihozza a maxot, viszont a nap végére kicsit lemászik és csíkos lesz a szemöldököm alatt (de ennyi baj legyen). Számomra ez a l'oreal spirál vált be a legjobban!

cornidesara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 21.

Hoaithu

2017. november 18.

Az egyik legjobb spiral amit valaha hasznaltam! Nagyon szepen hosszabbitja a pillakat, es nem neheziti el. Erdemes szempillagondoritot hasznalni elotte mert akkor meg szebb a vegeredmeny. Abszolut kedvenc nalam.

Hoaithu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

Dorcus

2017. november 14.

Évek óta ezt használom, néha kipróbáltam mást is ami valahogyan hozzám került, de még a nyomába sem értek. Nagyon szép fekete, és nem az arcomon köt ki nap végére az egész. Szeretem a kialakítását is. Egyszerűen szuper, nekem ez az igazi a szempillaspirálok között :)

Dorcus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

lareina

2017. november 13.

Egyszerűen imádom. Alapból nem adnék ennyi pénzt egy drogériás spirálért de megéri az árát. Anélkül csinál brutálisan ívelt dús és hosszú pillákat hogy 30 kiló festéket vinne fel. Nagyon szeretem a keféjét, a legeldugottabb pici szempillákat is eléri, flexibilis, könnyű vele dolgozni. Pozitívum, hogy mindennapos használat mellett is sokáig elég! Másodjára vettem újra és biztos hogy nem utoljára. Az én drogériás top 3 szempillaspiráljaim közül(maybelline lash sensational és essence lash princess) ő az első.

lareina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

eszterszekely

2017. október 19.

Abszolút kedvenc!!!! A környezetemben már mindenki ezt használja, mert nagyon dicsértem, illetve többször kérdezték, hogy műszempillám van e. Néha mellette kipróbálok egy-egy újat, de még a kanyarban sincsenek ehhez képest.
Nagyon szépen szétválasztja a szempillákat, imádom a gumi kefét, könnyű vele dolgozni, egyenletesen viszi fel a festéket.
Ha az alkalom úgy kívánja és látványosabb eredményt szeretnék, akkor több rétegben viszem fel és közben a kefével hátra-hátra tolom a szempilláimat, hogy íveltebbek legyenek.

eszterszekely
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 19.

moonwalker

2017. október 17.

Glamour napok alatt jutottam hozzá fél áron, de később teljes áron is meg fogom vásárolni, mert nekem nagyon bevált! A keféje szuper, szépen szétválasztja a pillákat. Szép hosszú, fekete szempilla lesz a végeredmény.

moonwalker
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

BTLaura

2017. október 9.

No. 1 spirál nekem. Kísérletezni szoktam mellette másokkal, de vésztartaléknak mindig van belőle.
Próbáltam ráállni a bio/organikus spirálokra, de messze nincs ilyen hatásuk. Nem bántja a pillákat, nem tapaszt.
Estére hajlamos picit kenődni, de emiatt nem vonok le csillagot, ezt a szemformámnak tulajdonítom inkább.

BTLaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Hidratálók: Glycerin, Soluble Collagen, Atelocollagen
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Phenethyl Alcohol
Emolliensek: Paraffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cetyl Alcohol, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Panthenol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, PEG/ PPG-17/ 18 Dimethicone, Steareth-20, Hydrogenated Palm Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol, Steareth-20, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum, Phenethyl Alcohol
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Black 2 / CI 77266, CI 77491, CI 77492, Carmine / CI 75470, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891, Ferric Ferrocyanide
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

PVP 0 0

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.